PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4357}

Brudny Harry

Dirty Harry
7,7 82 285
ocen
7,7 10 1 82285
7,7 19
ocen krytyków
Brudny Harry
powrót do forum filmu Brudny Harry

Oglądałam film z bratem. Jak dla mnie nuda jak cholera. Nie rozumiem jak można się ekscytować takimi starociami. Cały film to ganianie jakiegoś gliniarza za psychopatycznym mordercą. Brak napięcia, brak polotu. Klimaty dla małych chłopców bawiących się w policjantów i złodziei. Muzyka beznadziejna, jakieś werble, perkusja itp. Clint Eastwood jest obleśny że aż strach, gęba paskudna, ograniczona gra aktorska. Nie rozumiem zachwytów nad tym panem. Dobrze przynajmniej że ten gniot krótko trwa. Dłuższy byłby nie do zniesienia.

andpol

masz rację. Poziom wypowiedzi zwłaszcza schiza uwłacza nie tylko językowi

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

"Klimaty dla małych chłopców bawiących się w policjantów i złodziei."

Nie rozumiem jak można tak mówić o filmie, którego klimat, ten przepiękny klasyczny klimat,mnie osobiście, po prostu zwala z nóg...

ocenił(a) film na 8
bigpenguin

mowisz do fanki Dody i Zmierzchow i maskotek.

ocenił(a) film na 10
schiz

Chyba masz rację kolego...skoro wypowiedziała się tak na temat takiego arcydzieła...;(. Coraz więcej takich ludzi pojawia się między nami.

ocenił(a) film na 8
bigpenguin

ja szacuje ze 60% minimum to takie panienki

schiz

a pozostałe 40 % to takie trolle jak ty

ocenił(a) film na 7
Sweet_Gosia

Gosiu, czy twój tatuś był z kumplami w wannie kiedy się kąpałaś?

ocenił(a) film na 9
Marik1234

kumplami i bratem :)

ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

Młode to głupie!

ocenił(a) film na 7
Zgredd

Przecież to zwykła prowokacja jest prowadzona przez pewnego kiepskiego trolla.

Marik1234

pewnie nowe wcielenie trolla schiza. On jest specem od prowokowania i wypisywania głupot

ocenił(a) film na 9
max_38

Stwórzcie listę. Następnym razem kiedy napiszę to pomyśle dwa razy:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

nie ma tutaj większego trolla od ciebie. I w dodatku takiego chama i prostaka

Sweet_Gosia

Wypad oglądać zmierzch!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Naprawdę, nie wiem jak można mówić tak o TAK WSPANIAŁYM FILMIE i grającym w nim AKTORZE!
Sam nie jestem jeszcze w pełni dorosły, ale w takim razie nie wiem, co w moim pokoleniu uważa się za dobry film... widać jestem chyba " nie na czasie", skoro będąc nastolatkiem ubóstwiam filmy z Panem Eastwoodem.

Sweet_Gosia

powiedziała 13 letnia Gosia.

ocenił(a) film na 9
Private_Witt

jeszcze 3 lata i będzie mogła się legalnie zająć tym do czego się urodziła... :P

voitaco

lol

ocenił(a) film na 6
Sweet_Gosia

Gosia jest spoko

Sweet_Gosia

Jakim cudem masz aż 12 znajomych?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Sweet_Gosia

PO CO wogóle komentować ten wpis!
-----"Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 !10/10!"------

tłumaczy wszystko:)

Sweet_Gosia

W ulubionych masz Zmierzch , a na awatarze gwiazdę disneya. I to nawet nie disneya z przesłaniem tylko disneya z beznadziejnymi żartami i żałosnym scenariuszem.

Sweet_Gosia

to nie stary gniot, a klasyka.

ocenił(a) film na 4
isobel

Niby klasyka, ale muszę przyznać, że już dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło jak niektóre sceny, np. postrzelenie na boisku. Wszystko współcześnie się wydaje strasznie przerysowane, a przez to karykaturalne ;)

ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

dobra chapaj dzide

ocenił(a) film na 7
Sweet_Gosia

Nazywasz film starociem, a jednocześnie oceniasz "Dyktatora" z 1940 r. na 10. Uznanego przez światową społeczność aktora i reżysera nie lubisz za - cytuję - "obleśną gębę". Odnoszę wrażenie że nie wiesz co piszesz, a za jakość argumentacji odsyłam do oglądania śmieciowych produkcji na poziomie "Kac Wawy", czy "Lejdis"...

ocenił(a) film na 8
Sweet_Gosia

Wiem o czym myślisz... Wystrzeliłem 6 razy czy tylko 5? Szczerze mówiąc sam straciłem rachubę. Ale zakładając, że to Magnum 44 rozwaliłoby ci łeb na drobne kawałki musisz sobie zadać pytanie - czym mam szczęście?

Sweet_Gosia

Oglądałem to mając 9 lat i nawet wtedy gra Clinta mnie ekscytowała.... To że ty masz 13 lub też 16 lat i nie umiesz docenić tego aktora jest żałosne

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Jak tak można napisać o takim świetnym filmiie.Żenada.Wielki krytyk się znalazł.Idź i iglądaj Kac Wawa,albo właśnie Justina Biebera,bo tylko to lubisz.

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

Droga koleżanko, mogłabyś mi wytłumaczyć coś czego kompletnie nie rozumiem. Dlaczego w swoim poście stwierdzasz, że film jest beznadziejny i nie warto go oglądać choć, oceniasz go na 10 i dodajesz do ulubionych?

ocenił(a) film na 9

bo to trolinka jest :)

ocenił(a) film na 7
Sweet_Gosia

Skoro gniotom dajesz 10/10, to jak oceniasz filmy, które lubisz?????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones