PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1400}

Bracie, gdzie jesteś?

O Brother, Where Art Thou?
7,2 33 746
ocen
7,2 10 1 33746
7,0 23
oceny krytyków
Bracie, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Bracie, gdzie jesteś?

To, że gatunek filmu jest określany jako "komedia", nie może być traktowane jako jeden z
głównych czynników wpływających na ocenę. Spora część z Was pisze, że to kiepska komedia,
głupi humor. To jest film. Nie oceniajmy filmów patrząc na adekwatność obrazu do jednego
słowa. Według mnie film jest całkiem interesujący. Wydaje mi się, że notą w sam raz będzie 8.
Trzeba docenić wspaniały klimat, rewelacyjną grę Clooney'a no i muzykę, której z przyjemnością
się słuchało. Scenariusz także jest na wysokim poziomie. A co do humoru, dla mnie świetny.
Zwłaszcza wątek z żabą mnie "rozwalił" :) Pozdrawiam

maksymilian00

według mnie humor jak na braci coen wcale nie najwyższych lotów, choćby fargo śmieszył mnie znacznie bardziej, jednak zabawa konwencją westernu, Genialna (tak, przez duże G) muzyka i mimo wszystko kilka scen budzących uśmiech na twarzy plus aktorzy bez zarzutów skłoniło mnie do wystawienia siódemki. bracia robili lepsze rzeczy, ale trzyma poziom - no i muszę kupić soundtrack. jest to komedia ale w specyficznym stylu, co nie kazdemu musi odpowiadac a niektorych moglo rozczarowac ; )

ocenił(a) film na 9
Kouecki

"jest to komedia ale w specyficznym stylu, co nie kazdemu musi odpowiadac a niektorych moglo rozczarowac ; )"

o. i tu się zgadzam. bo nie zawsze coś musi śmieszyć żeby było zabawnie ;-) pozdrawiam

użytkownik usunięty
maksymilian00

Żaba wygrywa :)
I fakt, jak napisał Kouecki i DamianB - specyficzna komedia i nie zawsze musi coś śmieszyć, żeby było zabawnie. " Patch Adams" , "Świat według Garpa" i kilka innych to też nie są czystego gatunku komedie ( choć niektórzy twierdzą inaczej ) a ja świetnie się na nich bawię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones