PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776905}

Bodo

5,9 3 208
ocen
5,9 10 1 3208
3,0 3
oceny krytyków
Bodo
powrót do forum filmu Bodo

Myślę, że z uwagi na to że film to krótszy format niż serial, twórcy powinni pozbyć się fabularyzowanych wątków (postać Ady) i skupić się na czystej biografii Bodo.

Acemacowy

Można się ze mną nie zgadzać, ale dla mnie wątek z Adą w serialu był bardzo fajny, dawał momentami słodko-gorzki smak i wzbudzał emocje.

therealkuba9

I wątek Ady nie jest fikcyjny! Stanisław Janicki wspomina o dziewczynie z Łodzi, która była wielką miłością Bodo, miała na imię Stella i niestety początkujący aktor nie miał żadnych szans by wkraść się w jej łaski. Stanisław Janicki twierdzi, ze posiada wspólne zdjęcie Bodo i Stelli, zrobione w chwili, gdy Eugeniusz był już gwiazda kina i teatru. Polecam marcowy numer pisma "STARE KINO".

iz27

W zwiastunie serialu powiedziano, że postać Ady jest fikcyjna.

ocenił(a) film na 1
ametyst0

Postać Ady owszem - jest fikcyjna, ale wątek Ady już nie. Stella - wielka i nieszczęśliwa miłość Eugeniusza istniała naprawdę.

olga1983

Historia Ady może być co najwyżej inspirowana losami Stelli, a to za mało by powiedzieć, że wątek nie jest fikcyjny.

ocenił(a) film na 1
ametyst0

Oczywiście, zgadzam się. Wątek Ady może być poniekąd inspirowany historią Stelli. Niestety nikt go ze Stanisławem Janickim nie konsultował i w serialu wielka miłość Bodo nie chce z nim być, podczas gdy prawdziwy związek przerwał ojciec Stelli. Młodzi musieli się z tym pogodzić.

olga1983

Szkoda, że zamiast fikcyjnej postaci Ady, nie wprowadzono po prostu Stelli. Myślę, że prawdziwa historia miłosna mogłaby być dużo ciekawsza.

ocenił(a) film na 1
ametyst0

Z pewnością. Niestety oprócz ogólnego wspomnienia kuzynki Bodka, nie znamy innych szczegółów :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones