PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 526
ocen
4,4 10 1 115526
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Porażka

ocenił(a) film na 3

Ja by pracować w aptece studiowałam 5 lat, wg. Vegi za pierwszym stołem może stać kierowca karetki...

ocenił(a) film na 7
Kasiulka1111

a sceny z gdzie oświeciński mówił, że kupił papiery na ratownika nie pamiętasz ? pieniądz robi pieniądz, jak w życiu. na technika albo farmaceutę też pewnie kupił

ocenił(a) film na 2
_maciek

i dlatego ten film jest durny. Producent, scenarzysta i reżyser w jednej osobie obiecywał dzieło oparte na konsultacjach z lekarzami, dzieło które wstrząśnie narodowym system zdrowia, zasugerował, że poczęstuje nas prawdą i tylko prawdą. Na początku zaserwował dane statystyczne sprzed 5 lat - 17% pacjentów nie przeżywa operacji, a na zakończenie "wszystkie postacie i zdarzenia są fikcyjne" Ja tylko dodam następne absurdy:
- używanie defibrylatora przy zatrzymaniu krążenia, kiedy używa się go tylko przy migotaniu przedsionków
-nieistniejąca choroba - depresja, depresja jest chorobą sklasyfikowaną przez WHO
- lekarstwo z cukru pudru - badania kliniczne służące wprowadzeniu nowego lekarstwa trwają kilka lat i kosztują nawet setki milionów dolarów, najwyraźniej reżyser myli rynek suplementów diety i homeopatię opartą na wodzie i cukrze z przemysłem farmaceutycznym
- umierający płód - 22 lub 23 tygodniowy płód-dziecko nie wygląda jak pomniejszone niemowlę
-osoba bez skończonej farmacji pracująca w aptece zostałaby zdemaskowana

Trudno mi uwierzyć, że lekarze podczas" konsultacji" nie skarżyli się dokładnie na to, na co skarżą się pacjenci:
- oczekiwanie na wizytę lekarza specjalisty miesiącami
-ostatnie miejsce w Europie pod względem wykrywania nowotworów
-największa liczba zgonów z powodu raka w Europie
-największa ilość deformacji płodów
- najmniejsza ilość lekarzy i pielęgniarek na 100 tyś mieszkańców
- blokowanie przez NFZ dostępu do nowoczesnych metod leczenia i lekarstw
- niskie zarobki rezydentów i pielęgniarek oraz ucieczka personelu medycznego na zachód
-katastrofalny poziom medycyny geriatrycznej
-i wisienka na torcie - brak profilaktyki antynikotynowej - kiedy palenie papierochów jest główną przyczyną zgonów przed 65 rokiem życia , ale akcyza i vat z papierosów to 25 miliardów rocznie i lepiej tych emerytur nie wypłacać....

Reżyser naobiecywał, że będzie prawda, a dostaliśmy film z kategorii The Human Centipede

ocenił(a) film na 10
Kasiulka1111

bronisz swoiich ale lekar ze w polsce to dno

ocenił(a) film na 10
Lol987654321_filmweb

Zgadzam się z twoją opinią TEN FILM TO SAMA PRAWDA

ocenił(a) film na 8
Kasiulka1111

To tylko film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones