PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541472}

Intryga

Breaking the Girls
5,7 1 661
ocen
5,7 10 1 1661
Intryga
powrót do forum filmu Intryga

oceniony przeze mnie podczas ponad sześcioletniej obecności na Filmwebie. Oby był godny takiego jubileuszu. Plakat i krótki opis fabuły kojarzą mi się z serią "Wild Things", więc zapowiada się rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 9
guliver_filmweb

No i wybrałem odpowiedni film, rzeczywiście godny mojego osobistego jubileuszu. Całość faktycznie przypomina wspomnianą przeze mnie serię: przebiegłe intrygi, trójkąt działający na zasadzie "nie wiadomo kto z kim trzyma", zaskakujące zwroty akcji, słowem: bardzo inteligentny scenariusz na podstawie którego zrealizowano interesujący film wymagający myślenia. Dwie główne aktorki dobrze się spisały i stworzyły przekonujące postacie; Sara - z pozoru grzeczna, pokrzywdzona przez los studentka oraz trochę nawet demoniczna Alex, od początku wykreowana na typową "freak girl". Film jest utrzymany w mrocznym klimacie, adekwatnym do tego typu thrillera, w którym praktycznie brakuje strzelanin czy mordobicia, a i tak odznacza się rozbudowaną akcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones