PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31299}

Bogowie muszą być szaleni

The Gods Must Be Crazy
7,2 7 809
ocen
7,2 10 1 7809
5,3 3
oceny krytyków
Bogowie muszą być szaleni
powrót do forum filmu Bogowie muszą być szaleni

No właśnie... Jak to z nimi jest?

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
Biernik

Znasz pojęcie fikcja literacka??:P

ocenił(a) film na 9
Biernik

To fakt,nie fikcja.nosorozce gasza zalazki ognia w buszu.

ocenił(a) film na 9
Biernik

Mozesz mi nie wiezyc-poczytaj w internecie.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Poproszę o źródło informacji.

ocenił(a) film na 9
Biernik

Chlopie,sam szukaj.ja tak zrobilam jak chcialam to sprawdzic.

ocenił(a) film na 9
Biernik

A co-latwiej ci uwierzyc jak ktos napisze fikcja literacka??

ocenił(a) film na 7
iza198444

Proszę o podzielenie się informacjami, które tak dzielnie znalazłaś. Byłoby niezwykle miło.

ocenił(a) film na 7
Biernik

Dajesz się nabrać chłopie, pamiętaj, nigdy nie ufaj kobietom, w szczególności na "internetach";) Ta i antylopy gnu wskakuja na drzewa po jabłka, tak i slonie robią sobie loda własną trąba...ehhh

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Skąd takie pochopne wnioski?

ocenił(a) film na 7
Biernik

Pochopne wnioski?? Ewidentnie Pani Iza cię trolluje, gdyby znalazła na necie o tym jakąś wzmiankę n pewno pochwaliła by się linkiem a z uporem walczy z tobą żebyś sam poszukał, przecież to mówi samo przez się...

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Wyprowadziłeś wniosek, że dałem się nabrać. Jest to pochopny wniosek bo niepodpiera się na żadnej przesłance, która by na to wskazywała. Proszę się nie martwić o kondycję mojego sceptycyzmu i zdolności selekcjonowania informacji, doceniam Pańską troskę o mnie ale zapewniam, że nie jest ona w ogóle potrzebna. Jedynie czego pragnę to poznać prawdę a jedną z lepszych dróg jest zadawanie pytań czyż nie?

ocenił(a) film na 7
Biernik

Mój komentarz nie miał na celu cię obrazić a raczej nakierować i doradzić żebyś zaprzestał konwersacji z trollem... Zauważ, że swojego posta napisałem raczej w żartobliwej formie a Ty od razy z kontrą do mnie...

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

A na tym portalu raczej nie dowiesz się prawdy, raczej na jakim biologicznym forum... A co do nosorożców to szczerze wątpię żeby taki nawyk miały te ssaki, jak już pisałem wcześniej, to fikcja literacka i komediowy aspekt tegoż filmu.
ps. Następnym razem proponuję żebyś nie brał tak wszystkiego na serio...

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Ależ Szanowny Panie, czemuż Pan traktuje moją wypowiedź jako akt agresji przeciwko Panu? Doskonale zdaję sobie sprawę, jaki był cel Pana komentarza - nie musi Pan wyjaśniać sensu swoich słów bo rozumiem je bez problemu - w końcu doceniłem Pańską troskę. To może teraz ja wyrażę swoją troskę o Pana:
- to, że ktoś się z Tobą nie zgadza nie oznacza, że Cię nie szanuje,
- więcej czytania ze zrozumieniem - bacz na adekwatne wyciąganie wniosków ze słów swego interlokutora,
- nie szufladkuj ludzi, prowadzi to do niedobrych generalizacji,
- nie wszyscy ludzie w internetach tu głupia gawiedź ; )

ocenił(a) film na 7
Biernik

Dobra, powiem wprost. Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z dupą...PANIE, konwersacja w tym momencie się urywa, bo nie ma o czy polemizować.

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Poza tym udajesz jakiegoś "mądrale" a zakładasz tak infantylny temat, że głowa boli. Tyle z mojej strony PANIE...LOL

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

Zaiste, rzeczywiście jak człowiek chce to znajdzie jakieś negatywy mimo, że ich tam w rzeczywistości nie ma. Smutne jest to, jak i smutny jest dla mnie ten brak cierpliwości, chęci zrozumienia i nieumiejętność dostrzeżenia własnych błędów a co dopiero nieumiejętność przyznania się do własnego błędu - aczkolwiek w pełni dla mnie zrozumiała bo wielce to trudna sprawa - nie mówiąc już o jakiejś drobince przyzwoitości zawartej w delikatnym słowie skruchy i pokory. Ale jakże śmiem mówić o pokorze kiedy nerwy biorą górę nad rozumem, szacunek do rozmówcy maleje wprost proporcjonalnie do długości konwersacji a chęć wetknięcia szpili jest już nieubłagalna.

Jak widzisz masz do czynienia z wspaniałym przykładem tego jak bardzo Twoje uprzedzenia Cię zmyliły. Temat infantylny a jakże dla mnie sentymentalny - stanowi niejako zagadkę dzieciństwa a przyrodnikiem w najmniejszym stopniu nie jestem, więc pytam jednocześnie zdając sobie sprawę z tego jak bardzo zaskakujące potrafi być regnum animale.

Jak masz Pan problem ze zrozumieniem ludzi to jeszcze nie jest na to za późno polecam elementarne zasady LOGIKI i przyzwoitą znajomość wyrazów języka polskiego - tak na początek a potem to praktyka i prowadzenie jakichś bardziej wyszukanych dyskursów i to w sposób bardziej MERYTORYCZNY.

Pozdrawiam serdecznie : )

ocenił(a) film na 7
Biernik

Gdzie tu logika w nosorożcach gaszących ogniska na sawannie?? Jeżeli tak cię to nurtuje to życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach tej jakże istotnej dla twojego jestestwa intrydze.

Pozdrawiam również;)

ocenił(a) film na 9
WujekChu1ek

Ma pan nick stosowny do swego zachowania.linku nie podam,go nie znam.odsylam tez do filmow przyrodniczych.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Mój nick jest adekwatny do zachowania poszczególnych ludzi egzystujących na tym forum. Nie pozdrawia. Taki ze mnie ch@#$$k

ocenił(a) film na 9
Biernik

Wiesz co?posluchaj lepiej kolegi,bo NAPEWNO ma racje.Ja jestem glupia i nic nie wiem.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Piękne słowa, nic dodać, nic ująć...

ocenił(a) film na 7
iza198444

Tak też myślałem, pozdrawiam ; )

ocenił(a) film na 9
Biernik

Poczytaj o Badak api z Malezji. W Mjanmie też są takie nosorożce.
Na www.sosrhino.org też pewnie coś o tym znajdziesz :).
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones