PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99392}

Córka mojego szefa

My Boss's Daughter
5,7 19 337
ocen
5,7 10 1 19337
Córka mojego szefa
powrót do forum filmu Córka mojego szefa

Obejrzałem dlatego, że wyreżyserował to David Zucker. W tej komedii nie było śmiesznych momentów.

ocenił(a) film na 4
Grobir001

Bez przesady. Niektóre żarty nie były takie złe. Niemniej ten fil m jest bardzo chaotyczny i do tego strasznie nierówny.
Po więcej zapraszam:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/corka-mojego-szefa-2003.html

Grobir001

Jeśli filmy takie jak "Ściągany" to dla ciebie arcydzieła i wzorce komedii, to nie dziwne, że nie znalazłeś w "Córce mojego szefa" nic zabawnego.

Musisz mieć nieźle wypaczone poczucie humoru, bo w tym ostatnim tak na dobrą sprawę była co chwilę jakaś śmieszna scenka - jak nie komizm sytuacyjny, to dialogowy albo postaci. Nawet największy ponurak powinien to dostrzec.

ocenił(a) film na 8
Grobir001

Poczucie humoru jest objawem inteligencji. Resztę sam sobie dośpiewaj.

ocenił(a) film na 6
Grobir001

Było dużo śmiesznych momentów, brak wulgarnych żartów z seksu i mówienia o intymnych sprawach jak o robieniu kanapki z masłem; może dlatego współczesnym koneserom kina mógł się wydawać nudny i stąd te liczne tutaj niepochlebne opinie. Ten wątek z sikaniem mogli sobie darować, ale obrazu całości niespecjalnie on psuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones