PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4321}

Boże skrawki

Edges of the Lord
7,4 8 601
ocen
7,4 10 1 8601
5,7 3
oceny krytyków
Boże skrawki
powrót do forum filmu Boże skrawki

EXTRA !!

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry film, bije o głowe wszelkie filmy o holokauście (m.in Liste shindlera), genialny zestaw aktorów a wsród nich miedzy innymi Grabowski i Lubaszenko grający w jezyku Szekspira

ocenił(a) film na 6
dorianno

Większość filmów o holokauście bije skrawki znacznie bardziej. To wyglądało jak dramat obyczajowy z wojną w baardzo głębokim tle do wymienionej Listy Schindlera jest mu znacznie za daleko, by można je w ogóle porównywać

ocenił(a) film na 3
Comandante

I tak zaszalałeś z oceną, bo dałeś 6 :> Lubię filmy o tej tematyce, ale ten... niestety nie przemówił do mnie, podobnie jak "Chłopiec w pasiastej piżamie". Nawet obecność Dafoe i malutkiego Osmenta nie pomogła bym podbiła ocenę wyżej. Zgadzam się z tym co napisałeś.
Swoją drogą "Pociąg życia" to był dla mnie jeden z najciekawszych filmów o holocauście. Zupełnie zaskakujący.

użytkownik usunięty
dorianno

Lista Schindlera, choć przesiąknięta zrozumiałą dla mnie dzisiaj propagandą, lecz nie akceptowaną przeze mnie, to co najmniej dwie półki wyżej. Nie do końca wierzę w szczerość Twojej opinii.

ocenił(a) film na 8
dorianno

Pełna zgoda. Naprawdę dobry film bez makijażu, zbędnego patosu. Polscy aktorzy nie zawiedli. Ósemka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones