PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625060}
5,8 25 184
oceny
5,8 10 1 25184
6,5 10
ocen krytyków
Byzantium
powrót do forum filmu Byzantium

4/10

ocenił(a) film na 4

co za rozczarowanie....

paparf

To samo 4/10, już dawno takiego nudnego filmu nie widziałem:/

ocenił(a) film na 6
Hitman21

A dotrwałeś do końca? Bo mnie początek odrzucił...
Tematyka wampirów mnie nie interesuje i szkoda, ze zagrała to Ronan bo to świetny młody talent a marnuje czas na takie nie wiadomo co - mam nadzieje, że przejdzie jej po tym filmie banie ról wampirzyc bo te poprzednie są o wiele ciekawsze i mają większą oglądalność.
A żeby nie zawężać tak jej ról do takich ról jak intruz też pasuje, czyli krótko mówiąc powinna grać głównie outsiderki w realnym świecie :-)

ocenił(a) film na 5
hakerix

A mnie wciągnął dosłownie niczym bagno bo film ani odkrywczy ani oryginalny .Takie se cóś .Neil Jordan to nakręcił?!

hakerix

Tak, bo mam zasadę, że jak oceniam film czy serial to oglądam cały, nawet jak jest to słaba propozycja :)

ocenił(a) film na 6
Hitman21

Daj spokój, Ojciec ma tą zasadę i się do niej stosuje, ale wczorajszy film wyłączył :P
Ja staram się do połowy i do tej połowy liczę, że się zmieni a na to chwilę nie przypominam sobie abym zachwycił się dopiero w połowie...

hakerix

Akurat w przypadku tego filmu nie było się czym zachwycać(może oprócz Gemma Arterton, ale to raczej ze względu na wygląd niż grę aktorską:) Niestety są też filmy które przez cały seans nasuwają ci tylko jedną myśl:Co jak pacze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones