PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=925}

Boski żigolo

Deuce Bigalow: Male Gigolo
6,1 31 800
ocen
6,1 10 1 31800
4,8 6
ocen krytyków
Boski żigolo
powrót do forum filmu Boski żigolo

9/10 ! :D

ocenił(a) film na 9

Kocham te komedie jest najlepsza jaką widzialem do tej pory! :D
Znam ja na pamięć, a zawsze jak leci to po prostu muszę ja obejrzeć! Zawsze płacze na niej ze śmiechu ! :D a sceny z Robem Schneiderem i z Eddiem Griffinem to już w ogóle.. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli
tego filmu!! Uśmiech gwarantowany :)

ocenił(a) film na 7
Love_Naomi_Watts

Jeśli lubisz filmy z Robem to polecam komedię najlepszą według mnie "Wielki Stach" 2007 roku tam to dopiero jest polewka :D

ocenił(a) film na 9
grzechuxx3

Wielki Stach chyba lepiej zeby ten swietny aktor zostal przy swojej branzy bo niestety ta pseldo komedia w rezyseri Rob Schneidera wogóle nie jest smieszna, tylko pierwsze 4 minuty filmu bylo smieszne a potem to bylo juz tylko gorzej niestety, bardziej to by podpadalo pod film sensacyjny bo co chwila jedynie sie tam leja po mordach i nic poza tym, sceny z David Carradine tez wcale nie smieszne.

Love_Naomi_Watts

Najlepiej oglądać bez lektora i napisów, gagi rodem z kultowych lat 80/90 i jeszcze te kobitki ( wysoka, gruba, niewidoma, bluzgająca, z protezą ) to po prostu mistrzostwo świata ! Człowiek ogląda i turla się po dywanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones