PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 461
ocen
7,2 10 1 47461
5,8 18
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud

ehhhh....

ocenił(a) film na 7

Było tak pięknie... Myślałem, że oglądam coś na miarę Porachunków czy Przekrętu i tak było do czasu, a potem wszystko poleciało na łeb na szyję. James McAvoy świetny, po prostu zaj... Na dodatek łezka w oku mi sie zakręciła, albowiem kroczyłem tymi samymi ulicami co bohater (nie wszystkimi oczywiście ;D)

Luke_Plissken

wpolczuje isc droga narkomana :)

ocenił(a) film na 7
Amiga1240

Oj tam oj tam... przecież napisałem w nawiasie, że nie wszystkimi ulicami szedłem :D

Luke_Plissken

Spoiler
a w ktorym momecie polecial? Ja sie modlilem zeby nie zakonczyl sie jak " zly porucznik" bo wtedy tez dalbym 7ke innego rozwiazania raczej nie bylo. Pytam ze zwyklej ciekawosci.

ocenił(a) film na 7
romanek1971

W momencie jak McAvoy zaczął się załamywać... Może miałem złe nastawienie. Przed filmem nie miałem żadnego.
W czasie kilku pierwszych minut... WOW!!! Mój ulubiony klimat, Porachunki te sprawy i potem ta jego (McAvoy'a) załamka... Heh... Chociaż patent z blondynką, chylę czoła :)

Luke_Plissken

Porachunki,Przekręt klimat swietny po tych filmach tak naprawde polubilem bryyyjskie klimaty potem Ritchiego skomercializowalo hollywood i nie sadze,zeby juz kiedys zblizyl do tego poziomu ( o jak chcialbym sie mylic )
ale to jenak glownie komedie. Brodowi blizej do "trainspotting" z racji tego samego autora.

ocenił(a) film na 7
Luke_Plissken

Film na podstawie książki,więc tak to miało mniej więcej wyglądać, ona dobitniej pokazuje jego stopniowy upadek i staczanie się, bez oznak skruchy na koniec, no może przez ułamek w chwili skoku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones