PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4006}

Brzdąc w opałach

Baby's Day Out
6,0 23 206
ocen
6,0 10 1 23206
4,5 6
ocen krytyków
Brzdąc w opałach
powrót do forum filmu Brzdąc w opałach

dzieciakiem byłem wtedy ale pamietam, ze sie strasznie wynudziłem.
raczej mało zabawny filmik

BlackShit

bo widocznie jestes strasznie sztywnym czlowiekiem, prawie kazda scenka ma w tym filmie humor! i takie filmy są robione widocznie nie dla takich ludzi jak ty wiec po co piszesz coś co sam nie łapiesz.

piotrstachu

wyluzuj ziomek bo sam wychodzisz na sztywniaka takimi wpisami.
pisze bo od tego jest filmweb, zeby wyrazic swoja opinie na temat filmów.
mam poczucie humoru ale nie takie "niedzielne" do "obiadku" jakie serwuje brzdąc w opałach

ocenił(a) film na 7
piotrstachu

zgadzam się mam 31 lat i jest to super komedia familijna

ocenił(a) film na 7
BlackShit

... i pewnie czytać trzeba było? Też byłem na tym w kinie w '94 ale chyba czytanie szło mi lepiej bo do teraz pamiętam, że czekałem aż puszczą to na VHS a potem w TV bo jest to jedna z lepszych komedii "obiadkowych" :-) pozdrawiam,

ocenił(a) film na 6
BlackShit

Było parę zabawnych akcji, np. jak dzieciak gangsterowi przypalał pitola, a drugi stwierdził, że czuć smażonymi kiełbaskami.:P

ocenił(a) film na 1
Giuseppe_Baldini

To naprawdę masz niski poziom żartów.

ocenił(a) film na 7
Szymonnnnnnn

Dlaczego niski, przecież to była zapalniczka Zippo... a "pachniało" frankfurterkami... żart więc na poziomie :-)

ocenił(a) film na 1
pawel_baloo

Nie dla mnie :c Ogólnie jest mało dobrych komedii. ;/

ocenił(a) film na 8
BlackShit

mało zabawny ? czego jak czego, ale humoru to w tym filmie z pewnością nie brakuje ;-)

BlackShit

Też byłem na tym w kinie z klasą, pierwszy raz żałowałem, że wydałem kasę na szkolną wycieczkę. Drugi raz powtórzyło się to dopiero przy Titanicu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones