PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676101}

Brudny szmal

The Drop
6,8 39 849
ocen
6,8 10 1 39849
7,0 11
ocen krytyków
Brudny szmal
powrót do forum filmu Brudny szmal

Nie jestem jak Oni

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film , fenomenalny klimat , opowieść, którą chce się oglądać do końca i genialna rola Toma Hardyego . Taki spokój i opanowanie , ale i najspokojniejszy człowiek czasem musi wyładować swój gniew . Hardy zrobił to po mistrzowsku . Wiedziałem , że prędzej czy później Hardy coś zrobi . A sama końcówka jest moim zdaniem bardzo dobra . Kuzyn Marv spoko , ale widać miał obawy co do Boba (i słusznie ).Muzyka Beltramiego też fajna , pasuje do filmu . Bardzo dobry film 9+/10 . Plus za tego psa Rocco .

ocenił(a) film na 9
padawan_2

idealnie powiedziane, zgadzam się w 100% . : )

padawan_2

Film byłby dużo lepszy, gdyby nie te cholerne dłużyzny. Tak to się z Tobą zgadzam...

ocenił(a) film na 8
Gasza1910

Czasem się dłużyły pewne momenty , ale film idealny

ocenił(a) film na 8
padawan_2

Nadia: You just... I mean, you just fu*king shot him.
Bob: Yes, I did. Absolutely. He was gonna hurt our dog.

padłem na plecy po tym dialogu. Spodziewałem się głupawej strzelanki w NYC, a tutaj taka miła niespodzianka.

użytkownik usunięty
n_egate

najlepszy tekst filmu

ocenił(a) film na 9
padawan_2

Bardzo dobre kino. Z pozoru nic się nie dzieje, ale napięcie jest takie, że można uruchomić zamrażarkę pełną mięsa bez podłączania do kontaktu.

ocenił(a) film na 7
padawan_2

Jedni mówią, drudzy robią. Hardy zagrał człowieka, który mało mówi, ale jak już zabiera się do roboty to z największym pietyzmem. Cicha woda, co zauważył tylko ten detektyw. Nie jest przy tym agresywny, po prostu załatwia sprawę na amen i tylko jeśli jest do tego zmuszony. Jak pitbull (celowy zabieg w scenariuszu), ułożony nie skrzywdzi nikogo, ale gdyby ktoś zagroził jego panu rozszarpie na strzępy.
Ode mnie 7,5 bo trochę za prosta historia i przeczuwałem jak to się skończy, a może po prostu mam za wiele z Boba, żeby być zaskoczonym rozwojem sytuacji.
BTW jak się TH tu podobał to rola w Bronsonie jest jeszcze lepsza :)

ocenił(a) film na 8
Guliwer_2

Ale dużo czasu minęło od mojego postu. Film nadal mi sie bardzo podoba, po prostu ma to coś 2 sobie. Bronsona muszę obejrzeć tylko czasu brak :)

ocenił(a) film na 7
padawan_2

Fakt faktem, że trochę się dłużył, ale mimo to intrygował i wciągał. Czuło się, że to się tak nie skończy i warto było doczekać końcówki. Hardy i Gandolfini rewelacyjni.

ocenił(a) film na 8
padawan_2

Mnie tam nic się nie dłużyło na tym filmie. Dobra obsada, super klimat. Brak fajerwerków w postaci pościgów i latających samochodów jest plusem tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones