PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743045}

Bociany

Storks
6,8 26 313
ocen
6,8 10 1 26313
5,2 4
oceny krytyków
Bociany
powrót do forum filmu Bociany

Wilki

ocenił(a) film na 8

Film jest świetny, ale nic nie przebija scen z wilkami. Dla nich samych już warto ten film obejrzeć. Nie napiszę nic konkretnego, żeby nie psuć efektu, ale napiszę tylko, że początkowo jest tylko bardzo dobrze, ale od pewnego momentu jest kompletna rozwałka. A wilki pojawiają się w filmie raz jeszcze i kontynuują dobrą passę.

kaymann

taa, te wilki były udane, i dzieki temu oceniłem na 6, a tak by było 5

ocenił(a) film na 6
Seba_paj

To samo w moim przypadku, za wilki 6 zamiast 5.

Czy mi sie wydaje czy bajka zbyt chaotyczna dla malych dzieci? Raczej poslalabym na nia dzieci tak od 8/9 roku a i tak wiele aluzji by nie skumaly. Np. te odnoszace sie do tyrania w korpo.

ocenił(a) film na 7
littlelinkinquar

Coraz więcej bajek tak wygląda i to chyba jest własnie fajne. Dla dzieci to po prostu bajka, dobra animacja, kolory, zabawa, a jednocześnie takie filmy trafiają też i do rodziców tych dzieci i innych starszych osób, które także mogą coś z nich wyciągnąć :)

ocenił(a) film na 3
kaymann

Dla mnie wilki to kompletny zapychacz niepotrzebny, a już łódka, łódź podwodna, samolot.... no litości, nie podobało mi się osobiście. Widać że nakierowane wyłącznie na dzieci.

ocenił(a) film na 8
fizzlymike

No cóż, na pewno nie jestem dzieckiem. A wszystkie numery z wilkami to zabawa abstrakcyjnym humorem. I do tego ta przewrotka , gdzie okazuje się, że jednak nie wszystko musi grać. Myślę, że to bardziej puszczenie oka do dorosłych, chociaż pewnie i dzieci to bawiło.

fizzlymike

O Jezu. Poważnie?
Scena z wilkami była dla dzieci? Moim zdaniem wyłącznie dla dorosłych.
Przecież to był tak irrocjonalny humor, że magia!

ocenił(a) film na 9
kaymann

popieram!!! prawie się udławiłam wtedy, zawsze myślałam że tylko na filmach ludzie ze śmiechu dławią się herbatą dodatkowo połowę wypluwając :D:D

łódź podwodna!!! plop plop plop plop

chemikalium

To miał być odgłos hydrolokatora (i raczej brzmi ping). Jak małe dziecko miałoby to zrozumieć? No chyba, że oglądało "Polowanie na Czerwony Październik". Moim zdaniem jest to warstwa filmu skierowana do dorosłych.

ocenił(a) film na 8
kaymann

Wilki jak wilki ale wybuchający wszechświat na słowo SZEF mnie zabił :D

ocenił(a) film na 9
kaymann

Popieram Wilki mistrzowskie ale jest więcej fajnych scen: Walka z Pingwinami bez muzyki genialna równie, Możesz zostać SZEEEEEEEEEFEM!! czy PTAKI NIE WIDZĄ SZKŁA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones