PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4225}
6,9 79 899
ocen
6,9 10 1 79899
5,8 10
ocen krytyków
Blade: Wieczny łowca II
powrót do forum filmu Blade: Wieczny łowca II

Film z gatunku "idź i tnij". W tej części fabuła uległa już totalnej degradacji. Blade jest pół wampirem czyli jak sama nazwa wskazuje posiada pół mocy wampira, tak jest w fabule jednak twórcy postanowili to olać i tu kiedy wampiry muszą korzystać z drabinki żeby zejść na dół Blade sobie skacze i nic mu nie jest. Wyszło więc na to że Blade nie jest pół wampirem tylko nad wampirem ale twórców to nie obchodzi bo fabuła jest tu tylko przystawką która służyć za pretekst żeby Snipes przez kolejne dwie godziny na przemian machał mieczykiem i strzelał z wyrzutni srebra. Twórcom nieco się przy tym cały wykreowany świat zdegradował więc żeby bezproblemowy murzynek miał godnych oponentów wymyślili eksperymenty genetyczne pseudo wampirów. Jak pisałem zamiast wampirów można do serii wstawić cokolwiek (mutanty, zombie, kosmitów, ludzi na szprycowanych eksperymentalnymi chemikaliami ttp.) a i tak nie straci ona swych walorów którymi są Akcja, Akcja i jeszcze raz Akcja. Film jako dzieło o wampirach ani jako Horror nie broni się zupełnie ale można obejrzeć jeśli ma się ochotę przestać myśleć na dwie godziny i pooglądać jak murzyn mieczykiem zarzyna każdego kto się nawinie nie pytając czy jest z nim czy przeciw niemu.

SirDrX

dzieki za info.
podobne wrazenie mialem po jedynce, dwojki juz nie obejrze, szkoda czasu, to przeciez praktycznie to samo.

ocenił(a) film na 10
SirDrX

Ej! Masz coś do murzynów? Brzmiało to trochę rasistowsko ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
SirDrX

Napisałam "trochę" rasistowsko ... Wybacz nie chciałam nikogo urazić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
SirDrX

wsumie racja, mozna dodac, ze kilka tekstow jest tu autentycznie idiotycznych

moj faworyt to scena na poczatku z cyklu 2sie bije reszta tanczy, tluka sie dobre pare minut a nagle 1z wampirow mowi do wampirzycy -odloz miecz
i do blade
-wy pierwsi strzelaliscie
ogolnie ta scena jest tak mistrzowsko zrobiona ze rece opadaja

scen glupkowatych i idiotycznych dialogow tu od groma ale przeciez nie o inteligentne dialogi i sensowana fabule tu chodzi
ma byc akcja, a blade ma byc twardy i byc ogolnie cool i ma fajnie machac mieczami i wogole
tak na marginesie skoro blade ma bron ktora wystarczy poswiecic i wampir odrazu zdycha to po cholere tyle razy lapie za ten smieszny mieczyk i nim macha niewiadomo ile? nie latwiej poprostu poswiecic dookola i juz zamiast wymachiwac mieczem i butami przez x czasu?
no ale gdyby gosc biegal poprostu z latarka i zachowywal sie logicznie nie byloby az tak fajnie jak wtedy robi te swoje turbo akrobacje


ocenił(a) film na 9
SirDrX

"Blade jest pół wampirem czyli jak sama nazwa wskazuje posiada pół mocy wampira" Na rany dżizesa, długo ci zajeło wyprowadzenie tego równania? [emotikon napie...la w ścianę]
"Film jako dzieło o wampirach ... nie broni się zupełnie"
Podaj mi coś lepszego po 2002

MCDEVIL

no myślę, że daybreakers i na pewno 30 days of night sa lepsze. 2 pierwsze sezony czystej krwi tez o niebo lepsze, ale to iny klimat więc odpuszczam to porównanie. blade jakoś mnie wkurza, nie ma tu logiki żadnej. tak jak Sir drx napisał- bezsensu jest to, że jest 10 razy silniejszy i sprawniejszy niż wampiry, mimo, że jest pół wampirem i w ogole bezsensu jest to, że wampiry tu są takie słabe i łatwo je zabić, że blade sobie lata i je ścina mieczem jak strachy na wróble. I w ogóle sam Blade jest jakiś taki obciachowy z tym wdziankiem i ciemnymi okularkami ...e, nie jakoś nie bardzo.

ocenił(a) film na 10
SirDrX

film jest wypas!!!! jak ktoś chce ambitne kino obejrzeć to nie tutaj..ma być akcja,klimat humor i basta!!!

użytkownik usunięty
SirDrX

HAHAHAHA! Zajebista recenzja! Oczywiście w pełni zgadzam się z powyższym streszczeniem. THUMBS UP! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones