PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 511
ocen
7,2 10 1 104511
7,2 26
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Emocje, pożądanie, pasja, miłość, uzależnienie od drugiej osoby, poszukiwanie szczęścia, spokoju, niepewność jutra, ciągła, boleśnie nieustępliwa zmienność wszystkiego, zamydlenie, niejasność, cios w plecy, czyli jednym słowem życie każdego z nas.

Film utkwił we mnie na długo jak pasożyt, którego nie doświadczasz w żaden konkretny sposób, ale wiesz że jest, bo dotyka twojego wnętrza w najczulszych, głęboko poukrywanych punktach jednocześnie.

Z drugiej strony, historia prosta, jeśli ktoś by ja, opowadał, nie znalazłbym w niej nic specjalnego. Poleca, 8.5/10.

Sonam

Zycie każdego z nas - bardzo trafne stwierdzenie. Najlepsze w tym film filmie jest właśnie to, że jest taki prawdziwy. Widziałam ten film już kilka razy, wracam do niego czasem bo ma w sobie coś wyjątkowego. Chyba każdy kto kiedyś kogoś kochał nie przejdzie obok tego filmu bez emocji.

ocenił(a) film na 9
Sonam

Ująłeś istotę tego filmu zupełnie, absolutnie i adekwatnie. Też tak to odbieram. Genialne studium psychologiczne, przez cały seans miałam ciary. I ta gra aktorska... Obejrzałam ten film wczoraj, póki co nadal siedzi mi w głowie, ale czuję, że i dla mnie będzie on pasożytem... Wywołał burzę myśli o filmie oraz luźno z nim powiązanych.

Po ostatniej scenie miałam szczerą ochotę nacisnąć "replay" i zacząć jeszcze raz, od nowa, od początku po raz kolejny wszystko przeanalizować... Brakuje mi odwagi, żeby obejrzeć ten film ponownie, bo zbyt mocno mnie dotyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones