PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 421
ocen
7,2 10 1 44421
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Długo się zbierałem do obejrzenia tego filmu ale jedynie ostatnie 10/15 min zasługują na
pochwałę. Film okropnie nudny, przewidywalny, sceny się dłużą, gra aktorska bardzo przeciętna (
spodziewałem się czegoś więcej ). Efekty specjalne totalnie leżą... Poratowali się opóźnieniami
w scenach akcji, w innym przypadku byłby dramat...
Słabo zrealizowany film, bo potencjał był duży. Na dodatek po 30mintuach jak spojrzałem, że film
ma trwać jeszcze prawie 2 godziny to się załamałem :p Dłużył się niesamowicie :(
Mam nadzieję, że się do niego kiedyś jeszcze przemogę, bo nadzieje na niezły seans (żeby nie
mówić bardzo dobry) przepadły w mgnieniu oka ale być może dostrzegę potencjał filmu przy
następnym podejściu
Ocena 4 a nie 2 albo 3 tylko ze względu na ilość lubianych przeze mnie aktorów i pomysł na fajną
fabułę (niestety zaprzepaszczoną).
Szukałem tego filmu po sklepach i gdy w końcu go dopadłem :) to byłem bardzo szczęśliwy,
szkoda, że pozostał tak wielki niedosyt po obejrzeniu.
Jestem naprawdę bardzo rozczarowany tym filmem, bo pokładałem w nim wielkie nadzieje,
zwłaszcza po przeczytaniu recenzji.

wolter03

mam to samo odczucie.

ocenił(a) film na 9
wolter03

Musiał skończyć się popcorn w czasie filmu, że taki sfrustrowany byłeś. Przesadzasz, film naprawdę nieźle zrealizowany i ten cały klimat. Bardzo dobrze , że to nie amerykańska produkcja, klimat filmowy prawie jak w mrocznej baśni.

ocenił(a) film na 7
Wolfman_PL

>Musiał skończyć się popcorn w czasie filmu, że taki sfrustrowany byłeś.

Uśmiałem się setnie. :)))

ocenił(a) film na 8
wolter03

niestety dla Ciebie to nie Władca Pierścieni, trzeba odróżniać gatunki:)
oglądałem ten film kopę lat temu, ale pamiętam, że doskonale się bawiłem ( z pominięciem kilku szczegółów-ten potworek trochę nie dopracowany, nie do końca przekonująca koncepcja tego stworzenia).
z ciekawych klimatów mogę jeszcze polecić Vidocq.

ocenił(a) film na 3
wolter03

Zgadzam się z wolter03 - film bardzo rozczarowuje. Sam pomysł na fabułę z dużym potencjałem, uzyskany klimat bardzo fajny, ale wszystko ciągnie się w nieskończoność. Wyszła z tego po prostu nudna, przeciętnie zagrana historia.

ocenił(a) film na 7
blondadamek

Obejrzyj sobie Transformers. Powinien Ci się spodobać. ;)

ocenił(a) film na 6
wolter03

Filmem zainteresowałem się dzięki wysokiej nocie na tym portalu i na początku film fajnie się oglądało lecz czar prysł przy pierwszych scenach z ,,potworem" i zgodzę się z tym że film za bardzo się dłużyły i było kilka scen co nie powinny się znaleźć.

wolter03

'Film okropnie nudny, przewidywalny, sceny się dłużą, gra aktorska bardzo przeciętna (
spodziewałem się czegoś więcej ). ' - TERCETU EGZOTYCZNEGO?
bylby dobry gdyby trwal 30min i caly czas sie zarzynali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones