PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 209
ocen
5,8 10 1 21209
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

Żenująca niedoróbka

ocenił(a) film na 6

Jestem na 40 minucie, gdzie Walker przebija się więziennym furgonem do Brick Mansions, i mówi, że kierownica nie reaguje. Jest wtedy na nią rzut - jest to to wnętrze Mustanga, a nie furgonetki. Kolejne ujęcie na prędkościomierz - też z innego auta. Ten sam prędkościomierz jest pokazywany podczas jazdy czarnym Mustangiem. Żenada...
Twórcy na prawdę myślą, że przeciętny widz jest aż taki głupi, żeby się nabrać?

ocenił(a) film na 3
voler1

dlaczego wiec ten tandetny film oceniles tak wysoko? ja po obejrzeniu kiedys 13 dzielnicy mialem deja vu i nie bylo to wcale mile..

ocenił(a) film na 6
bojan89

Dałem 6, bo całokształtem się jakoś tam bronił. Choć nie zamierzam go raczej więcej oglądać. Jeden z wielu filmów "na raz"

ocenił(a) film na 3
voler1

ja poczatkowo chcialem obejrzec, ale z ciekawosci zajrzalem tutaj i odradzali bardzo wiec zrezygnowalem, ale wczoraj sie skusilem i zaluje, film dluzyl mi sie niesamowicie i mialem wiele razy ochote go wylaczyc.
Besson sie juz chyba skonczyl, najpierw to, teraz kolejny genialny film "Lucyna", az strach pomyslec co bedzie dalej

ocenił(a) film na 6
bojan89

Ja obejrzałem, bo to chyba ostatni film Walkera. Dobrze, że trwa niecałe 90 minut, więc jakoś przemęczyłem.
Bessona lubię, robi fajne filmy, niezbyt ambitne, ale ciekawe. Choć też nie zawsze - Lucy mi się nie podobała...

ocenił(a) film na 3
voler1

tez Bessona lubie, ale ostatnie jego filmy sa slabe delikatnie mowiac. Lucy i omawiany "najlepszy" to gnioty, niestety

ocenił(a) film na 3
bojan89

Dzięki za wskazówkę, jestem Ci winny półtorej godziny mojego życia :)

ocenił(a) film na 3
OmniModo

przyjmuje czeki ale przelewy na konto tez sa akceptowalne :)

ocenił(a) film na 3
bojan89

he, he sprytne :)
No wiec ujmę to inaczej: dzięki Tobie zaoszczędziłem półtorej godziny swojego życia , a ponieważ swoje życie uważam za bezcenne , więc nie ma na to przelicznika kwotowego ;)

ocenił(a) film na 3
OmniModo

prawie sie udalo :)

voler1

Jak dla mnie to mogliby nawet Kamazem jechac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones