PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629316}
7,4 576
ocen
7,4 10 1 576
Bokura ga ita
powrót do forum filmu Bokura ga ita

kiedy będzie polska wersja?:P

użytkownik usunięty
kammin18

Jak grupy fansubowe zrobią napisy ;P Swoją drogą do filmu mamy jeszcze kilka miesięcy, a ja już nie mogę się doczekać. Anime było świetne! Autentyczni bohaterowie, ciekawa fabuła i taki ciepły klimat. Mam nadzieję, że wersja pełnometrażowa nas nie zawiedzie :)

moje pierwsze i zarazem ulubione anime<33

ocenił(a) film na 7

Mam nadzieję, że funsubowie się szybko za to wezmą. Trailer zapowiada się świetnie, więc ;D Kto wie, kto wie. ;D Trzeba niestety czekam :c Tak się napaliłam na ten film, że już nie wytrzymuje. Pojadę do Japonii na premierę! :D

użytkownik usunięty
Athenfa

Faktycznie, trailer jest uroczy :) Gdyby komuś nie chciało się szukać, link - http://www.youtube.com/watch?v=dQV1gsWlCPM
Z tego co było pokazane, możemy sądzić pokażą większy fragment historii niż w anime. Cieszę się bardzo :)

ocenił(a) film na 7

Ojjj tak :D Moim marzeniem jeszcze by było jakby zrobili drugi sezon anime w ogóle, ahhh :D Kurczę, dalsza historia Takahashi i Yano to to na co najbardziej czekałam :)

ocenił(a) film na 7
Athenfa

ale czaaad, nareszcie. zawsze wiedziałam że to nie będzie koniec ^^^^

Athenfa

Zawsze mozesz przeczytac mange, bo tam sa dalsze losy :P

użytkownik usunięty
1352168

Pewnie, manga mangą (sama kupuję ^^ ), ale film to dopiero jest coś :) Im więcej Bokurki tym lepiej.

ocenił(a) film na 7

ja chyba umrę jak nie obejrzę tego ,
już nie moge sie doczekać <3<3<3 !

ocenił(a) film na 7
Shana382

haha, trzeba będzie zawalczyć żeby kochane grupy suberów się za to wzięły! :D

użytkownik usunięty
Athenfa

A właśnie, oby jak najszybciej! :D

ocenił(a) film na 7
kammin18

Szyyyyyyybciej. Jeszcze tylko troszeczkę, bo już do kin weszło :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones