PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34988}

Byt

The Entity
6,5 2 948
ocen
6,5 10 1 2948
Byt
powrót do forum filmu Byt

7/10

ocenił(a) film na 7

Film fajny polecam tym co go nie widzieli.A teraz mam pytanie do tych co go widzieli wierzycie w to wszystko co ta sie dzialo

mario2525

A ty wierzysz? Trudno w coś takiego uwierzyć, myślę że to nie możliwe .. jakieś głębsze przemyślenia ?

ocenił(a) film na 7
maurycy_86

Nie mam pojecia ,jedni wierza w duchy drudzy nie ja osobiscie jeszcze nie spoktkalem ducha na swej drodze i chyba nie chcal bym sie spotkac,ale mysle,ze cos jest kiedys straszyl mnie czajnik bezprzewodowy po 0 godz smiejcie sie jak chcecie ale tak bylo czajnik byl odlaczony od pradu a jezyczek sie ruszal i woda w nim byla ciepla.

mario2525

niby coś tam było. ale wiarygodność tych doniesień jest mocno dyskusyjna. pewnie to jeden z przypadków że ktoś coś gdzieś widział, a reżyser dorobił całą resztę.

mario2525

Lubię takie filmy, ale nie wierzę w ich prawdziwość. Ściema komercyjna i tyle.

ocenił(a) film na 7
AdL18

Ok moze i tak tylko nierozumie po co mowia ,ze niby film jest na faktach to chyba cos musi w tym byc.

ocenił(a) film na 4
mario2525

No jasne, w Blair Witch Project też tak mówili.
Ale to tylko, jak słusznie kolega wyżej zauważył, ściema komercyjna

mario2525

na całym świecie są doniesienia o podobnych przypadkach, także twierdzenie że tylko urojenia jest tylko odepchnięciem tematu z powodu braku wiedzy i możliwości zbadania tych zjawisk, film jak film na potrzeby oglądalności wiele motywów pewnie jest przejaskrawionych albo nawet zmyślonych, moim zdaniem to co dotyczyło tej kobiety to jakaś forma opętania i tak jak stwierdził psycholog coś w niej przyciąga te istoty(demony),

ocenił(a) film na 8
popolupo77

Polecam w tej tematyce 'Uzależnienie' Ferrary
http://www.filmweb.pl/film/Uzale%C5%BCnienie-1995-10134
Niby o wampirach, ale multum różnych spraw, w tym zapraszanie w siebie obcych.

TangoAndWaltz

dzięki, ciekawy filmik, nie jestem znawcą tematu, ale niektóre filozoficzne sentencje brzmiały jak dla mnie trochę bełkotliwie,

mario2525

wszystkie byty jakiekolwiek niematerialne na ziemi to upadli - 200 sztuk plus ich poczęte dzieci. Tak przynajmniej wychodzi z księgi Henoha. Więc takie rzeczy dzieją i to nader często. Nic innego się po tej Naszej krainie nie błąka. Żadne duchy, UFO czy zmarli, tylko upadli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones