PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 568
ocen
7,0 10 1 84568
8,0 41
ocen krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

Film niesamowity w swojej prostocie. Kiedy zobaczyłam, że film trwa trzy godziny to lekko się przerazilam, ale ich życie mnie tak wciagnelo, że zapomniałam o czasie. Właściwie mogłabym tak jeszcze przez kilka godzin ich obserwować. Trzeba przyznać, że mama miała fatalny gust co do mężczyzn, więc nie ma się co dziwić, że dzieci miały dosyć szalone dzieciństwo, przez co też pewnie miały problem, żeby znaleźć swoje miejsce w świecie. Ale myślę, że niezależnie od wzorców w młodości każdy ma czasem poczucie zagubienia i ciągłego poszukiwania. Ostatnia scena z mamą też bardzo realna, życie pędzi jak szalone i wielu rozczarowuje, więc trzeba się napawac tymi szczęśliwymi chwilami i stwarzać sobie ku nim jak najwięcej okazji, żeby za parę lat się nie okazało, że nie tak to życie miało wyglądać. Ujely mnie także krajobrazy, szczególnie w końcówce, scena kiedy Mason jechał do college'u i ostatnia, piękne.

ocenił(a) film na 8
lola881

Miałam identycznie odczucie jak zobaczyłam ile trwa film :D ale później tak mnie wciągnął, że aż zrobiło mi się przykro gdy się skończył. Mogłabym dalej godzinami oglądać ich dalsze losy. Film bardzo dobry ponieważ jest prosty, prawdziwy i ani trochę przesadzony.

ocenił(a) film na 9
lola881

Ja fizycznie nie umiałam wytrzymać filmu, nie z nudy, a z tego, że robi się to po prostu niewygodne :) Ale rzeczywiście, ciekawiłyby mnie ich dalsze losy, jestem zachwycona filmem.

ocenił(a) film na 9
lola881

Myślałam, że się strasznie wynudzę na tym filmie, a tu takie pozytywne zaskoczenie. Bardzo przyjemne kino.

ocenił(a) film na 9
lola881

miałem podobnie, długo się zabierałem do filmu ale gdy już zacząłem nie mogłem skończyć a na końcu pozostał niedosyt

ocenił(a) film na 8
lola881

Zgadzam się całkowicie. Co chwilę słyszę zarzuty o nudy, o to że film jest zbyt długi, rozciągnięty nadmiernie. Nie odczułem tego.

ocenił(a) film na 7
lola881

dopiero teraz czytając ten komentarz uświadomiłem sobie ile czasu trwał ten film.
Jak na moje ciekawa historia ale tylko dla osób które potrafią się wciągnąć w niego.

ocenił(a) film na 9
lola881

Film swietny.Tez obawialem sie ze bedzie nudny i milo mnie rozczarowal a napisy koncowe zasmucily bo chcialo by sie jeszcze go ogladac dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones