PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 533
oceny
4,4 10 1 115533
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks


Forum Filmwebu jest czytane przez aktorów, a komentarze są przywoływane w kuluarach chociażby festiwali filmowych. No to niech to będzie odezwa do was, aktorzy polscy: nawet polski aktor nie jest prostytutką w Dubaju, która za duże pieniądze może pozwolić na siebie nasrać. Wy, aktorzy z "Botoksu", zachowaliście się jak te wysyłane do Dubaju dziewczyny dla bogatych szejków - pozwoliliście na siebie nasrać, w imię "inspiracji prawdziwymi historiami" i "leczenia grożącego śmiercią", czyli marketingowych haseł. A przecież można było grzecznie odpisać na maila z propozycją: "nie jestem zainteresowany/na" albo skłamać - "sorry, gram w czymś innym".

Przyczyniacie się do spadku zaufania typowego Janusza - czyli osoby, dla której ten film powstał - do lekarzy i personelu medycznego. Wstyd, obciach. Jeśli kiedykolwiek byliście w szpitalu lub na izbie przyjęć to wiecie doskonale, że ten świat tak nie wygląda. Nie macie za grosz szacunku dla zawodu pielęgniarki (w rejonówkach opłacanej średnio 1,8 tys. na rękę), ratownika medycznego i zapie*dalającego na etacie w szpitalu za 2 tys. na rękę lekarza w czasie specjalizacji (6 lat studiów, 1 rok stażu i kolejne 6 lat specjalizacji za 2 tys. zł na etacie). Trzeba zapamiętać wasze nazwiska, a potem wypytywać o ten film na różnych konferencjach prasowych. Pytać i rozliczać, nie pozwolić wam zapomnieć o g*** którym się umazaliście, przyjmując te role.

Pamiętam, jak aktorzy tłumaczyli się z "Kac Wawa" i "Ciacho". Sceny o tym jak dziewczyna wsadza rękę w odbyt Tomasza Karolaka i znajduje w nim pierścionek zaręczynowy albo fantazje Danuty Stenki o seksie analnym przeszły do "historii" polskiej kinematografii. Co z tego, że Stenka zagrała ostatnio genialną główną rolę w spektaklu Teatru Narodowego w Warszawie "Matka Courage i jej dzieci". Dla widzów Polsatu, którzy pewnie nawet nie wiedzą, czym jest Teatr Narodowy, zawsze będzie kojarzyła się z tym, że grzebala Karolakowi w dupie w filmie "Ciacho". Podczas promocji filmu aktorzy rzucali w siebie tortem, a potem brudni pozowali do zdjęć. Może wy, kochani, nabotoksujcie się przed kamerami?

Za kilka lat wy, drodzy aktorzy z "Botoksu", będziecie się tłumaczyć przed widzami za ten film, chcąc wymazać go z filmografii. Ale to już się nie odlepi.

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

"dziewczyna wsadza rękę w odbyt Tomasza Karolaka" - o przepraszam, tam nie ma takiej sceny, to jest tylko zasugerowane.

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

W pełni się zgadzam. Ten film to jest szmira klasy d. Dziwie się głównie Pani Dygant, że zgodziła się zagrać w takim czymś. Reszta wygląda i zachowuje się jakby byli twórcami jakiegoś dzieła. W sumie to taki Stramowski może grać tylko w takim chłamie bo nie ma za grosz ikry i zdolności aktorskich. Wstyd i hańba również dla firm, które to coś finansowały. Moim zdaniem to coś jest jeszcze gorsze od Kac Wawa

atome_k

Więc się nie dziw :), ja też się dziwiłem wielu aktorom, którzy zagrali w ostatnich dwóch pitbullach, ale to tylko znaczy, że zbyt dobrze ich oceniałem. Niech podsumowaniem będzie to, że Dorociński odmówił gry w tych filmach, mimo że dostał propozycję, natomiast rolę w Pitbullu, którego ma wyreżyserować Pasikowski przyjął. Ja wszystkich, którzy zagrali w tych dwóch Pitbullach i w Botoksie bojkotuję i na filmy gdzie grają już nie pójdę. To nie aktorzy to prostytutki chatiflatt ma rację.

Vincent Hanna

czy w filmie jest seks?

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
Veel__

No jak nie?? Już w pierwszych minutach jest okropna scena sexu.

oliwia_ziemi

Seks z psem. Potem Warnke z nakoksowanym facetem.

użytkownik usunięty
Vincent Hanna

Aktorzy szukaja wyzwan aktorskich, chca zagrac cos totalnie szokujacego,strasznego.

ocenił(a) film na 1

To niech zagraja w ciekawej propozycji jakiegos poczatkujacego rezysera czy studenta filmowki. Im chodzi tylko o kase, nie o wyzwania bo role z filmow vegi zagra amator.

sol82

Chodzi tylko o kasę? Niesamowite! To oni tego nie robią dla zabawy, tylko chcą tym zarabiać na życie? Bezczelni

Edyta_Witanska

to wolni ludzie, nie cierpiący biedy i prześladowań. I nawet trochę będący wzorami dla części ludzi. Mogą wybierać co chcą. Wybrali i poniosą konsekwencje wizerunkowe. Tak samo my możemy wybrać pracę np. w chwilówkach pogrążając ludzi w długach, w burdelu, ale też w wielu innych miejscach. Życie to sztuka wyboru.

ocenił(a) film na 1
Edyta_Witanska

Edyta_Witanska zarabiać pieniądze ze swojej pracy jako aktor to jedno, a kur wić się w takim gównie dla pieniędzy to drugie.

Mój post był odpowiedzią na post powyżej czyli 'szukają wyzwań aktorskich'. Nie nie szukają, gdyby szukali wyzwań aktorskich szukali by ambitnej i wymagającej roli. Tutaj chodziło tylko o pieniądze, bez poszanowania widza i jakiejkolwiek dbałości o kino. Tym wyborem niektórzy z nich już zapracowali sobie na miano "Karolaka albo innego Szyca".

ocenił(a) film na 1
Edyta_Witanska

praca jak każda inna, tak samo jak pisanie za kasę komci na filmwebie heheheh

stonedfish

O borze liściasty jak śmiesznie, przelew od Vegi już do mnie leci... Nie rozumiem tego świętego oburzenia, oni wykonują swoją robotę, za którą dostają swoją wypłatę, więc na ich miejscu nie sądzę żeby ktokolwiek z Was, tak psioczących, odmawialby okazji do zarobienia w imię jakichś wyższych wyimaginowanych idei

sol82

10/10

Sikanie do umywalki, seks z psem, rola facetki z mandarynkami w pochwie czy kolesia z butelką szamponu/flakonem perfum w dupie. Wow, wyzwania aktorskie, nie ma co.

ocenił(a) film na 1
atome_k

Pełna zgoda. Jest gorszy bo ciężej się ogląda, a poza tym Kac był jednak robiony z przymrużeniem oka i tak powinno się do niego podchodzić, specjalnie nic obrzydliwego tam nie widziałem, a Botoks jest w założeniu robiony "na poważnie" a rzeczywiście trudno go brać na serio

chatiflatt

To było do przewidzenia już po trailerze , nie wiem kto Vedze daje pieniądze ta takie " hity " Nic dziwnego , że premiera odbyła się po cichu bez pokazu dla prasy . Średnia recenzji jest dosyć równa 1/10. Nie pamiętam ostatnio aby jakikolwiek film nawet Polski miał taka średnią - to ewenement ! Niech Vega się lepiej zastanowi nad sobą dlaczego nie widzi jakie filmy robi , albo niech skończy karierę bo dwie serie serialu Pitbull to tylko tyle było jego osiągnięć .....

michalkuc1993

Przesadzasz.Służby specjalne mu nawet wyszły i Nowe Porządki też jakieś tragiczne nie były.Niebezpieczne kobiety już słabizna,a to podobno dno

ocenił(a) film na 1
a_kwitek

nie podobno, to jest dno. I mam nadzieje, że Vega zmieni nazwisko, bo już chyba nikt nie da mu kasy. Ludzie za darmo jak możecie to idźcie, jak będzie w necie to sobie obejrzyjcie ale błagam nie róbcie tego błędu co ja. Ten film nie wart jest złamanego grosza.

ocenił(a) film na 1
arasik

Vega to zmienione nazwisko :) prawdziwe nazwisko to Krzemieniecki :) zgugluj sobie :)

a_kwitek

Służby specjalne- próbowałem obejrzeć serial , ale nie dałem rady . Dialogi których w ogóle nie można zrozumieć , cała fabuła dialogi porażka .
Nowe porządki - parę scen może i było ok , ale i tak cały film głupi nie poskładany , chaotyczny z biberem co ma się za policjanta i jego eks laskę .... Z kina wyszedłem zażenowany i obiecałem sobie , że na żaden jego film już nie pójdę . Dwie serie serialu Pitbulla to było prawdziwe i nic dziwnego , że mu odmówł Dorociński on w takich shitach nie gra . Pasikowski pokaże mu jak powinien wyglądać Pitbull!
PS- o niebezpiecznych kobietach nie ma co gadać ten sam poziom co botoks.

ocenił(a) film na 1
a_kwitek

To mamy podobne odczucia. Facet wypłynął wysoko, a teraz powoli równia pochyła

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

Zgadzam się. Trochę wulgarnie napisane,no ale może dzięki temu odbiorcy filmu to zrozumieją :)

Film trafiony w czasie, ale nie dla tego że pokazuje prawdę tylko negatywne nastawienie społeczności na lekarzy kreowane przez media.
Bo to jest oczywiste że film zmyślony jest tak, żeby się dobrze sprzedać :) dziś chodzi tylko o kasę $$$ a nie pokazanie prawdy.
Trzeba mieć IQ mniej niż 80 żeby w to uwierzyć :)

Dziś wszyscy stoją po stronie pacnięta, którego boli palec i żąda karetki + natychmiastowej pomocy, a nikt nie rozumie że to wina systemu "opieki zdrowia" a nie lekarzy. Mało kto rozumie, że lekarz jest tylko wykonawcą usługi którą mu zleca zepsuty system.

To tak jak byś poszedł do piekarni i miał problem do chleba, że go nie ma na półce, a nie do piekarza że za mało upiekł mimo że obiecał.
Albo do aktorów że nie można dopchać się na ich film do kina :) a nie do kina że puszcza za mało seansów.

Bardzo duża ilość lekarzy uciekła z tego kraju bo ich wkurza system. Teraz nie ma komu robić !! Lekarz rezydent po 6 latach studiów i 1 stażu, zarabia miesięcznie na specjalizacji przez 5 lat, 2150 zł netto (na rękę). To mniej niż na przysłowiowej kasie w hipermarkecie. Ale przecież społeczeństwo twierdzi że dobrze im tak :)
No to jak to ma działać?

Krzyboch

Bo Polska to zaścianek. Tu ludzie nie sprawdzają takich rzeczy tylko kierują się stereotypami. W PRL lekarz zarabiał 3 krajowe teraz młody lekarz zarabia mniej niż najniższa bo składka lekarska. Ale ludzie dalej im zazdroszczą. Nie wiem czego. Chyba braku czasu , wysiłku i ciężkiego zapieprzania na każdy grosz. A film ten razi w dobre imię personelu medycznego. Bo jednak gro tych ludzi pracuje w Polsce tylko dlatego ze chce pomagać ludziom. Za pieniędzmi ludzie już dawno wyjechali. Trzeba szanować tych którzy zostali. Bo jak wszyscy wyjada to pacjenci sami w końcu będą się leczyć tak jak tego chcą. Pozdrawiam ludzi trzeźwo myślących. Filmy vegi bojkotuje

zaitsu112

Haha, świetnie mi się czyta ten ból dupy lewaków xD. A Vega bije rekordy oglądalności, zarobi kupę kasy i będzie mógł zrobić za własne pieniądze kolejny film, mając nadętych snobistycznych bufonów w dupie, bo jest niezależny od nich. I znowu ich wkurzy :D . A ja będę dzielił jego satysfakcję, tak jak teraz :D.

Krzyboch

System systemem, wiadomo, że jest niewydolny bo nie ma kasy. Ale tak się składa, że ja i moja żona mieliśmy do czynienia z lekarzami zarabiającymi po 10 tys. miesięcznie i tylko dzięki dociekliwości i nieustępliwości żony, ona jeszcze żyje. Totalna olewka, której szczytem, po błędnej diagnozie, było powiedzenie 35-cio letniej kobiecie "przecież każdy kiedyś musi umrzeć"...
Nie wybielaj lekarzy, nie uciekają z kraju bo "wkurza ich system" ale dla kasy. I to normalne.

chatiflatt

Wyjątkowo trafna opinia.

ocenił(a) film na 1
dorota4329583

Też tak sądzę

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

Rozumiem o co Ci chodzi, ale szczerze mówiąc co do Kac Wawy to za co ci aktorzy w sumie przepraszali? Tam żadnego wielkiego przegięcia nie było, przegięto tylko o tyle, że wokół jakiegoś nieistotnego filmu zrobiono nagle straszny szum, co z daleka śmierdziało ustawką, a aktorzy dali się zaszczuć nasłanemu Raczkowi, któremu się z wiadomych względów finałowa scena nie podobała. No i tam to było jednak pokazane z przymrużeniem oka, wiec tak powinno się na niego patrzeć, no a Botoks to w założeniu jest "poważny" film i tutaj się na seansie załamałem bo rzeczywiście jest i przegięty i ciężki do oglądania

ocenił(a) film na 2
chatiflatt

Internet przemówił. Teraz czas wytoczyć przeciwko Vedze prawdziwą petardę - memy! Nie zaśnie, nie będzie jadł i pewnie publicznie przeprosi, kupując każdemu po spinnerze albo świeżaku!

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

Dokładnie! Ja się dziwię, że już po Niebezpiecznych kobietach aktorzy nie doszli do wniosku , że jednak filmy Vegi to kał jest. Zwłaszcza że szkodził ich aktorskim kreacjom. Bo o ile Nowe porządki był już zły, to jednak jeszcze się tam czymś bronił. Może teraz w końcu dojdą do wniosku, że już lepiej grać w jednej lepszej durnej komedii romantycznej u innego reżysera klasy C, niż pogrążać się u Vegi...

ocenił(a) film na 1
chatiflatt

Absolutnie się zgadzam! Jeśli faktycznie ktoś z aktorów to czyta: Pani Dygant ja Panią od lat lubię, miałam jeszcze Pani plakat z "Tylko mnie kochaj", obejrzałam całe "Prawo Agaty". Czuję się Panią rozczarowana i wstydzę się że nazywałam Panią dobrą, szalona i pozytywną aktorką.

Halinoria

Jedyna osoba z obsady, której gra się broni, to Warnke. Żukowska gra, jakby grała w jakimś niesamowicie poważnym dramacie psychologicznym, Dygant bardzo słaba, miałam wrażenie autoparodii Niani Frani, Stramowski, Fabijański i cała reszta - szkoda gadać. Szkoda moich pieniędzy.

ocenił(a) film na 6
chatiflatt

Przecież to film fabularny a nie dokument żeby ktoś historie z tego brał jako prawdy naukowe

bytrek

Zapominasz w jkim żyjesz kraju, to nie USA, tutaj wszystko co widzisz i usłyszysz na ekranie, jest prawdą objawioną.

chatiflatt

świetny wpis.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones