PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98534}

Blade: Mroczna Trójca

Blade: Trinity
6,6 64 570
ocen
6,6 10 1 64570
4,0 7
ocen krytyków
Blade: Mroczna Trójca
powrót do forum filmu Blade: Mroczna Trójca

To przecież postać owiana tajemnicą.Wampir nad wampirami.Powinien być mroczny,
wyrafinowany, kuszący...
Nie wiem kto wpadł na "genialny" pomysł przedstawienia go jako łysego osiłka
eksponującego klatę.I nie chcę wiedzieć.Toż to zwykła profanacja.

Dodając do tego niezbyt lotne dialogi, sztuczne walki, Ryana Reynoldsa (który powinien
trzymać się komedii),paszcze psów (wtf?!) i dziwne zakończenie, wyszła całkiem niezła
kaszana.

Mogło być duuuuuużo lepiej, aczkolwiek fanom pewnie będzie się podobać.

brokeback

Rzeczywiście, wątek Drakuli zmarnowany, popsuty w iście bestialski sposób. Powinien ciskać wampirami na lewo i prawo, a Blade nie powinien mieć z nim żadnych szans. No ale cóż, dobra zawsze zwycięża, czyż nie?....

ocenił(a) film na 1
brokeback

Zgadzam się, Ogólnie najgorsza część z trylogii, głupie wstawki do scenariusza popsuły cały nastrój horroru, Cóż słabiutko.

ocenił(a) film na 5
malegro

uwielbiam tę postać, jedynka i dwójka miały nie wiem, jakąś ciągłość klimatu i jakby to nazwać "realizmu", niesamowicie zawiodłem się tym gniotem z trzech powodów, mianowicie.
1. Właśnie brak klimatu który był w jedynce np.
2. Postać Draculi (o_O nie jestem w stanie tego zrozumieć, nawet jeśli było robione to 'strikte' dla kapusty)
3. Ryan Reynolds (jak wyżej, powinien trzymać się komedii, najlepiej romantycznych...)

ocenił(a) film na 5
nikone

jaki realizm? sceny 2sie bije reszta tanczy i walki ciagnace sie po niewiadomo ile byly raczej glupie
a dracula musi byc napakowanym tumanem zeby przylaczyc sie do lubu-du
no sorry ale jak wezmiemy dracule copolli czy herzoga czy kogos takiego to nasz dzielny blade posklada takiego oldmana czy kinskiego jedna reka
predzej im wpier.... niz pomysli a i pewnie przyjdzie mu to znacznie latwiej
nie bede juz wspominal o wywiadzie z wampirem bo nasz blade brada pitta tez by zjadl na sniadanie ale wywiadu by juz chyba nie udzielil, do elokwentnych nasz czarny kolega nie nalezy
lepiej walnac wszystkim z karata i z saltem

brokeback

Po pierwsze wszyscy sugerujecie się tym kim jest dracula jako postać ogólnie, a nie postać jako ta z marvela. Jako ta z marvela, fakt jest inna, ogólnie film ma tą wadę, że miała cholerny potencjał, ale zbyt dużo scen w świetle, zbyt dużo scen dziejących się w "nowoczesności" klimat blade'a 1 i 2 przytłaczał, bo tyło mroczno i gotycko powiedzmy, a przecież i tak były sceny za dnia i w nowoczesnych pomieszczeniach, więc co nie zagrało? wydaje mi się żę koncepcja reżysera, gdyby reżyserował to twórca poprzednich części, to by było super. A dziwne, bo reżyserem tej części był scenarzysta poprzednich części i powinien wiedzieć co i jak :/

ocenił(a) film na 6
brokeback

Dokładnie ;]

A co do Dominica Purcella to on by się nadał do roli goryla a nie draculi jest jedna taka fotka w B3 to wygląda jak małpa a nie wampir ...

ocenił(a) film na 5
Keksu

jak to zwykle przy takich produkcjach ta część jest naciągana ''komercyjna'' bez pomysłu i kiepska aczkolwiek jest sporo akcji i to jest dość sporym plusem.

ocenił(a) film na 5
lolek2417

"jest sporo akcji" ? co Ty oglądałeś, w tej części jest najmniej akcji i zdarzało mi sie oglądać ściany momentami. W 2 cześci było dużo akcji. 3 i 1 są słabe. 2 jeszcze w miarę. Drakula to jakaś kpina, zero mroku. Bardzo lubie filmy o wampirach, ale ta seria mnie zawiodła, wole underworlda. Ale przynajmniej lepsze niż śmieszny zmierzch :)

użytkownik usunięty
brokeback

100 % racji. Stare blade'y pamiętam z dzieciństwa i ten jest słaby. Z prawdziwego Drakuli pozostał tylko bałkański miecz.
A dla rozluźnienia szabla Vlada Palownika(historycznego Drakuliona) w akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=ikVMXhcjbYc

użytkownik usunięty

Po prostu źle dobrali aktorów, trzeba było przemyśleć wybór takiego człowieka na Drakulę. Blade zawsze daje rady ale mógł dać rady z wysiłkiem a tutaj tego nie było.

Napompowali że Drakula jest najsilniejszym wampirem a potem pokazali coś co temu nie świadczyło. Gdyby to był zwykły zbir to ok ale to przecież arcywampir. tak pomiędzy 6/10 a 5/10 bo film jednak dało radę obejrzeć ale nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones