PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 530
ocen
4,4 10 1 115530
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Weźmy byle jaką profesje, według Vegi wszyscy są skończonymi dupkami.
Gdzie pracujesz ?
W infolinii ? Według Vegi na każdy telefon odpowiadasz "To se ku%$# sprawdzi w necie".
Jesteś mechanikiem ? Nie naprawiasz żadnego samochodu, tylko mówisz, że naprawiłeś.
Jesteś nauczycielem ? Pewnie jedziesz przekleństwami po wszystkich dzieciakach w szkole i się znęcasz nad nimi. A jeśli jesteś facetem-nauczycielem, to zapewne przeleciałeś już 1000 uczennic które chciały 6 na koniec roku.
....
Może niech Vega nakręci biografie o sobie, jak nęka, zastrasza i przeklina na planach filmu.

Bilet95

Haha tez się urodziłem 26 listopada 1995 roku. Pozdro byku. Jeszcze jak napisałeś ze w listopadzie to sobie myślałem ta pewnie jeszcze 26 no i jest 26
A co do filmu bez oglądania można stwierdzić że gowno.

ocenił(a) film na 5
Asaproki

> 'A co do filmu bez oglądania można stwierdzić że gowno'
Bez oglądania (obejrzenia) to można "gówno" stwierdzić.

ocenił(a) film na 6
Bilet95

Jeśli jesteś prostytutką- trollujesz w internetach

Bilet95

Mój komentarz był odnośnie zwiastunów jakie nam pokazano.
A tak mnie zniesmaczył (szczególnie, że w mojej rodzinie kilka osób pracuje w szpitalu, na różnych stanowiskach, sam pracowałem) i było to dla mnie totalnym przegięciem.
Nie spodziewałem się, że ten apel o tym, że "tym razem przesadził" zostanie na takich szczytach.
Jeśli ktoś to teraz czyta, to podkreślam, filmu nie widziałem !

Bilet95


MOŻNA JUŻ OGLĄDAĆ, POLECAM:
--------------------------->>>>>>>>>

http://filmobox.w65.pl/l/1/botoks2017




















MOŻNA JUŻ OGLĄDAĆ, POLECAM:
--------------------------->>>>>>>>>

http://filmobox.w65.pl/l/1/botoks2017








ocenił(a) film na 2
Bilet95

Najgorszy film pana Patryka.Tego syfu nie idzie oglądać.Skoncz waść, wstydu oszczędź ;)
I nie, nie pracuję dla jakiejś agencji która chce ci zrobić na złość zaniżając ocenę.Film oglądałem wczoraj i jestem autentycznie zażenowany.Humor, gra aktorska, sami aktorzy, „śmieszne” teksty, to wszystko już widzieliśmy całkiem niedawno.Copy&paste s najczystszej postaci.Wstyd coś takiego wypuszczać.50 Twarzy Greya jest według mnie lepszym filmem.Sam nie wierzę, że to napisałem ale tak uważam

ocenił(a) film na 1
MistiqueAFC

Powiedzenie "Kończ waść, wstydu oszczędź" oznacza coś innego ;)
https:// www.youtube.com/watch?v=h5A6M6r8C0I
usuń spację

Bilet95

Akurat wróciłem z seansu. Na mnie ten film zrobił dobre wrażenie, prawdziwe oblicze polskich szpitali, lekarzy i koncernów farmaceutycznych. Vega pokazał jak wygląda rzeczywistość szpitala, wiele faktów jest zatajanych albo obracanych tak aby "wybielić" lekarza po nieudanej operacji, Nie jest to film typu " Na dobre i na złe", gdzie wszystko jest piękne, szpitale są czyste i kazda operacja sie udaje.

ocenił(a) film na 1
Bilet95

Największy w tym problem jest taki, że Vega wrzuca wszystkich do jednego worka. Raz się zdarzyło, że lekarz użył wulgaryzmu , więc na pewno wszyscy do swoich pacjentów zwracają się w ten sposób, raz nie udało się kogoś uratować, to na pewno żadnemu z nich nie zależy na ludzkim życiu, raz popełnili jakiś błąd w badaniach, pewnie mają to wszystko w dupie. Być może Patryk ma jakieś nieprzyjemne wspomnienia dotyczące lekarzy, ale ja nie wiem, czy on ma pięć lat, żeby głosić wszystkim "nie ufajcie lekarzom, im nie zależy na naszym życiu, nie starają się nas uratować i wszyscy NA PEWNO są tacy sami i NA PEWNO mają taki sam stosunek do pacjentów i do swojej pracy"? No ja pier*ole...a mam nadzieję, że jak go jakiś rak trzustki dopadnie i pójdzie do specjalisty to ich dialog będzie mniej więcej wyglądał tak, jak w filmie:
- Jest pan nieuleczalnie chory.
- Co kur*a? Jak to kur*a?
- Tak to. Jak się panu coś nie podoba to może stąd wypier*alać. :)))

ocenił(a) film na 6
Bilet95

Fakt faktem ten film jest przesadzony w wielu sprawach ale ogólnie jest to dobry film. Przypomnijcie sobie różne historie mówione podczas wiadomości i innych programach o tym co się aktualnie dzieje w Polsce. Pijany kierowca karetki, okrutne traktowanie pacjentów w szpitalach i wiele innych podobnych sytuacji które były pokazane w tym filmie.

Oto linki do spraw:
1. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/porazajace-opowiesci-pacjentow-szpitali-c zy-to-codziennosc-sluzby-zdrowia-cos-trzeba/24lb305

2. https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/pijany-kierowca-karetki-rozbil-sie-z-pacjent em,206662.html?playlist_id=23274

Pewnie gdyby poszukać dalej to znalazłoby się znacznie więcej przykładów. Może więc ten film nie jest aż tak bardzo wyssany z palca.

Kilka dni temu byłem na tym filmie i mnie strasznie zaszokował wieloma scenami. Film jest na pewno MEGA brutalny. O ile w ogóle można to tak nazwać - bo przecież jest to film o lekarzach i ich pracy w szpitalu. Dodatkowo wybrano takie wydziały na których jest mnóstwo krwi i innych MOCNYCH scen. Więc nie da się zrobić filmu o takim zawodzie i o takiej tematyce bez takich scen. Ktoś kto wybiera się do kina na ten film myśląc ze będzie delikatny i miły dla oka niczym seriale medyczne gdzie leczą sami czyści lekarze bez cienia krwi na ubraniach to oznacza ze albo nigdy nie oglądał filmów Vegi albo pomylił filmy. Bo niestety w jego repertuarze są bardzo ostre sceny.

A jeśli chodzi o te inne ciekawostki w tym filmie to tak jak pisałem na początku warto sprawdzić a kto wie co odnajdziemy :) Ja na pewno na początku byłem strasznie zniesmaczony tym filmem ale potem zacząłem sobie analizować każdą sytuacje i stwierdziłem ze nie jest to na pewno film rewelacyjny ale też nie zły. Ja daje temu filmowi 6 punktów bo jest to film przede wszystkim fabularny.

Oczywiście jest to wyłącznie moja opinia i nikt się nie musi z nią zgadzać.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Film ma szokować i swoją rolę spełnia tutaj 9/10. Botoks nie był kręcony, żeby zachwycać kreacjami, rozbudowaną fabułą, popisem aktorskim - to krzywa polska rzeczywistość w medycynie. Oczywiście w filmie wszystkie te patologiczne przypadki pokazane są w ciągu dwóch godzin w jednym mieście, tymczasem większość takich przypadków ma miejsce w ciągu całego roku w całej Polsce, raz po raz słychać w telewizji, że facet przyszedł do szpitala i nieprzyjęty zmarł na korytarzu, lub dziecko udusiło się przy porodzie bo nie było cesarki. Taki jest obraz polskiej medycyny moi drodzy. A Patryk Vega zaszokował lemingi pokazując rzeczywistość bez cenzury.

ocenił(a) film na 8
Bilet95

https://wolnemedia.net/framacja-nienawidzi-botoksu-i-nie-chce-bys-go-obejrzal/

ocenił(a) film na 1
bba84

Co to za bieda zrodlo?

ocenił(a) film na 8
sol82

Sory ale Nie rozumiem twojego pytania

ocenił(a) film na 3
Bilet95

jak młodzi dorosną, to zobaczą jaki poziom usług wszelkiego rodzaju jest świadczony w Polsce.
niestety, to nie tak, że Vega oczernia wszystkich. oddaję pod rozwagę, że być może pokazuje przekrój.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Uwaga!!!!
Ten film nie jest o typowym dniu w Polskim szpitalu, tylko zbiera niecodzienne i patologiczne przypadki, które nie są przerysowane bo takie rzeczy się zdarzają :)

DPLucas

To czemu nie dano tak takiej postaci jak Doktor Śmierć. Przecież "takie rzeczy się zdarzają".
Dr Harold Shipman to postać autentyczna, więc takie rzeczy dzieją się w szpitalach....
Skończcie z tym argumentem. Równie dobrze można wsiąść wszystko i powiedzieć... ale gdzieś to się wydarzyło. Filmy o Bondach też są na fatach bo są mieszanką wielu faktów i anegdot...

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Nie było takiej postaci, ponieważ jakbyś zauważył, film nie opisywał pojedynczych- konkretnych przypadków, tylko takie które zdarzają się regularnie, może nie bardzo często ale się zdarzają.
Masz jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu szpitali w Polsce?
Bo ja owszem, więc wiem co się tam dzieje :)

Świetnie został poruszony tutaj wątek koncernów farmaceutycznych wynajdujących niedziałające leki, lub leki na wyimaginowane choroby oraz lekarzy dostających prowizję za przepisanie tego leku.
To akurat sytuacja, która bardzo często ma tam miejsce.

Większość ludzi i tak nie uwierzy, że takie rzeczy się tam dzieją, ponieważ nie mają o tym żadnego pojęcia, bo ich (przykładowo) złamana noga została dobrze wyleczona, bo nikt ich tam nie zabił. Tylko, że tutaj nie o to chodzi.

Nikt nie zaprzeczy także powszechnego "łapówkarstwa" w służbie zdrowie oraz tej jakże symbolicznej koperty za "podziękowanie za leczenie", aby lekarz po prostu bardziej zaopiekował się pacjentem, co przecież należy do jego obowiązku.

Pozdrawiam :)

DPLucas

Nie opisał pojedynczych ? No własnie przekreśliłeś wypowiedzi fanów Botoksu, którzy właśnie twierdzą, że są to pojedyncze przypadki wmieszane w jedno.
rozumiem, że dla ciebie jest normą wszystko co się wydarzyło w filmie. Dlatego też zalecam leczenie się u zielarzy.
Ciekawe skąd ty masz te "informacje", pewnie z tych samych źródeł, co inni nazywają powszechnie "teoriami spiskowymi".

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Niestety muszę cię zaskoczyć ale jestem trochę powiązany ze światem medycyny i mam tam sporo znajomych - w przeciwieństwie do ciebie. Wypowiadając się wiem o czym mówię.

Najlepiej udawać, że wszystko jest najlepiej i wspaniale, w Polsce wszyscy są przykładowi i pracują cudownie.

Te przypadki, które napisałem wyżej zdarzają się naprawdę często, inne trochę rzadziej, ale tak wszystkie się dzieją i nie raz i nie dwa i będą się działy .

Masz może jakieś rzetelne informacje, że tak nie jest? Czy tylko wykłócasz się ze wszystkimi dookoła, że tak nie jest, nie mając o tym żadnego pojęcia- bo tobie nigdy sie nic takiego nie zdarzyło.
Jak możesz zauważyć, bardzo dużo osób powiązanych w mniejszym czy większym stopniu z medycyną, z własnego doświadczenia może potwierdzić, że kilka przypadków z filmu jest mu znajomych :)
Wiadomo, nie powiedzą tego nieanonimowo.

DPLucas

Czyli sam jesteś tak zdegenerowany jak na tym filmie. Dobrze wiedzieć.
Oczywiście, jak przystało na radykała, zaczynasz walczyć wypisując radykały w druga stronę. Jak ktoś się nie zgadza, że wszędzie jest nędza, to zapewne myśli, że podłoga jest ze złota....
Ty za to jesteś anonimowy... a wiadomo, najgorszy przykład w necie, to przykład na sobie.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Człowieku jaką ty jestes biedą umysłową, aż szkoda mi czasu żeby tutaj prowadzić z tobą dyskusję.
Zgadzam się, że nie wszędzie dzieją się takie przypadki bo film nie jest o CAŁEJ MEDYCYNIE POLSKIEJ, tylko jak sam zresztą napisałeś o ciemnej stronie, która nie dzieje się wszędzie.
Czy to jest takie trudne do zrozumienia?
Nie rozmawiamy tutaj o mnie jaki jestem tylko o filmie który pokazuje tą czarniejszą stronę ludzi.
Nie wmówisz nikomu że takie rzeczy nie istnieją, skoro istnieją. Czarne nie jest białe. Jeżeli nie słyszałeś o takich przypadkach w szpitalach to się nie wypowiadaj, naprawdę.
Prawdopodobnie jesteś po tej drugiej stronie, jako pacjent i wszystko dotąd przebiegało dobrze.
Ale jak traktujesz swoją wypowiedzią ludzi, którzy zostali bardzo źle potraktowani przez lekarzy swoimi wypowiedziami?
Wmówisz martwemu, że żyje?

DPLucas

"Nie było takiej postaci, ponieważ jakbyś zauważył, film nie opisywał pojedynczych- konkretnych przypadków, tylko takie które zdarzają się regularnie, może nie bardzo często ale się zdarzają. "

"Niestety muszę cię zaskoczyć ale jestem trochę powiązany ze światem medycyny i mam tam sporo znajomych - w przeciwieństwie do ciebie. Wypowiadając się wiem o czym mówię."

........................................

Sam gadasz o sobie i masz pretensje? Piękną hipokryzja. "Ja wiem i to widziałem, ale nie dyskutujmy o mnie".
Dla ciebie film pokazuje, że to są tylko pozbierane patologiczne itp. przypadku. Ale jakoś Vega nie miał problemu ze stwierdzeniem, ze jest to wręcz norma, że tak wygląda życie w szpitalu...
Podwójne standardy, a może próbujesz na siłę udowodnić swoją rację.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Świetna manipulacja cytatami i ich przeróbka :)
To chyba jedyna rzecz która idzie ci dobrze.
Na twoim miejscu zasięgnąłbym kilku lekcji języka polskiego, bo czytając twoje wypowiedzi nie idzie zrozumieć o co chodzi, wręcz trzeba się domyślać, ponieważ są bezskładne, a przytoczone cytaty niewiele mają ze sobą wspólnego.

Z panem Vegą można się zgodzić ( ale nie we wszystkim) bo kilka rzeczy z filmu jest niestety normą (np.większość rzeczy powiązanych z koncernami farmaceutycznymi, lub łapówkarstwo), ale kilka sytuacji jest rzadszych.
Recenzujemy film, a nie wypowiedzi reżysera :)

Skoro film jest tak słaby to dlaczego jest najbardziej oglądanym filmem w 2017 roku i cały czas bije rekordy? Nie tylko w Polsce ale także na świecie, ponieważ wiele państw wykupiło prawa do emisji filmu.
Nie nie oczekuję odpowiedzi na te pytanie, gdyż zadane zostały w charakterze retorycznym.

Na temat zarzucanej mi "hipokryzji" - nie trzeba być samemu złym, żeby wiedzieć jakie rzeczy się tam dzieją :)

DPLucas

Ta przeróbka....
Widzę, że już nie masz żadnych argumentów więc trzeba się odwoływać do języka polskiego, jakie to żałosne.
Ale to takie typowe dla ludzi którzy tak lawirują między swoimi wypowiedziami.
Sam twierdziłeś, że masz z tym styczność, ale przecież ty jesteś święty ale nic z tym nie robisz....
Film sukcesem ?

Napisz mi jeszcze jak to transformers jest wspaniałym filmem, albo Szybcy i wściekli 8.... przecież tyle zarobiły. A wiadomo, zarobek=jakość. Przecież te filmy są już na starcie lepsze od skazani na showszang czy szeregowiec Rayan....
Film reklamuje się kontrowersją i Vega twierdzi, że jest to norma, skoro on chciał tak pokazać, to o czym to świadczy ?
Faktycznie bije rekordy na świecie, przypomnij ile film zarobił ?

Ale czego się można po tobie spodziewać ? Jeśli ktoś tu manipuluje to głównie ty.
Na imbd, ocena 3/10.


ocenił(a) film na 9
Bilet95

Było dodać, że nie oglądałeś filmu, to nie traciłbym czasu na pisanie.
Nie obejrzeć filmu i recenzować go po zwiastunie? To jest żałosne. Po co kręcić film skoro można sam zwiastun? Ludzie obejrzą i wszystko już będą wiedzieli.
Weź jakąś książkę i przeczytaj co dwudziestą stronę- na pewno będziesz wiedział o co w niej chodziło :)
Byłem na masie filmów, w którzych zwiastun był słaby a film świetny, ale to idzie także w drugą stronę.

W jakim jesteś wieku? Przepraszam za tak osobiste pytania, ale bardziej dojrzała osoba wie, że jeżeli ma nad sobą ludzi, to nie może nic zrobić :) No chyba, że chce być zwolniona, a i tak nic z tego nie wyniknie.
Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz. Może naprawdę jesteś bardzo młodą osobą i jeszcze tego nie dostrzegasz.

DPLucas

Taaaaa....
To po co są zwiastuny ?
Jak będzie zwiastun filmu, o tym, że lecą w kosmos, a w rzeczywistości film pokażę, że byli na grillu. Przecież to tylko zwiastun....
Przecież nic nie pokazują...
I oczywiście "w jakim jesteś wieku", jeden z najbardziej żałosnych komentarzy. tzw. ad personam. Jak nie ma argumentów to trzeba walić takimi bzdetami.

Ty jesteś święty, ale cała reszta jest zła. Masz pretensje do osobistych komentarzy, a sam je stosujesz....
I tak, jesteś hipokrytą, właśnie to potwierdzasz.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Makaronizuj więcej, napewno pokaże twoją inteligencję, którą pokazałeś oceniając książkę po okładce, przepraszam - film po zwiastunie.
Widzę, że nie umiesz powiedzieć nic więcej o filmie, dlatego rozmowa przeniosła się na mnie. A no tak zapomniałem, że zwiastun nic więcej nie pokazał i nic więcej nie możesz powiedzieć dlatego ataki przeniosły się jaką jestem osobą. Żenada po prostu. Cyrk...

DPLucas

Przecież to ty pierwszy zacząłeś śpiewać o swojej osobie.
Oczywiście jak przystało na hipokrytę, teraz będziesz stosował nadinterpretacje i pomówienia. Sam chciałeś atakować, ale ci nie wyszło i teraz zgrywasz ofiarę.

Temat założyłem gdy obejrzałem zwiastuny i wywiady z Vegą. I jakoś wszyscy ci, którzy jeszcze filmu nie widzieli, śpiewali tak samo jak ty. Choć filmu nie widzieli.
......

Może dwa twoje komentarze były o filmie, teraz to ciągłe próby obrażania czy gadce o "faktach". Sam napisałeś tyle ile wiadomo ze zwiastunów.
Dla ciebie Vega który zaznaczył, że pokazuje NORME, tak naprawdę pokazuje tylko czarną stronę. Więc niech może się zdecyduje ?

Ale wątpię, że cokolwiek zrozumiesz, przecież ten film bije światowe rekord, już dobija do miliarda $.....

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Mało mnie interesuje co o tym filmie mówi Vega.
Jeżeli by powiedział, że jego film jest o księżniczkach z Disneya, to też byś hejtował film, że przecież nie jest? Tutaj chyba trzeba hejtować reżysera.
Ja recenzuję film a nie jego wypowiedzi.

Idąc do kina byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Myślałem dokładnie tak jak ty- czyli wszystko przebarwione, przerysowane itp.Wszyscy mówią, że słaby, marne opinie. Ale ja stwierdziłem, że nie chcę bazować na cudzej opinii ani na zwiastunie, który jest tylko zarysem fabuły filmu i sytuacji wyciągniętych z kontekstu aby zachęcić publikę do jego obejrzenia. Po filmie myślę zupełnie inaczej :)
Potem dziwić się, że takie słabe opinie, skoro recenzują ludzie, którzy filmu nie widzieli.
Jeszcze wczoraj byłem na filmie - "Pierwszy śnieg". Po zwiastunie myślałem, że to naprawdę dobry horror.
Nie idąc na film napisałbym recenzję, że jest bardzo dobry.
Ale chcąc byś rzetelnym w tym co piszę, na film poszedłem.
No i tutaj zdziwienie, bo wbrew pozorom film był strasznie nudny, przewidywalny i wszystko było podane na tacy.
Jak widzisz opinia zmieniła się diametralnie.
Ale przecież według ciebie po zwiastunie można poznać cały film, bo po co są zwiastuny? ;)

DPLucas

Super. Masz gdzieś co chciał przedstawić autor... więc najwyraźniej nie rozumiesz filmu....

"Jeżeli by powiedział, że jego film jest o księżniczkach z Disneya, to też byś hejtował film, że przecież nie jest?"
A jeśli poszedłbyś na kryminał a dostał romansidło Fantazy to pochwalisz ?
Na na pewno, chyba, że jesteś hipokrytą.

Takie same gadki o recenzentach którzy nie widzieli filmu czy układach... widziałem już to pod Kac Wawą.

Zwiastuny są po to, aby ocenić czy film warto zobaczyć, czy cie zainteresuje... Ale dla ciebie zwiastun nic nie znaczy, bo jest to zupełnie co innego.
Idąc tym tokiem myślenia, pewnie po filmie "Pierwszy śnieg" spodziewałeś się familijnej komedii...
Vega sam się prosił o taki odbiór, aby powiedzieć kontrowersyjny, wielcy reżyserzy zawsze tak tłumaczą porażki.

Po za tym... Gdzie pisałem recenzje tego filmu ?
Widziałem już kilka recenzji i wiem, że zazwyczaj te właśnie pochlebne są wyssane z palca, oparte na trailerach, jak było z Piraci z Karaibów 5. Skoro tu zaglądasz to wiesz o wysypie pseudorecenzji które były tak ogólnikowe, że aż strach.
Własnie recenzje bardzo ogólnikowe są wyssane z palca.

Ale przecież według ciebie zwiastun nie pokazuje o czym będzie film, a jest tylko taką przeróbką z kosmosu wziętych klipów znalezionych na YT. ;)

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Zwiastun to zarys filmu jak sam powiedziałeś, a po zarysie filmu nie możesz ocenić czy był on dobry czy zły. A ty go oceniasz.

Widzę, że zasłyszałeś gdzieś pojęcia "hipokryta" i używasz go wszędzie gdzie się da, nawet tam gdzie nie pasuje :)

Tutaj znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem, z którym chyba jest ci strasznie ciężko, ponieważ wyraźnie stwierdziłem, że film "Pierwszy śnieg" na zwiastunie był bardzo interesujący i podążając twoim tokiem myślenia dałbym mu 8 napisałbym, że fajny, a na filmie bym nie był bo i po co, przecież zwiastun mówi wszystko.
Film jednak okazał się słaby.
Jaka jest puenta?
Nie można ocenić filmu po zwiastunie, ponieważ zwiastun nie pokazuje wszystkiego, jest on tylko zmontowanymi wyciętymi wyrwanymi z kontekstu, często kontrowersyjnymi urywania scen, aby zachęcić widza.
Jak sam już pewnie zauważyłeś, bardzo nierzetelna jest ocena filmu bez jego obejrzenia ;)
Także jeszcze raz powtarzam zwiastun JEST ważny, ale tylko po to aby zachęcić widza, nic więcej.
Bo w takim razie po co marnować budżet i robić 2 godzinne filmy, skoro można 2 minutowe zwiastuny i wszyscy już wszystko wiedzą?


A propos sukcesu tego filmu to już nawet nie będę komentował tego co mówisz, ale jest to jeden z najchętniej oglądanych filmów w Polsce, zaraz obok Listów do M i kilku innych :) O tym świadczą liczby. W 10 dni film obejrzało blisko 1 500 000 osób, co przekroczyło próg miliona widzów dwa razy szybciej niż np. tacy "Bogowie".

DPLucas

zwiastun jest po to by zachęcić widza, a czy zachęca ? Zarysem historii ? Po zarysie mogę ocenić co autor chce pokazać. Mogę ocenić bo zwiastun daje taką możliwość.
Pokazuje o czym będzie film....
......
Jak widzę, nie chcesz zrozumieć aluzji, ty chcesz mieć tylko pretekst do wywyższenia własnego twierdzenia.
Są takie filmy których zwiastun mówi więcej niż jak film, choćby Kac Wawa.

"A propos sukcesu tego filmu to już nawet nie będę komentował tego co mówisz, ale jest to jeden z najchętniej oglądanych filmów w Polsce, zaraz obok Listów do M i kilku innych :) O tym świadczą liczby. W 10 dni film obejrzało blisko 1 500 000 osób, co przekroczyło próg miliona widzów dwa razy szybciej niż np. tacy "Bogowie"."
Coraz bardziej śmierdzisz kupionym kontem.

Ale jak widzę, jesteś amebą umysłową, albo na siłę chcesz udowodnić swoje wywody. Mówisz to co akurat ci pasuje.
Jak widzę, dla ciebie filmy mierzą się oglądalnością. W takim razie czemu Transformers: Ostatni Rycerz ma taką niską ocenę, przecież to genialny film.
Tak wygląda twoje myślenie.
No cóż. walenie przekleństwami, mało wyszukaną fabułą/postaciami i dodanie kontrowersji to przepis na sukces który zasługuje na 9/10.
Dla ciebie pewnie "Bogowie" to słaby film.

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Swoim komentarzem udowodniłeś jakim jesteś prymitywnym Januszem.
Jeżeli ktoś się z tobą nie zgadza to na pewno ma kupione konto

DPLucas

Akurat ty udowadniasz coś podobnego.
Jak ktoś się z tobą nie zgadza, to trzeba odwołać się do osoby.....
Dajesz takie argumenty jakie ci akurat pasują....
Udowodniłeś, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to jest prymitywnym Januszem....
Tak, takie argumenty ad personam zawsze można odwrócić.
A po komentach wielu hardcorowych obrońców Botoksu, mam już dość wypisywania ciągle tego samego, na te same stwierdzenia.

Nie napisałeś niczego, po za typowymi argumenciakami jakie obrońcy Botoksu dawali jeszcze przed premierą...

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Ja też mam dość ciągłego przekonywania, że więcej wiedzą o polskiej medycynie osoby, które są z nią mocno powiązane, niż typowy widz filmu (bądź zwiastunu), który z medycyną ma tylko tyle powiązań, że chodzi do lekarza gdy jest przeziębiony.

Powiedz mi tylko jedno. Czy według ciebie te rzeczy ukazane w filmie, nie zdarzają się naprawdę? Nie chodzi mi tutaj o przypadki zdarzające się raz czyli ten twój przytoczony doktor, tylko np.łapówkarstwo, kłamstwa na korzyść lekarzy, nie docieranie na czas, czy olewanie osób czekających w poczekalni itp. Czy to się nie zdarza? Czy to są pojedyncze przypadki? No powiedz... Bo ja znam takich przypadków naprawdę sporo.

DPLucas

A ty mi powiedz, czy to jest norma ?
O to się rozchodzi.
https://youtu.be/6fR57kyA3fA?t=1m28s

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Normą nie jest, ale także nie rzadkością.

DPLucas

Autor twierdzi co innego. Twierdzisz, że Vega nie wie co nakręcił ?

Czy może teraz chcesz pokazać swoją wyższość dając "ostatni komentarz" ?

ocenił(a) film na 9
Bilet95

Wyższość ostatnim komentarzem? Ale ty jestes dojrzały emocjonalnie

DPLucas

Dalej to potwierdzasz.
Cóż, od trzech komentarzy piszesz to samo w kółko.

ocenił(a) film na 1
DPLucas

Konto założone 14 października, ocenione dwa film w tym Botoks- 9/10.

ocenił(a) film na 9
jp2

Każdy kiedyś był początkującym użytkownikiem Filmweb :)
Śledzę tą stronę od bardzo dawna i także od dawna czytam opinię.
Za to od niedawna postanowiłem założyć tutaj konto i oceniać filmy.
Szkoda mi takich ludzi jak ty, którzy na siłę doszukują się sensacji. Albo jesteś osobą bardzo młodą, albo niezbyt inteligentą.
Pozdrawiam :))

ocenił(a) film na 1
DPLucas

Na forum tego filmu był wysyp jednodniowych kont, oceniających botoks na 10. Nie dziw się, że ktoś pomyślał, że twoje konto jest jednym z nich. Pozdrawiam :-)

jp2

Pan DPLucas zapomniał o koncie.

ocenił(a) film na 1
Bilet95

Już po ocenie Botoksu wiedziałem, że to troll.

DPLucas

Coś ci się zapomniało....

Bilet95

A może nieprawda!? Jest wiele zhańbionych profesji. Góruje cwaniactwo i manipulatorstwo. Taki styl bycia i życia. Ponadto irytacja na brak możliwości rozwoju w czasach prosperity, niejednego deterninuje do szwindli.

Bilet95

Osoby którym nie wystarczy 5 i są zdesperowane by mieć 6 stanowią może 0,1% społeczeństwa. Przynajmniej połowie uczniów wystarcza,by mieć 2. Nie mówię tu o podstawówce i przedmiotach typu zajęcia artystyczne.

kinoman02

Zresztą,przeciętna średnią ocen na koniec roku to jakieś 3.5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones