PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31400}
6,5 11 912
ocen
6,5 10 1 11912
6,0 3
oceny krytyków
Blokersi
powrót do forum filmu Blokersi

Nie ma Liroya,Karramby,Kalibra 44,Thinkadelica[nagrali kawałek jestes lekiem na całe zło] a tez mi sie nie podoba w tym filmie ze jak były poznanskie rataje to wyswietlił sie napis Da blaze przy Miencie ,Lamzasie, i Sennym oku,ale Mienta i Senne oko nie grali w Da blaze tylko w Pc parku a Da blaze tworzyli od 1997do 2003 roku Medi top glon i lamzas.

hubi1994

Liroy i Kaliber zgoda ale co to jest Karramba? On całe życie aspirował do gatunku rap. W latach 90 nikt tego nie uważał za rap czy hip hop. Potam się okazało że Karamba nieudolnie kopiował House of Pain, Lordz of Brooklyn. To zwykły kseroboy nikt go nie poważał.

Aldon

Hahahaha ,,co to jest Karramba'' Karramba jest raperem jakbys o tym nie wiedział i w latach 1992 -1994 miał zespół Brooklyn który wydał w 1994 roku kasete pt Cham się topi ,widzę że mało wiesz o histori polskiego rapu a jak masz takie bzdury pisac to sie walnij młotkiem w swój głupi łeb.

hubi1994

Czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Mało wiesz o młotkach.

Aldon

Miałem na myśli to ze skoro Karramba jest prekursorem polskiego rapu to powinien byc w tym filmie a nie tylko wszędzie się promuję warszawski rap,jeżeli Karramba według ciebie nie gra rapu to co gra disco polo?hahahaha ,a widze ze ty nie masz własnego zdania bo powtarzasz to co mówią twoi koledzy. A jeżeli chodzi o Liroya to ja czytałęm że on nagrał w 1982 roku demówke pt 3 demo pewnie powiesz ze o tym nie słyszałes? hahaha.Jeszcze w tym filmie brakuje Nagłego ataku spawacza ,Molesty ewenement ,Paktofoniki i Tedego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones