PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 456
ocen
4,4 10 1 115456
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Ci sami aktorzy, ten sam styl "gry" aktorskiej, ten sam schemat....

tokarz85

Film ma 10% w moim guście. Trochę za dużo, ale ogólnie zgadzam się z tym.
W filmach Krzemienieckiego postacie najczęściej są dupkami, bucami, chamami i typami antypatycznymi i odrażającymi. Dlatego oglądanie jego filmów jest nieprzyjemne.
Już po samym zwiastunie widać, jaki poziom reprezentuje "Botoks" (który powinien mieć raczej tytuł "Aborcja", byłby bardziej adekwatny).

ocenił(a) film na 6
tokarz85

Zapomniałeś dodać, że kolejne rekordy popularność pobite i kolejne miliony zarobione. Już sam nie wiem kiedy ostatni raz widziałem takie tłumy na Polskim filmie, hmm nigdy?

bytrek

No i o czym to ma niby świadczyć??? O tym, że ludzie chcieli zobaczyć jak się laska grzmoci z psem np.???

ocenił(a) film na 10
tokarz85

Jeżeli kolejne G to po kiego szedłeś oglądać ten film ?

JoannJoann

Spójrz najpierw na datę mojego posta a potem zadawaj kolejne głupie pytania... Widzisz żebym ten film ocenił? Skomentowałem to co zobaczyłem na trailerze i to mi w zupełności wystarczyło, zresztą nie tylko mi.

ocenił(a) film na 3
tokarz85

Botoks to kłamliwa, antyaborcyjna kupa wymieszana z patologicznymi porodami
Sądziłem że Patryk Vega to normalny facet, ale obejrzenie Botoksu nie pozostawia złudzeń. Ten skrajnie katolicki oszołom zrobił film głównie po to, żeby kłamliwie skrytykować aborcję. Mimo że w Polsce aborcja i tak jest zakazana, to ten wariat jak PiS chciałby ją całkiem zakazać. W dodatku kłamie pokazując żywe płody po aborcji.
Jeśli jednak faktycznie płody są chwilami żywe, to należy zmienić procedury i tak jak na zachodzie europy podawać leki, które uśmiercają chore płody jeszcze w macicy, chociażby przez zatrzymanie akcji ich serca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones