PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 902
oceny
2,5 10 1 26902
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

Polska to nienormalność jak mawiał jeden poliyk

koper000

To nie jest film o Polakach.

agusb

dokładnie.Moja mama jest fajna bardzo ją kocham ale jest historyczką i daje się zwieść pozorom kupiła ten film po tytule w jakimś dzienniku(chyba ,,viva").dla mnie ten film to gow##.Mojej mamie oczywiście jako historyczce przypadł do gustu(tytuł działa swoje)i mówiła że daje mu 6.Dla mnie 6 to średniak a nie dobry no ale matka konta na filmwebie nie ma.Pomijając sztuczność (po co pole robić w paintcie?) skolimowski zagrał fatalnie(nie był aż taki zły ale wyobrażałem sobie kogoś pokroju tego aktora w ,,panu wołodyjowskim")no i wracając.Mnich.jeszcze przed powstaniem tego filmu wiedziałem że był jakiś na wpoł pijany mnich który pomagał sobieskiemu choć nie pamiętam jak ale tutaj niewiele brakowało a mnich prowadziłby szarże husarii.Nie ma szacunku.Gdybyśmy my nie przybyli europa by padła.nie wiem co dalej napisać.Acha jeszcze jestem 1 na filmwebie który dodał martinelli do ulubionych.oczywiście specjalnie:)

hhhhggh

piszesz: ".Gdybyśmy my nie przybyli europa by padła". A może by wcale nie padła ? może zatrzymalibyśmy Turcje po tym jak zdobyłaby Wiedeń ? Może weszlibyśmy z nią w sojusz przeciwko Rosji ? Jedno jest pewne: uratowana przez Polskę Austria w dowód wdzięczności walnie przyczyniła sie do zniszczenia naszego państwa

konrad888

z 2 strony masz rację,ale nic nie jest pewne

ocenił(a) film na 1
koper000

tu nie chodzi o tematykę, tylko o wykonanie, jeśli ktoś profanuje tak ważne wydarzenie takim żałosnym filmem, to faktycznie powinien być zlinczowany

ocenił(a) film na 3
koper000

Sposób przedstawienia Polaków jest bardzo nam schlebiający (choć trwa to wszystko łącznie 10 minut), ale - powtórzę - to nie jest film o Polakach, tylko o mnichu.. I z historią też nie ma za wiele wspólnego.

ocenił(a) film na 1
koper000

Przecież to jest forum filmowe i ocenia się filmy... Obojętne, czy pozytywne dla Polaków czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones