PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637831}
7,3 13 215
ocen
7,3 10 1 13215
7,2 10
ocen krytyków
Broken
powrót do forum filmu Broken

Daaawno..

ocenił(a) film na 9

Z ręką na sercu nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam tak dobry film. Niestety mam tę przypadłość, że oglądając rozkminiam sceny na części pierwsze - leci sobie film, a ja patrząc na niego, w głowie mam pościg myśli typu 'ile dubli potrzebowali do tej sceny', 'jaką scenkę musiał odegrać aktor, by go przyjęli do tego filmu', itp. Tym razem tak nie było, albo bardzo rzadko (nawet nie pamiętam którą scenę obmyślałam technicznie).
Akcja toczy się powoli.. typowo dla angielskiej flegmy.. ale to pozwala poskładać myśli, połączyć punkty. Pod sam koniec dostałam prawdziwej gęsiej skórki, bo bałam się, że stanie się coś złego.. i oczy mi się trochę zaszkliły, co jest naprawdę nie lada sztuką, by doprowadzić mnie do łez.. Oczywiście dzieje się wiele złego, ale scenariusz wprawnie prowadzi widza do sympatyzowania z jedną, (no, może dwiema osobami) więc tak naprawdę "złe" dotyczy tej jednej osoby..
Spektrum różnych osobowości, które tworzą jeszcze różniejsze sytuacje jest naprawdę duże, zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę, że historia niejako zamyka się w kręgu trzech rodzin.
Prawdziwy, dobrze zrobiony obraz prawdziwych ludzi.. U mnie 9,5*.
PS. Dla rodziców będzie to bardzo ciężki obraz, ale jak najbardziej polecam..

ocenił(a) film na 10
waniliowa

Taaak...., to samo odczucie po Broken mi się niestety od dawna nie powtórzyło :)

ocenił(a) film na 9
potasznia

W takim razie może to się zmieni po obejrzeniu http://www.filmweb.pl/film/W+kregu+milosci-2012-652964
Baaardzo polecam..

ocenił(a) film na 8
waniliowa

Zgadzam się z Tobą, mnie też dawno tak nue poruszyl żaden film i dosłownie mną wstrząsnął. Oglądając go czułam jakąś bezsilność i złość na niektórych negatywnych bohaterów (ten kto oglądał, to wie). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones