PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 533
oceny
4,4 10 1 115533
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Zróbcie lepszy film, z lepszymi aktorami, z lepsza tematyką, bo żenada taka to czytać. Oglądajcie swoje bajeczki typu szpital, szkoła, dlaczego ja...... to są porządne seriale dla dorosłych osób...... Nikt was do oglądania filmów autorstwa Vegi was nie zmusza...
Nic w swoim życiu nie osiągnęliście i wiecznie coś wam sie nie podoba.... TYPOWI POLACY ;)

Teciu_10

I złoty argument - nie podoba się, zrób lepiej. Murarz krzywo postawił Ci ścianę? Spadaj, zrób sobie lepiej, fryzjer zepsuł ci fryzurę - a zrób sobie pan lepiej, a nie mi tu krytykujesz.

Po co twoim zdaniem jest możliwość komentowania na tym serwisie? Do lizania sobie wzajemnie dupy i wychwalania wszystkich filmów pod niebiosa? Czy może do wystawiania opinii, również tych negatywnych?

Niby nie powinno się komentować filmu po samym trailerze, ale ten jest tak wymowny, że mówi właściwie wszystko. Niestety zapowiada się na produkcję pokroju właśnie takich dzieł jak szpital czy szkoła - dodano tylko więcej przekleństw i lepszy montaż. Przekleństwa można przeboleć, mnie akurat nie rażą, ale naginanie faktów na modłę wyżej wymienionych produkcji, aby zrobić tanią sensację już jakoś trudno przełknąć.

ocenił(a) film na 5
piero2224

Nie masz racje to jest po ta aby wyrażać własną opinię negatywna czy pozytywną, ale pisanie, że znowu film jest gówniany, bo jest podobna tematyka, wiecej przekleństw i że wszystko jest podobne do pitbulla... Vega jak każdy reżyser czuje sie dobrze w jakimś gatunku filmowym nie tylko Vega robi filmy o podobnej tematyce itd....
NIKT nikogo nie zmusza do pójścia na ten film nie musicie go ogladać( mówie o tych co im sie zwiastun nie podoba)
I tak ten film bd miał zapewne mnóstwo widzów jak Pitbulle poprzednie....

Teciu_10

Popieram i zgadzam się z pana opinią.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones