PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 158
ocen
6,7 10 1 146158
6,1 40
ocen krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

najlepszy z Civil War

użytkownik usunięty

jak dla mnie jego postać skradła cały film. Sceny walki z nim były dla mnie najlepsze, a on sam widać świetnie odnajduje się w tej roli.

nie najlepszy ale dobry. walka to nie wszystko

Sheetal

Najlepszy to ma zdecydowanie kostium. Ale w sumie to była dobrze wprowadzona postać. Kto wie czy nie najlepiej ze wszystkich (mówię o bohaterach debiutujących na drugim planie, nie głównych w filmach o sobie jak Iron Man).

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, ta postać jest rewelacyjna :)

ocenił(a) film na 7

Dla Mnie wraz z Parkerem świetnie wprowadzeni :) , ale najlepiej zagraną postacią w tym filmie jest bezsprzecznie Tony Strak.

ocenił(a) film na 8

Popieram sceny walki świetna sprawa ;)

Sceny walki jak z "Ninja" ze Scottem Adkinsem czyli na plus, faktycznie chyba ma najlepsza choreografie z nich wszystkich, strój w sumie też.

ocenił(a) film na 8

Też powiem że nie najlepszy ale zdecydowanie świecił i wyróżniał się spośród nowych bohaterów. Bardzo dobrze się zaprezentował i rozbudził we mnie apetyt na ten jego solowy film ; ) Warto zwrócić uwagę na to że ten pan jest w identycznej sytuacji jak Pająk a zarazem jak solowe filmy o nich będą od siebie diametralnie różne przez pozycję społeczną i przez to jakim rodzajem bohatera są ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones