PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1085}
7,5 55 289
ocen
7,5 10 1 55289
8,2 32
oceny krytyków
Blue Velvet
powrót do forum filmu Blue Velvet

Był to pierwszy film jaki widziałam bez lektora czy bez jakichkolwiek napisów i muszę przyznać, iż było to dla mnie nie lada wyzwanie ;) O wiele łatwiej oglądaloby się jakiś film bez tak zawiłej intrygi. Nie zrozumiałam sensu i roli tak zwanego gościa ubranego w żółć (detektyw Gordon)..czemu Jeffrey widzi go wysiadającego z samochodu razem z frankiem? Przecież G. był policjantem i nie trzymał raczej strony Franka...
poza tym w filmie pojawiły się liczne retrospekcje jak chociażby ta w której widzimy faceta zwisajacego z okna budynku a u jego stóp (budynku) widzimy kobietę krzycząca i mającą złamane nogi..
I jeszcze druga retrospekcja, gdzie ostrzeliwane jest okno pewnego budynku a później widzimy dwóch zabitych policjantów obok radiowozu...
Byłabym wdzięczna gdyby ktoś wytłumaczył mi wszystkie te nieścisłości. Nie wiem czy są one kluczowe, ale bez nich odczuwam ten niedosyt ;)
Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 7
Kikatuso1

Ten detektyw był skorumpowany i zabrał narkotyki od dilera, który zwisał z okna.
Nie wiem co się mieściło w tym budynku, mieszkał tam chyba Frank i policja razem z detektywem WIlliamsem zrobiła obławę i pewnie strzelali się z kolesiami Franka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones