PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446526}

Bitwa o Irak

Battle for Haditha
7,2 5 822
oceny
7,2 10 1 5822
Bitwa o Irak
powrót do forum filmu Bitwa o Irak

Piosenka w filmie

ocenił(a) film na 9

Witam!
Jak się nazywa piosenka, którą możemy usłyszeć, gdy marines jadą przez pustynie?
Pozdrawiam.

redo777

Górnik roku mi się należy ale ta piosenka to: Ministry - "Lies, Lies, Lies" sam szukałem i też nie mogłem znaleźć więc może komuś na przyszłość się przyda :]

ocenił(a) film na 6
plama150

Piękne! \m/

ocenił(a) film na 8
plama150

Przeciez w koncowych napisach jest zawsze jaki music leci w filmie.

ocenił(a) film na 8
redo777

Przeciez w koncowych napisach jest zawsze jaki music leci w filmie.

soglif3

aleś Ty mądry że ja Cie pędzę..........a jak ktoś nie nadąża przeczytać , nie ma okularów lub czytać nie umie, lub gdy w filmie np: było sześc piosenek i nie wiadomo która to, gdy ktoś na napisach końcowych sraczkę dostał i musiał wyjść to co ma zrobić?.....zamiast cwaniakować dużo prościej jest odpowiedzieć , no chyba że się samemu nie wie

ocenił(a) film na 8
montaro11

1.a jak ktoś nie nadąża przeczytać- Zawsze mozna sobie zrobic pauze . w kinie pauzy nie zrobi, ale jak tak bardzo mu zalezy to szuka sciezki dzwiekowej z filmu na necie i juz.
2.nie ma okularów lub czytać nie umie - To jak obejrzał film bez okularow? Ne umie czytac w tych czasach? To mu tylko lektor został ..
3.gdy w filmie np: było sześc piosenek i nie wiadomo która to - Znaszli takie cos takie jak wujek google? soundtrack ,juz wspominałem..
4.gdy ktoś na napisach końcowych sraczkę dostał i musiał wyjść to co ma zrobić?- cofnąć film?

5. no chyba że się samemu nie wie - znałem owszem ,ale nie mogłem sobie przypomniec,wiec obaczyłem w napisach koncowych i git.

no ale tak powaznie to masz racje ..trzeba ludziom pomagac ale ktos moze nie wiedziec ,ze w napisach koncowych jest wyjasnione ..ale z drugiej strony sa ludzie-lenie, ktorym sie po prostu nie chce nawet przewinac do przodu i sprawdzic samemu...lepiej zapytac na forum i juz sie ma...ale na forum jak to na forum, rózne trolle grasuja...;)

soglif3

ja nie bardzo rozumiem dlaczego ciągle piszesz o przewijaniu?...ja mam zwykły tv i gdyby film leciał normalnie to nie mam możliwości przewinąć, poza tym bez okularów można oglądac, ale nie bardzo czytać z brakiem umiejętności czytania to był żart, tak jak napisałem-za dużo cwaniakujesz...miłego dnia

ocenił(a) film na 8
montaro11

Ok jesli chodzi o emisje w telewizji to masz racje.Ale chciałem przypomnieć,że teraz wszyscy posiadaja dekodery tv i te dekodery maja opcje zatrzymywania obrazu. Chyba,ze nie wszystkie. Moj posiada dodatkowo slot usb i ogladam filmy z pendriva. I

ocenił(a) film na 8
soglif3

...i dopiero moge sie pobawic w tył,do przodu,pauza , przewijka szybko ,wolniej itd itp..pozdrawiam.

soglif3

ja tylko daję takie przykłady że ktoś np moze oglądać naziemną przez LCD.....popatrz ...plama150 w jednym zdaniu napisał tytuł i wykonawcę a ty chcesz pokazać jaki mądry jesteś, zapewne jesteś młodym człowiekiem który chce popisać się znajomością techniki , wobec tego przyznaję ci we wszystkim rację ....ja jestem matołem a ty mądry , dalszą dyskusję uważam za bezcelową ....miłego dnia

ocenił(a) film na 8
montaro11

np user plama150 powyzej ...nie wie ,ze wystarczy wpisac soundtrack w google z tego filmu..

soglif3

napisał w jednym zdaniu to co trzeba ponieważ to konkretny gosć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones