PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 134
oceny
6,9 10 1 486134
5,8 25
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Wielki Piątek.

ocenił(a) film na 7

Film sam w sobie niezły. Ale myślę, że emitowanie go w Wielki Piątek jest lekkim nieporozumieniem ze strony TV Polsat. Jak myslicie?

ocenił(a) film na 8

A czmeu ja mam robic a katolicy nie? To powinno zależeć od pracodawcy. Wy nie macie wiekszego wyboru. Jak sien ie podoba to won z pracy. Ja tam chetnie bym pracowal jakies tam wasze "swieta"

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Jak dzień jest ustawowo wolny np: Wigilia czy Boże Ciało, to wszyscy mają wolne a nie tylko katolicy. I co? To ci się nie podoba? Ciesz się. A jak ktoś cię zmusza, to zostań katolikiem. Jak jesteś taki chętny do pracy, to gites. Takich właśnie w POlsce nam brakuje. Szkoda, że tylko ty masz taki zapał.

ocenił(a) film na 8

A nie powinno być czegos takiego jak "dzen ustwowo wolny" Poiwnno zalezec w 100% od pracodawcy.

Nie podoba mi sie.

Ja jestem chetny do pracy nawet 365 dni w roku o ile bede mógł liczyc na emeryture kolo 40-50 jak moga ludzi w Australii czy Singapurze.. W Polsce to ja juz taki chetny bym nie byl.

W Australii wiekszośc osob idzie kolo 50 ząs ci najlepiej pracujacy to 40 a nawet 30.. zwykle to lekarze itp.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Więc jestem dumny, że w moim kraju jest tak pracowity człowiek, który chce całkowicie oddać się służbie dla dobra wspólnego xD

ocenił(a) film na 8

Błąd.. Ja chce sie oddać służbie dla swojego dobra abym mial później duzo kasiory i godne życei. Ale w Polsce to niemożliwe dlatego lepiej prysnac za kilka lat..Podatki (w któych bogatszym zabiera sie wiecej) oraz kontrola rżadu przez panstwo na dobre mi nie wychodzi

Tak czy siak dla wspólnego dobra pracowali komuniści. Ja pracuje dla dobra swojego i rodziny (o ile sie ozenie)

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Ale w POlsce pod rządami POwców nie masz szans na twoje wymarzone życie. Dopłuki rządzić nami będzie banda nieudaczników i złodzieji, którzy okradają nas z każdej strony, nigdy nie będziesz miał żadnej kasiory, bo wszystko ci zabiorą.

Możesz pracować 365 dni w roku i guzik dostaniesz, za to oni wezmą więcej i więcej z cb wycisną, ale możesz i mniej pracować i również guzik dostaniesz. Obalcie rządy PO to wtedy pogadamy.

ocenił(a) film na 8

Wlasnie dlatego nalezy calkowice wywalic PO, PiS, SLD, RP i inne plugastwa.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Tylko PiS jest alternatywą i tylko PiS, możne zmienić POlskę.
PiS to realna opozycja innej nie ma. Przypatrz się trochę jak ten świat funkcjonuje i otwórz oczy.

ocenił(a) film na 8

PiS gospodarczo DOKLADNIE tak samo zepsuta partia jak PO. Przeciez oni doprowadzili by nas do takiej biedy jak Korea Pólnocna.. JEDYNYMI dobrymi partiami sa KNP, UPR i PL. PiS to partia komuchow. Jest chora i socjalistyczna. Prezentuje ten sam (o ile nie gorszy) poziom niz PO

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Jakich komuchów??? Trzymajcie mnie. PiS to jedyna partia antykomunistyczna. Wiesz gdzie są komuchy? PO, RP, SLD, PSL itp.
PiS to partia na którą kierowana jest kampania nienawiści. Jako jedyna partia prawicowa. Na PiS trzeba głosować, bo jako jedyni opowiadają się za wartościami a nie burdelem na kółkach. Sam jesteś socjalistą.

ocenił(a) film na 8

Ja cie boje przetrzymac.. pod woda.. ale juz nie pószcze

PiS jest partia antykomunistyczna?

" Jako jedyna partia prawicowa."

PiS to partia prawicowa? I ty myslisz ze nie jestes idiota?

Przecież PiS to partia LEWACKA!

"Sam jesteś socjalistą."

Ty idioto... Ja jestem KAPITALISTĄ.


Czy ty barani mózgu czy tales w ogóle program PiS? Przecież oni zakladaja panstwowe zaklady pracy, przymusowe ubezpieczenia, panstwowe szpitale i szkoly, ingerencje rządu w gospodarcze..

Przeciez to sa jeszcze gorsi socjaliści niz PO. PO ingeruje w gospodarke ale trzyma przynajmniej jakis poziom wolnosci.. PiS jest partia o wiele gorsza

JEDYNYMI partiami prawicowymi w rzadzie sa Kongres Nowej Prawicy i Unia Polityki Realnej

PiS to komuchy.

Jakii wartosciami.. Przeciez oni doprowadza do takiej samaj biedy (jak nie gorszej) co PO>. Obyczajowo tez wolnosci nie sa.


Powiedzmy sobie szczerze

PiS to komuchy. Jest to partia OFICJALNIE (oni sami to przyznaja) socjalistyczna a ludzie w niej sa idiotami. Przeciez członkowie PiS to chorzy idioci którzy ciagle gadaja o smolensku.. w katastofie smolenskiej i tak zginely same szmaty które powinny dostac kule w leb a nie byc pochowani na Wawelu

użytkownik usunięty
Al_Bundy

"Ja cie boje przetrzymac.. pod woda.. ale juz nie pószcze" co ty pieprzysz koleś?! Ty jesteś normalny tak w ogóle? To tobie się wydaje, że nie jesteś idiotą?? PiS to lewactwo? Idiota a Palikot to może obrońca wartości chrześcijańskich co? Debilu czy PiS jest za InVitro, za aborcją, za eutanazją, czy PiS opowiada się za otwartą walką z kościołem? NiE!!!! PIS to partia konserwatywna, chrześcijańska i prawicowa. Lewactwo to jest z cb i z Palikota oraz PO, SLD, PSL.
PiS to komuchy? A ty to latająca wiewiórka, która gwałci w krzakach żółwie wiesz?

" Przeciez członkowie PiS to chorzy idioci którzy ciagle gadaja o smolensku.. w katastofie smolenskiej i tak zginely same szmaty które powinny dostac kule w leb a nie byc pochowani na Wawelu" teraz to dałeś już ostateczny popis swojego debilizmu i głupoty. Skoro ty masz takie wyobrażenie o świecie to lepiej żałuj że nie poleciałeś z nimi, bo tylko debila im tam brakowało. Ogarnij się cwelu.

ocenił(a) film na 8

Ja wlansnie jestem normalny..

PiS to lewactwo. Tu liczy sie gospodarka a w drugiej kolejnosci obyczaje. Zaś gospodarczo PiS jest w 100% partią lewicowa..

Palikot walczy z kosciolem ale on co chwila zmienia zdanie.. Kiedys zachowywal sie jak pisior... Baa - on chcial wejść do PiSu.. Kiedys znowu byl libertarianinem.. Pewnie za rok bedzie faszysta.


"Debilu" i ty mnie idioto nazywasz debilem..


Wartości chrzescijanskie licza sie dla chjrzescijan a Polska to kraj swiecki i tak byc powinno

Invitro nie jest zle. To co mysla o tym chrzescijanie mnie nie obchodzi

Aborcja jest glpia

Eutanazja zla nie jest. W kazdym kraju gdzie czlowiek jest wolny ma prawo zdechnac.

PiS NIE JEST PARTIA PRAWICOWA. PiS oficjalnia jest partia Centorowa jak PO baranie.. Jess takim idiota ze nie znasz programu i zalozen partii która popierasz?

"Lewactwo to jest z cb"

Nie CB a CIEBIE idioto.

Ja lewakiem nie jestem tylko libertarianiem debilu. Libertarianizm wylonil sie z prawicy gamoniu Libertariazm zapewnia 100% wolność czlowieka w zakresie gospodarczym, obyczajowym i pogladowym.

Ja cwelem? Cwel to kogos kogo gwalca w wiezieniu.. ciebie moze i gwalcili ale nie mnie

Ty jestes debilem jak kazdy kto nie zna programu partii która popiera..

JESTEŚ idiotą

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Sraj się!
Ty właśnie jesteś nienormalny! Gospodarka się liczy, więc zobacz sobie co PO zrobiło z gospodarką? Za niedługo Polska przestanie istnieć gospodarczo. Polska jest w rozsypce i tylko PiS może temu zaradzić. Palikot akurat to ustawia się tak gdzie najlepiej wypłynie więc Kolumbie żadnej Ameryki nie odkryłeś. Wartości chrześcijańskie durniu to podstawa funkcjonowania Europy, gdyż zrodziła się ona właśnie na nich, a bez nich zginie marnie i to już niedługo.
"Invitro nie jest zle. To co mysla o tym chrzescijanie mnie nie obchodzi" In Vitro to proces, w którym morduje się wiele istot żywych by powstała jedna zdrowa. In Vitro po eugenika w najczystszej postaci, in vitro to proces gdzie człowiek zamiast Boga decyduje kto ma żyć a kto umrzeć.

"Eutanazja zla nie jest. W kazdym kraju gdzie czlowiek jest wolny ma prawo zdechnac." Ciekawe jak będziesz śpiewał kiedy zaczniesz się wywracać po schodach, będziesz starą torbą, do której ktoś w końcu powie "zdychaj, bo wszyscy mają cię w dupie, stara szmato"

"PiS NIE JEST PARTIA PRAWICOWA. PiS oficjalnia jest partia Centorowa jak PO" jesteś jakimś niedorozwojem czy co? Nie widzisz tego co się dzieje? Sam downie nie znasz programów danych partii? Nie dostrzegłeś jeszcze w swej "inteligencji" że PO totalnie dryfuje na lewo???!!!! Weź...

"Nie CB a CIEBIE idioto." co za tępol nie znasz nawet podstawowych skrótów??? Weź. :D
"Cwel to kogos kogo gwalca w wiezieniu.." o widzę, że lubisz opowiadać o swych urazach z przeszłości? Polecam psychiatryk, on pozwoli ci zapomnieć o twej ciemnej przeszłości. :D

"Ty jestes debilem jak kazdy kto nie zna programu partii która popiera.." I kto to mówi?
"JESTEŚ idiotą" Viceversa! Sraj się.

ocenił(a) film na 8

Ja jestem nienormalny.. I mówi to ktos kto popiera PiS..

PiS niczemu nie zaradzi.. Znam ich program. Oni ida na socjalizm i to jeszcze bardzie jstanowczy na PO.. Nic nie zaradza tylko nas rozwala. Panstwo nie powinno ingerowac w gospodarke - Wtedy by sie odbudowala

"Durniu"? Jak smiesz mnie nazywac durniem pisiorze

Co mnie obchodza podstawy funkcjonowania Europy.. Ja katolikiem nie jestem i nie bede. Mam swoje wartosci.


Bóg nie istnieje zaś żarodek to tylko zarodek.

"iekawe jak będziesz śpiewał kiedy zaczniesz się wywracać po schodach, będziesz starą torbą, do której ktoś w końcu powie "zdychaj, bo wszyscy mają cię w dupie, stara szmato"

Przeciez sam cyduje idioto..

" jesteś jakimś niedorozwojem czy co? Nie widzisz tego co się dzieje? Sam downie nie znasz programów danych partii? Nie dostrzegłeś jeszcze w swej "inteligencji" że PO totalnie dryfuje na lewo???!!!! Weź..."

Ja jestem niedorozwojem? Przeciez to ty sie osmieszasz. Ty jestes idiota i nie widzisz ze gospodarka PIS z prawica nie ma nic wspólnego

Downem to mozesz byc ty. Ja czytalem program partii

"" co za tępol nie znasz nawet podstawowych skrótów??? Weź."

To ze znam a to ze nie lubie to 2 inne sprawy

"o widzę, że lubisz opowiadać o swych urazach z przeszłości? Polecam psychiatryk, on pozwoli ci zapomnieć o twej ciemnej przeszłości. :D"

W psychiatryku to mozna zamykać pisiorów.. Kazdy pisior to debi;

""Ty jestes debilem jak kazdy kto nie zna programu partii która popiera.." I kto to mówi?"

Ja znam dokladnie program wiekszości partii (idioto) a ty myslisz że PiS ma cos wspolnego z prawica :D

Prawica to KNP czy UPR a nie PiS. Przeciez PiS to socjalisci idioto

Jestes po prostu kolejnym prymitywnym idiotą popierajacym pis.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

" I mówi to ktos kto popiera PiS.." A co ćwoku coś ci nie pasi? Co to? Popierać PiS to jakiś wstyd? Weź się lepiej przymknij bo takiego inteligentnego ćwoka to już dawno nie widziałem.
Już skończ z tym socjalizmem, bo już to się nudne robi. Jeżeli chcesz mieć komunę to głosuj na PO, SLD czy inne ścierwa ale nie na PiS. PiS chce naprawić tę zepsutą od góry do dołu POlskę. Państwo nie powinno być rozkradane i sprzedawane kawałek po kawałku obcym kapitałą, wtedy by się odbudowało.

"Jak smiesz mnie nazywac durniem pisiorze" jak ty śmiesz mnie nazywać pisiorem ty zmanipulowany pajacu???

"Prawica to KNP czy UPR " A powiesz mi gdzie są teraz te partię? Bo w sejmie jakoś ich nie widzę. Nie widzę też by realnie ratowały POlskę.

"Co mnie obchodza podstawy funkcjonowania Europy.. Ja katolikiem nie jestem i nie bede. Mam swoje wartosci." Jak jesteś idiotą to się nie odzywaj co?
"Bóg nie istnieje zaś żarodek to tylko zarodek." dorośnij.

"Downem to mozesz byc ty. Ja czytalem program partii" jakoś niewiele ci z tego przyszło.
"W psychiatryku to mozna zamykać pisiorów.. Kazdy pisior to debi;" powiesz coś od siebie, czy wciąż będziesz powtarzał i cytował Durczoka, Lisa, Palikota czy innych pajaców?

Ja znam dokladnie program wiekszości partii (idioto) a ty myslisz że PiS ma cos wspolnego z prawica :D" Nie, nic wspólnego oprócz linii ideologicznej!

"Jestes po prostu kolejnym prymitywnym idiotą popierajacym pis." idiotą jest ten, kto popiera RP, PO itp. Ty jesteś za to podręcznikowym przykładem debila, z którym każdy debil może zrobić co chce, bo nie ma nawet własnego mózgu.

ocenił(a) film na 8

PiS to 3 najgorsza partia w Polsce.. ichj należy rozstrzelac a nie na nich glosowac.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Najpierw to należy zastrzelić ciebie, rozumiem że ty mówisz mową miłości? Co?

ocenił(a) film na 8

Ja po prostu odczuwam do PiS nienawisc jaka ludzie odczuwaja np do Hitlera, Stalina i to calkiem normalne

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Odczuwasz nienawiść mówisz? Ty się raczej do psychiatryka zapisz, bo masz bardzo niepokojące objawy. Chyba przedawkowałeś Wyborczej, TVN, Polsatu, Newsweeka i inne ścierwa.

ocenił(a) film na 8

"Chyba przedawkowałeś Wyborczej, TVN, Polsatu, Newsweeka i inne ścierwa."

Argument pisiora...Nie ogladam tych scierw ale sa równie wiarygodni co twoi idole

Zeby nie zauważyc ze PiS to socjalistyczne plugastwo stworzone przez debila naprawde trzeba byc debilem

użytkownik usunięty
Al_Bundy

"Argument pisiora...Nie ogladam tych scierw ale sa równie wiarygodni co twoi idole" a co? nieprawda? Teraz widzę, że debilem można być nawet nie czytając wyborczej i ścierwa.

Gówno wiesz o świecie. Żyjesz w kokonie i dajesz sobą sterować. Może kiedyś otrzeźwiejesz jak będziesz napieprzał dla Niemców czy ruskich za darmo. Jesteś zwykłym lemingiem.

ocenił(a) film na 8

Ja w odróżnieniu do ciebie debilem nie jestem.

Pisiorzy sa glupsi niz ludzie - Wlasnie dlatego jestes popychadlami

NIe moge wymagac od takeigo idioty jak ty zbyt dużego myslenia.. Jeseś przecietnym debilem jak każdy kto popiera tak chora partie jak pis.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Co złego jest w PiS co? Przynajmniej oni jako jedyni nie realizują planu nWO tak jak wszyscy inni. Nie wiesz co to NWO? No cóż po takim idiocie naprawdę nie mozna spodziewać się niczego więcej.

ocenił(a) film na 8

PiS to partia socjalistyczna - Tyle wystarczy by jej nienawidzic. Zreszta widac ze to konserwy i oszolomy.

Po takim idiocie? Przeciez to ty jestes tutaj idiotą.

NWO musi zostac wprowadzone tyle że nie takie jak zapragneli sobie socjaliści. III Rzeczy Pospolityą należy zniszczyć i zbudowac nowa Polske a PiS nei dosc ze nie zbuduje nowej to dokonczy rujnowanie starej

użytkownik usunięty
Al_Bundy

" Przeciez to ty jestes tutaj idiotą." bo co? Bo ty sądzisz???
" Zreszta widac ze to konserwy i oszolomy." co za idiota!!! Wartości konserwatywne są fundamentalne dla normalnego funkcjonowania Polski, Europy i świata. Masz coś do konserwy? Debil. Widać, że rzeczywiście znasz się na polityce. "Oszołomy"???? i co myślisz, że nie przedawkowałeś lewackich i kłamliwych tytułów? jesteś żałosny. Masz gówno zamiast mózgu, nie wiesz nawet jak świat funkcjonuje.

"NWO musi zostac wprowadzone" Masońskie NWO?????!!!!!!!! Debilu jeden!!!!!!!! Weź najlepiej odetnij sobie neta, bo to co piszesz to totalna żenada i popis idiotyzmu. Socjalizm? Ty masz jakieś świra na tym punkcie czy co??? PiS to partia antykomunistyczna, która daleka jest od ideałów lenina czy stalina!!!! Zrozumiesz to wreszcie tępaku jeden!!!!!???? Partie które są spuścizną komunizmu to SLD, RP, PO, PSL i inne takie. Obudź się. Obecnie sytuacja wygląda tak: z jednej strony lewacki zachód, masoneria, FED, Illuminati a z drugiej, Rosja, Putin, FSB, KGB autorytaryzm. Niech to dotrze do twego durnego łba!

ocenił(a) film na 8

Pokaxales że jestes idiota

"co za idiota!!!" obrażasz mnie a sam dziwisz sie ze jestes idiota

Lekki konserwatyzm nie jest zly o ile nie stoi sie w miejscu a pisiory stoja w miejscu.. ja debil? To ty jestes debilem. Ja sie znam na polityce na pewno jeden niz ty. NIc nie przedewakowalem. nigdy nie popieralem żadnej lewicy.

Wartości chrześcijanskie itp juz nie maja dla Europy znaczenia. Wszystko w kocnu sie rozwija

Nie masonskie NWO idioto tylko nowy porzadek rzeczy= gdzie Polska bedzie lepsza

PiS nie jest partia antykomunistyczna. Przeciez pisowska fizja gospodarki jest tak sam oodhydna jak PRLowska wizja gospodarki.

Mnie nazywssz tepakiem a sa jesteś skrajnym idiotą..

Idioto, debilu,. niedorozwoju, downie czy jak wolisz sie nazywasz - TO niech do ciebie dotrze że {Partie które wymieniles gospodarczo NIE RÓŻNIĄ SIE od Pisu. PiS to partia socjalistyczna itp PO itp. Ząs yo jak te partie patrzą naobyczajowosc to juz nie ma duzego znaczenia. Gospodarka sie liczy.

Zresztą pis nie jest partia wolnosciowa.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

fragment z Pisma Świętego:

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja
znamię na prawa rękę lub na czoło
i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]


Według orędzi "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Jezusa Chrystusa wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, tym znakiem mają być chipy które mają nam umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów

(...)Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii.(...) Orędzie nr 136 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 8 lipca 2011, godz. 15:30 (...) Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś szczepionkę. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata. (...)

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Takie są w skrócie założenia NWO i na tym opiera się współczesny świat. PiS jako jedyna partia w POlsce nie jest realizatorem tego czegoś. Tobie radzę się obudzić.
Wartości chrześcijańskie to podstawa, bez tego można tylko czekać i patrzyć końca.

Zastanawiam się, czy prezydent Francji François Hollande jest skończonym lewakiem, czy tylko dał się wciągnąć w obrzydliwą grę walki z własnym społeczeństwem, bo jest ograniczonym intelektualnie i niedoświadczonym politycznie urzędasem bez osobowości. We Francji, wprawdzie laickiej, ale przecież nie komunistycznej, nie wolno protestować w obronie tradycyjnej rodziny, nawet całkiem pokojowo. Podczas największej takiej demonstracji pod hasłem „Manif Pour Tous” aresztowano w maju 300 osób tylko za to, że ubrane były w koszulki z sylwetkami matki, ojca i dwojga dzieci. Demonstrantów bezlitośnie spałowała znana z bezwzględności francuska policja. Do ONZ wpłynęły setki skarg na łamanie praw człowieka do demonstracji i wyrażania poglądów. To nie wszystko. Sąd Najwyższy USA uznał za niekonstytucyjną część ustawy z 1996 r., która za małżeństwo uznała związek kobiety i mężczyzny. Można już chyba ogłosić koniec demokracji i wolności w zachodnim świecie. I obawiać się kolejnego etapu ujarzmiania narodów. Nie zdziwi mnie, jeśli w jakimś cywilizowanym z nazwy parlamencie zostanie przyjęta ustawa zabraniająca zawierania tradycyjnych małżeństw i posiadania w nich dzieci, a specjalnie wytypowane kobiety będą rodziły dla gejów. Lesbijki będą natomiast rodzić dzieci zapłodnione przez wytypowanych gejów. Już nie będzie wolnych społeczeństw w wolnych krajach, okazuje się bowiem, że dotychczasowy model współżycia międzyludzkiego nie gwarantuje zwycięstwa hipokryzji nad prawdą. I chaosu nad normalnością. Chaos musi dominować jako etap przejściowy od kapitalizmu do nihilizmu. I od wolności do braterstwa według recept Big Brothera. I będzie się wsadzać do więzienia za sprzyjanie rodzinie, brak entuzjazmu dla homoseksualizmu i pozostałe niesłuszne poglądy, sprzeczne z ideologią politycznej poprawności. Temu służyć będą europejskie instytucje w Brukseli, Strasburgu i każdym kraju członkowskim tego chcesz???

ocenił(a) film na 8

PiS to taka sama partia jak PO. Oba sa do ncizego i powinny byx zniszczony

Ja nie mam chrzescijanskich wartosci tylko swoje wartosci. Nikt mi nie narzuci chrzescijanizmu.

Francja to kraj lewacki wiec co mnie on obchodzi?

Pisiory zamykalo by za spalenie WLASNEJ biblii wiec sa BAAARDZOO wolnosciowi.

UE nalezy rozwalic.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Wreszcie powiedziałeś coś normalnego "UE nalezy rozwalic.".
"PiS to taka sama partia jak PO" guzik prawda. PiS diametralnie różni się od PO. Obydwaj pochodzą od opozycji antykomunistycznej w PRL, ale różnica między nimi polega ma tym, że jedni dogadali się z komuną i rozkradli majątki a dzisiaj tworzą tak zwane elyty, a drudzy byli wierni zasadą, walczyli z komuną a dzisiaj są prześladowani i dyskryminowani przez wiele środowisk w tym tępych lewaków.

"Francja to kraj lewacki wiec co mnie on obchodzi?" Francja już się budzi, ludzie dostrzegają że rządzi tam finansiera i masoni, którzy dążą do przejęcia władzy nad światem i stworzenia istnego piekła na ziemi już w naszych czasach. Dzisiaj Francja, jutro POlska, więc coś powinno cię obchodzić.

"Pisiory zamykalo by za spalenie WLASNEJ biblii wiec sa BAAARDZOO wolnosciowi.
" Gówno prawda pajacu. Nergal do dzisiaj nie doczekał się wyroku w sprawie obrażania większości polaków przez profanację bibili. Ciekawe czy w krajach Islamskich też byłby takim kozakiem i czy też podarł by koran publicznie w TV???!!!! Argumenty których ty używasz to zwykła TVN-owska papka dla "baranów" tak jak określił to wasz sam idol SYfiLiS na żywo.

ocenił(a) film na 8

Ja ciagle pisze cos normalnego..

PiS i PO nie różnia sie gospodarczo w najmneijszym stopni. Lewacy to z reglay debile ale pis jako centrowprawicowcy też sa debilami.

Francja zdechla i jest nie do uratowania..

I ty mnie nazywasz pajacem... Jakeij wiekszosci polaków... Katolików jest w Polsce 30% a inni chrzescijanie maja gdzies "ksiazke" do póki nie obrazi sie jej tresci.. Zas katolicy i tak to olewaja. Moja biblia = Moja wlansosc i moga z nia zrobic co chce.


We Francji itp bym koranu nei spalil ale tutaj sie nie boje.


Ile ram mam ci mówic ze nie jestem lewakiem idioto..

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Nie jesteś lewakiem? Tak? A popierasz lewackie rozwiązania gospodarcze, popierasz invitro, popierasz małżeństwa homoseksualne, walkę z kościołem, walkę z PiSem, siejesz nienawiść, umiesz tylko jeździć po PiSie, bo leming nic innego nie potrafi.

"Ja ciagle pisze cos normalnego.." nie bardzo ci to wychodzi.Poza tym ty pisać nie umiesz czy co? Bo ciągle widzę słowa typu "reglay"
Naucz się najpierw pisać na klawiaturze.

"Jakeij wiekszosci polaków... Katolików jest w Polsce 30% a inni chrzescijanie maja gdzies "ksiazke" do póki nie obrazi sie jej tresci.." o jaki głos ludu się odezwał. Nie oceniaj ani nie uogólniaj bo gówno wiesz. A swoją drogą to powiedz mi skąd tyle wiesz o środowiskach od których trzymasz twarz kilometry dalej? Co?
Gówno wiesz tak naprawdę. potrafisz robić tylko to co młodzi, wykształceni z dużych miast, czyli lemingi tzn. drzeć ryja za pseudopostępem i olewać wszystko dookoła.
Twoja własność? No nie bardzo. Biblia to słowo boże w realnej postaci.

"We Francji itp bym koranu nei spalil ale tutaj sie nie boje." bo co? Bo tutaj nie miałbyci ktoś po ryju dać co? Wśród debili, debil będzie się zawsze dobrze czuł.

"Ile ram mam ci mówic ze nie jestem lewakiem idioto" morda ignorancie i popychadle życiowy.

ocenił(a) film na 8

Lewackie rozwiazania gospodarcze? Ty jestes idiota? Rozwiazania gospodarcze jakie popieram sa w 100% prawicowe. Pis jest lewackie gospodarczo

Popeiram in vitro jak kazdy libertarianin i nie widze w tym nic zlego

Homoseksulisci mi nie przeszkadzaja. Należy rozwiazac sluby cywilne. Homoseksulisci zawsze wziel iby slub w jakiejsfirmie matrymonialnej

Ja nie popieram waliki z kosciolem tylko oddzielenie go od panstwa

Pisu zadna partia (nawet prawicowe) nie lubia

nie sieje nienawisci do nikogo kogo szanuje

Jezdze po akzdej partii które jnie lubie

Biblia to dla panstwa powinna byc zwykla ksiazka jak koran, harry potter itp

Ni ja tu jestem debiel

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Wiesz co? Naprawdę albo naucz się pisać na klawiaturze normalnie, albo po prostu się zamknij, bo dojść o co ci chodziło czytając te twoje wypociny to naprawdę jest sztuką.

"nie sieje nienawisci do nikogo kogo szanuje" No co ty?????!!!! :D A myślisz, że ja sieję, albo że ktokolwiek sieje???!!! Co za....

"Ja nie popieram waliki z kosciolem tylko oddzielenie go od panstwa" czyli walkę z kościołem popierasz, bo wszelkie formy odsunięcia kościoła na bok, są formą walki z nim, a elyty wmawiają debilą cały czas, że kościół nie powinien mieszać się do polityki. To prawda, ale kościół ma prawo chwalić tych co postępują słusznie, a karcić tych co kłamią i otwarcie demoralizują świat i ludzi, kościół jasno musi mówić co jest dobre a co złe, od tego jest i nikt nie będzie mi tutaj opowiadał jednych i tych samych bajek o mieszaniu się do polityki bo to coś zupełnie innego, tylko debile wierzą elytą!!!

"Pis jest lewackie gospodarczo", ale przynajmniej ma pomysł na ratowanie kraju a nie na niszczenie go tak jak PO i wszyscy inni złodzieje.

"Biblia to dla panstwa powinna byc zwykla ksiazka jak koran, harry potter itp" ej cymbale, cymbale jeden. Biblia to Pismo ŚW. Mówi ci to coś???? Święte!!!!! A hary potter to zwykły soft satanizm, sączony dla naiwnej młodzieży, by zacierać granicę i oswajać ludzi ze złem.

"Ni ja tu jestem debiel" Chyba Ni(e) ja tu jestem debilem, jak już ;D Weź naucz się pisać

ocenił(a) film na 8

Pisowców trzeba po prostu wyvbic.. Jestyeś podludźmi.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Lecz się!!! "Jestyeś podludźmi."????... (bez komentarza)

ocenił(a) film na 10
Oriflamme

Witaj Oriflamme. Mam nadzieję że ta wiadomość do ciebie dotrze (z doświadczenia wiem, że niektóre nie pojawiają się w powiadomieniach). Zapewne mnie pamiętasz, rozegraliśmy właśnie na tym temacie dosyć długą dyskusję religijną. Mimo iż wciąż nie zgadzam się z wieloma twoimi argumentami, a także ze sposobem prowadzenia przez ciebie dyskusji, muszę przyznać, że w kilku punktach miałeś rację. Natomiast gdy patrzę na swoje wypowiedzi, nie mogę uwierzyć jaką ignorancją się wykazywałem, mimo iż zarzucałem ją tobie. Musze pochwalić twoją wiedzę merytoryczną, bo jest ona przyznam pokaźna, ale nie o tym. Mam do ciebie kilka pytań. Nie są one pytaniami do dyskusji, chcę tylko znać twoje zdanie na niektóre tematy. Zero kłótni, wyzwisk, czy zarzutów. Wolałbym jednak zadać je prywatnie. Czy mógłbyś zatem zaakceptować moją prośbę do dodania do znajomych (inaczej nie wyślę ci wiadomości)? Jeżeli chcesz znać cel pytań, to jest to swojego rodzaju zbieranie materiału. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, powiem ci prywatnie (o ile to słowo istnieję w internecie).

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Cóż, od czasu naszej dyskusji też poczyniłem progres w sposobie prowadzenia dyskusji. Bardziej poszedłem w kierunku merytoryczności i kultury, aniżeli merytoryczności i obrzucania inwektywami. Zauważam, że to pozytywnie wpłynęło na prowadzone przeze mnie dyskusje. Z tego miejsca chciałbym też przy okazji przeprosić za ewentualne inwektywy z mojej strony, które ongiś mogłem kierować pod Twoim adresem.
Jeśli idzie o zaproszenie - przyjąłem. Jeśli idzie o wiadomość - czekam z niecierpliwością.

użytkownik usunięty
Oriflamme

jak to się mówi, nawrócenie grzesznika xD

frost19

Nawet o tym nie pomyślałam. Heh. Bardziej o tym że w końcu ma się wolne, usiądzie przed TV i obejrzy dobry film, bo tylko od święta puszczają coś lepszego.... a przecież Wielkanoc i Wielki Tydzień: (Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota i Niedziela Zmartwychwstania) to święto wesołe. ZMARTWYCHWSTANIE...

ocenił(a) film na 7
b0zenka

no tak, ale akurat piątek jest dniem raczej 'smutnym' gdyby emitowali film w sobote to by bylo ok :)

frost19

Muszę przyznać rację ;)

ocenił(a) film na 7
frost19

Ja tam nie jestem dewotką jakąś więc mi nie przeszkadza;D

użytkownik usunięty
frost19

Wyobraź sobie, że Polsatu nie oglądają tylko katolicy. Czy obrażasz muzułmanów nie modląc się pięć razy dziennie? Ale ma dla Ciebie proste i genialne rozwiązanie - NIE OGLĄDAJ! :)

ocenił(a) film na 4
frost19

A co ciekawe jak jest jakaś napierdal**ka w tv z Stevenem Seagallem albo kimś podobnym to wszystko ok ;p Tu bym widział problem jak już - przemoc, zabijanie itp. A śmiech ? To chyba pozytywna rzecz. A jak sie komuś nie podoba to kto każe oglądać

ocenił(a) film na 8
kozas15

Ja akurat lubie filmy ze Stevenem i JCVD
Ale lepsza na dzis lekka komedia niz mordobicie z łamanymi gnatami i wiadrami krwi

ocenił(a) film na 4
giovanni50

No ja też lubię tego typu filmy( tylko Stevena nie trawie, ale Żan Kloc, czy Czak Norris to tak), tylko chciałem pokazać pewną hm.. może hipokryzja to za dużo powiedziane, ale coś w ten deseń. Krew, flaki, zabijanie spoko - to jest chrześcijańskie, ale KOMEDIA ?! W sumie to rozumiem ludzi, którzy sie czują w tej sytuacji... nieswojo, ale naprawdę, tv ma na sumieniu dużo większe grzeszki niż to

ocenił(a) film na 4
kozas15

"Ale lepsza na dzis lekka komedia niz mordobicie z łamanymi gnatami i wiadrami krwi"

O i tu chciałem jeszcze dopisać, że to zdanie idealnie podsumowuje co chciałem powiedzieć. Cała rodzina może się zebrać i obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
kozas15

A co powiesz że 10 kwietnia TV Puls pokaże O dwóch takich co ukradli księzyc??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones