PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 359
ocen
6,9 10 1 486359
6,0 29
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

żałosne.

ocenił(a) film na 1

Najdurniejsza komedia amerykańska jaką widziałam, poczucie Amerykanów albo do mnie nie trafia albo jest zwyczajne głupkowate; żarty poza poziomem, ani razu się nie zaśmiałam; ogólnie rzecz biorąc coś okropnego.

nyan

to idź do Teatru i przestań się rzucać! .............

ocenił(a) film na 1
zeeland

Chodzę do teatru.


I nie uważam, żebym się 'rzucała'.

ocenił(a) film na 5
nyan

Film pospolicie przeciętny, minus wkurzający Dżim, robiący wyłącznie miny
a'la "mam rozwolnienie". I teatr tu nic do rzeczy nie ma.

5/10

ocenił(a) film na 5
nyan

Zgadzam się w pełni [no prawie bo parę gorszych filmów widziałem]

ocenił(a) film na 1
krdor

Gorsze oczywiście istnieją, np. "Evan Wszechmogący" XD

ocenił(a) film na 9
nyan

O Jezusie :/ ale z was znudzone snoby.

Ach jejku... "chodzę do teatru" "ani razu się nie zaśmiałam"

Masakra :/

Chłopa se znajdź z poczuciem humoru albo co bo ci ten teatr na mózg źle wpływa.

Ciekawe jakie filmy cie bawią? Pewnie Woody Allena albo coś w tym rodzaju.

pozdr.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Ja komentuję FILM, a ty moją osobę; i to zupełnie bezpodstawnie.

A opinia na temat filmu jest moja i mam do niej prawo ;]

ocenił(a) film na 9
nyan

Stwierdzam tylko u ciebie zanik poczucia humoru skoro sie nie zaśmiałaś ani razu.

Prosze cie daj mi przykład filmu który rozbawił cie do łez. No albo chociaż taki na którym pożądnie sie uśmiałas.

Jeśli jest taki który choc trochę cie rozbawił to chętnie sobie go obejrzę. Pewnie bedzie tak śmieszny że ja to sie chyba posikam w gacie :D
Pozdr.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

A ty na tym filmie sikałaś/eś w gacie?

Widać film dla mnie był kiepski skoro mnie nie rozbawił, a to nie znaczy, że nie mam poczucia humoru. A tłumaczyć się, podając przykład dobrej komedii nie będę ;]

'porządnie' pisze się przez 'rz'.

ocenił(a) film na 9
nyan

Droga pani magister... nie sikałem na "Brusie" przeczytaj uważnie jeszcze raz poprzedniego posta.

Ok. Nie to nie. Sprawdzałem co tam masz ciekawego w ulubionych i widzę tam dużo fajnych filmów. Tylko same jakieś smutaśne i żadnej komedii. Chyba bardziej ci leży żeby sie wzruszyc i uronic łezkę na filmie niż wyc ze śmiechu.

Szkoda :)

ocenił(a) film na 5
sepultura_fan

Filmy Allena z lat 70-tych i 80-tych rzeczywiście są genialne i komedie i dramaty. Z komedii polecam: Bananas, Spiocha, Milośc i śmierć i przede wszystkim Zeliga, Purpurową różę... i Dni Radia. Po obejrzeniu takich filmów widać miernotę i miałkość takich szmir jak Głupi i głupszy, Ace Ventura czy właśnie Bruce wszechmogący. Inne świetne komedie, które mogę polecić: Amazonki z Księżyca [totalny odjazd], Dzika namiętność, Dzień świstaka, Jumping Jack Flash, Beksa i Lakier do włosów, Party Edwardsa, Three Amigos, Szpiedzy jak my, Weekend u Berniego, Funny farm i in.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones