PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4006}

Brzdąc w opałach

Baby's Day Out
6,0 23 204
oceny
6,0 10 1 23204
4,5 6
ocen krytyków
Brzdąc w opałach
powrót do forum filmu Brzdąc w opałach

Rozumiem Kevina pokonującego bandytów, przedszkolaków, ale dziewięciomiesięczne dziecko! Co to ma być. Ciekawe co wymyślą następnym razem. Dwumiesięczny płód pokonuje bandytów i ratuje świat?

ocenił(a) film na 3
matimat17

Zgadzam się. Troje w pełni sprawnych facetów nie może poradzić sobie z dzieckiem. Bachor przechodzi ulicą, samochody przejeżdżają i dziwnym trafem nikt na dzieciaka idącego środkiem ulicy nie zwraca uwagi. Taka pie*****na platformóweczka gdzie wszystko jest idealnie zgrane: dzieciak zatrzymuje się gdy samochód nad nim przejeżdża, gdy przypadkowo pojawia się w TV jego matka w tym samym czasie odwraca wzrok. Chcieli zrobić Kevina 7 lat wcześniej, ale coś im nie wyszło... Typowy, schematyczny amerykański film jakich pełno. Kompletna głupota!!! 2/10

ocenił(a) film na 5
sebogothic

Gdyby chodniki w tym mieście usłane były kałem, to też nikt by tego nie zauważył. ;) I baba słysząca wszystko, co trzech gości szepcze dwa metry za nią, ale nie zwraca uwagi na dziecko śmiejące się w jej torbie.. No ale przynajmniej aktorzy od porywaczy się wywiązali, w sumie potrafią rozbawić, jeśli by tak przymknąć oko na niewidomych kierowców, budowniczych & resztę anormalnych zjawisk w tym filmie. ;D

ocenił(a) film na 10
sebogothic

Kurna, to jest tylko film, a ci faceci to byli chyba właśnie nie bardzo sprawni tylko jacyś fajtłapowaci.

ocenił(a) film na 4
matimat17

Oglądałam taki film podobny do kevina i to faktycznie przesada. W ogóle dzieci mają przechytrzyć dorosłych????

Ellen Page

Czemu by nie, często dzieci są bardziej inteligentne lub raczej mają inny sposób myślenia, więc czemu by nie miały przechytrzyć dorosłych?

ocenił(a) film na 7
matimat17

Oo matko toż to komedia a z tego co tu widze chyba nie wszyscy o tym chyba wiedza a o ile mi wiadomo w kazdej
komedii jest absurd w mniejszym lub wiekszym stopniu

ocenił(a) film na 8
matimat17

Jak wy w ogóle możecie brać ten film na serio ? :D To jest dobra i przede wszystkim zabawna komedia :) Nie ma obscenicznych scen, bawi chyba każdego, niezależnie od wieku.

ocenił(a) film na 7
aqu32

Zgadzam się. To jest komedia. Absurdalna- owszem, ale przecież śmieszna. I o to chodzi!

ocenił(a) film na 1
aqu32

bubu... serio? śmieszy was to jak 2 miesięczny johnny mielony pokonuje rabusiów? jest taka zasada, że można wszystko zrobić w filmie, ale jest granica, nigdy, ale to nigdy nie idzie się na całość. Bo gdy się idzie na całość to mamy sceny typu: wracamy po bubu, wezwać posiłki... ooo pali mi się krocze, przedemną stoi dwóch policjantów, może powiem od razu, że nic nie wiem i dziękuje za uwagę, a potem ręką którą mam pod kurtką wezmę zapalniczkę i kopnę nią w dzie.... po co w ogóle ja to analizuje? ten film to... to ten sam poziom co... GENIUSZE W PIELUCHACH, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

ocenił(a) film na 7
daken

Ale z ciebie smutas, szkoda :(

ocenił(a) film na 7
matimat17

Hehehe, gosc rozwala :D

ocenił(a) film na 7
matimat17

To, że Ty nie umiałeś chodzić jak miałeś 12 miesięcy nie znaczy, że żaby srają kotletami! Rozkminiacie ten film jakby to był dokument o II wojnie światowej :-) Co do filmu śmieszny, zabawny, nie można się na nim nudzić, polecam każdemu - szczególnie sceny w ZOO :-) Aha, Panie matimat17, co do "Ciekawe co wymyślą następnym razem" od tamtego czasu minęło ponad 16 lat :-) więc Ci powiem, że sporo się działo w kinematografii :D
PS. Tak wiem, że jego post ma 6 miesięcy :-) Ale mnie zdenerwował gówniarz ;-)

pawel_baloo

Skoro ja nie wiem czy w wieku dwunastu miesięcy umiałem chodzić, to skąd ty to możesz wiedzieć. Bardzo lubię absurdalne komedie i raczej nie zwracam uwagi w filmach na realizm, chyba że są to filmy historyczne. "Brzdąc w opałach" to jednak według mnie kolejna, z wielu powstałych w latach '90, podróba "Kevina samego w domu". Zamiast nastolatka mamy tu jednak niemowlaka, a przestępcy są jeszcze głupsi. Piszesz, że nie można się na nim nudzić. Można. Film jest tak bardzo schematyczny i tak wiele czerpie z innych filmów familijnych, że aż nudzi. Chodź masz racje sceny w ZOO były naprawdę zabawne. Rzeczywiście mój błąd, nie popatrzyłem na datę produkcji. Od premiery filmu rzeczywiście minęło 16 lat. Niestety dzisiejsi twórcy komedii familijnych poszli w inną stronę i zamiast kręcić absurdalne komedyjki o zwierzętach, dzieciach, roślinach, krasnalach ogrodowych, którzy pokonują rabusiów, kręcą jakieś Hany Montany, High Schol Musicale i inne gówna, przy których "Brzdąc w opałach" wydaje się być arcydziełem.

matimat17

haj skul mjusikale i hany montany to nietrafione porównanie. dzisiejsi twórcy komedii nadal robią do bólu schematyczne i skretyniałe komedyjki o pieskach i kotkach na przedmieściu. ale to rynek amerykański, cierpiący na chroniczny brak pomysłów i zdolnych scenarzystów. Ot trafi się raz na milion lat jakiś oryginał. Pierwszego Kevina jeszcze można znieść, ma charakterystyczny klimat i jest nieźle pomyślany, ale wszelcy naśladowcy to nudne buraki idące na łatwiznę z nadzieją na widza-idiotę.

ocenił(a) film na 7
matimat17

Przykro mi :(

ocenił(a) film na 9
matimat17

ćwierćinteligent

matimat17

Nagą Broń też bierzecie na serio?

Gh0st

Uwielbiam serie Naga Broń i inne parodie filmowe, poza najnowszymi produkcjami typu Totalny kataklizm, ale nie wiem co ma wspólnego z Brzdącem w pałach.

ocenił(a) film na 8
matimat17

choćby ten sam poziom abstrakcji + postawienie wyższości humoru nad realizmem (ale bez sięgania po humor kloaczy)

aqu32

Te niezliczone momenty w których kolesie dostają czymś po jajcach to faktycznie nie jest kloaczny humor ;P

matimat17

O Matko, przecież to jest tylko komedia!!!! To ma śmieszyć, a nie być realistyczne. To oczywiste, że coś takiego nie może mieć miejsca w rzeczywistości. Trochę dystansu i nie czepiać się dupereli. A takie pytanie.... a nie wkurzają cie dramaty wojenne, w których żołnierze strzelają do siebie bezpośrednio z karabinu maszynowego i żaden nie jest ranny? Tylko, że w tym wypadku przydałoby się trochę realizmu, ale nie w przypadku komedii.

ocenił(a) film na 8
Ann777

Amen.

ocenił(a) film na 6
Ann777

Zgadzam się, ale nikt nie zwraca uwagi na dziecko na budowie? Trzeba to jednak przebaczyć, ze względu na gatunek - komediowy. Jak dla mnie bardzo dobra komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones