PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 530
ocen
4,4 10 1 115530
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

eh

ocenił(a) film na 1

Szczerze powiedziawszy to nigdy w życiu nie widziałem gorszego filmu. Od scenariusza, po grę aktorską, wszystko na najniższym możliwym poziomie. Jak można dopuścić do powtarzania się statystów w dokładnie tych samych ubraniach w dwóch różnych rolach. Nawet sławny The Room ma większą wartość niż ta żałosna papka dla półmózgów. Pan Patryk Vega prawdopodobnie i tak zarobi z tego całkiem sporo siana, bo każdy seans w kinach w moim mieście jest przepełniony. Jednak najsmutniejszym doświadczeniem był poziom poczucia humoru na wśród widowni, która co wulgaryzm wybuchała śmiechem.
ż e n a d a

ocenił(a) film na 3
Dzi0Dzi0

u mnie śmiali się jak dziecko martwe pokazywali itd. Smutne

Dzi0Dzi0

To malo widziales w tym zyciu, ale do niedawna pewnie tylko kreskowki ogladales i przeraziles sie slyszac slowo na "ch.." i to parokrotnie. Zawsze mozesz poskarzyc sie mamie albo strzelic focha. Rada na przyszlosc nie wybieraj filmu po plakacie...

ocenił(a) film na 1
emtec

źle trafiłeś bo jestem osobom, która używa wręcz za dużo wulgaryzmów

ocenił(a) film na 3
Dzi0Dzi0

Generalnie, "chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłOM i godnościOM osobistOM !"

ocenił(a) film na 6
Dzi0Dzi0

A co cie obchodzi czyjeś poczucie humoru? Każdy ma inne. Denerwuje cie czyiś smiech w dla ciebie nieodpowiednich momentach to nie chodz do kina. Poza tym ten sam humor ,tylko jeszcze bardziej prostacki był w nowych porządkach, ktory oceniles na 6. Tam ludzie też się śmiali z bluzgów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones