PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 533
oceny
4,4 10 1 115533
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Recenzja

ocenił(a) film na 1

Film "Botoks" Patryka Vegi był dla mnie źródłem zarówno zastanowienia i motywacji. Zastanowienia czy wyjść przed czasem, a motywacji aby założyć konto na filmweb i wystawić ocenę "1". DNO

ocenił(a) film na 1
konradoo7878

Ze mną bylo identycznie

ocenił(a) film na 1
konradoo7878

ja miałam dokładnie tak samo

ocenił(a) film na 1
konradoo7878

Tez założyłam konto, żeby dać 1*. Film to dno i kilometr mułu.

ocenił(a) film na 10
konradoo7878

nono idz sobie trolu

konradoo7878

wczoraj z seansu wyszłam, konto załozyłam dziś

ocenił(a) film na 9
konradoo7878

Film ma szokować i swoją rolę spełnia tutaj 9/10. Botoks nie był kręcony, żeby zachwycać kreacjami, rozbudowaną fabułą, popisem aktorskim - to krzywa polska rzeczywistość w medycynie. Oczywiście w filmie wszystkie te patologiczne przypadki pokazane są w ciągu dwóch godzin w jednym mieście, tymczasem większość takich przypadków ma miejsce w ciągu całego roku w całej Polsce, raz po raz słychać w telewizji, że facet przyszedł do szpitala i nieprzyjęty zmarł na korytarzu, lub dziecko udusiło się przy porodzie bo nie było cesarki. Taki jest obraz polskiej medycyny moi drodzy. A Patryk Vega zaszokował lemingi pokazując rzeczywistość bez cenzury.

ocenił(a) film na 10
Jaskier16

Zgadzam się z p/w wypowiedzią ;)

ocenił(a) film na 9
Jaskier16

Mam podobne zdanie. Film jest rewelacyjny, poruszający i brutalnie prawdziwy. Historia związana z Doktor Magdą i Doktor Beatą Winkler bardzo mnie poruszyła i wzruszyła...


ocenił(a) film na 9
jaro_chod

Nie wiem czy to nie jest troll, natomiast szczerze wątpię czy intencją Patryka Vegi było kogokolwiek wzruszyć.
Vega w swoich filmach pokazuje polską bylejakość, patologię, zaniedbania, przekłamania i gnicie środowisk od środka.
Natomiast wielce rozbawiło mnie zdanie sporej części osób, która chórem krzyczała: No ale jak tak można najeżdżać na służbę zdrowia!
Owszem, można.
A nawet trzeba.
Czekam na film o polskim środowisku sędziowskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones