PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462257}

Burleska

Burlesque
7,0 86 277
ocen
7,0 10 1 86277
4,3 7
ocen krytyków
Burleska
powrót do forum filmu Burleska

Widziałam o niebo lepsze musicale, jak "Hair", "Showgirls" czy nasze rodzime "Lata dwudzieste..." Może to kwestia muzycznego gustu, nie mniej jednak, poza widowiskiem scenicznym, akcja filmu jest banalna, nudna i przewidywalna, aż skręca. Pomijając szczegóły, filmików takich nakręcono od cholery. Ani to śmieszne, ani wzruszające.

ocenił(a) film na 4
E_skimoska

Popieram :) Miałam takie same odczucia podczas oglądania.

ocenił(a) film na 3
E_skimoska

Ja takze jestem rozczarowana. Momentami film wręcz żenujący. Skad to ? Mamy inne kryteria dla polskich filmów

Viola__filmweb

Ale co mają polskie filmy do tego ;)- Ale odpowiadając na komentarz, to nie sądzę wręcz nawet przeciwnie :)

ocenił(a) film na 6
E_skimoska

No w sumie szału nie ma .. młoda,ładna,utalentowana dziewczyna zostaje zauważona i dość szybko udaje jej sie osiągnąć sukces.Widziałam wiele takich filmów :)
Dla mnie największy plus to Cam Gigandet ( uwielbiam tego kolesia,mega pociągający ,zdecydowanie ma coś w sobie ) i Aguilera (pozytywnie mnie zaskoczyła,nie sądziłam ,że poradzi sobie z aktorstwem..no i ten głos ) Mogli im zrobić porządniejszy wątek miłosny ;p

ocenił(a) film na 8
E_skimoska

"Lata dwudzieste, lata trzydzieste"? Really? Przecież to popłuczyny po "Hallo Szpicbródka".

E_skimoska

Showgirls to nie musical.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones