PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 114
ocen
6,8 10 1 27114
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

po latach, nadal uważam, że to świetny film. I jeśli ktoś uważa inaczej, to chyba nigdy nie był nastolatkiem, postrzegającym świat przez tą naiwną bezkarność, gdzie pragnienia biorą górę nad racjonalnym myśleniem. Może trzeba ten film obejrzeć w wieku 20 lat, aby podobał się nadal w wieku 30, nie wiem. Mnie zauroczył, ma to coś. Dobra historia, dobrze zagrany, zabanglało wszytko.

ocenił(a) film na 8
getsongaluhn

Same here, film na pozór tylko niezły, ale ma interesujący klimat tych elitarnych brytolskich szkół i generalnie świetnie oddaje nastoletni świat i sposób myślenia.

Wostock

Mieszkam w Uk i niestety ludzie z klasy wyzszej czesto sà oderwani od rzeczywistosci. i tak jak ktos wczesniej napisal, ze z wiekiem ten film lepiej sie oglada.

ocenił(a) film na 8
getsongaluhn

Mam to samo. Pamiętam, że oglądałem go gdy miałem 18-19 lat i właśnie go sobie przypomniałem a wraz z nim stare, dobre czasy :). Do tego "podejścia nastolatka" dodałbym fakt, że główna bohaterka była psychopatką. To nie tylko młody wiek ale przede wszystkim brak empatii i stawianie swoich celów nad życie innych osób. Dialogi, gesty, sposoby działania- wszystko bardzo dobrze opisuje psychopatę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones