PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107901}

Córka prezydenta

Chasing Liberty
6,3 50 125
ocen
6,3 10 1 50125
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

który lepszy??

ocenił(a) film na 5

który wolicie film- Chasing Liberty z Mandy Moore czy First Daughter z Katie Holmes ??

ocenił(a) film na 9
monika199406

oczywiscie ze z Mandy Moore:) moge ogladac codziennie i mi sie nie znudzi :)

ocenił(a) film na 7
monika199406

zdecydowanie Chasing Liberty - jest zabawniejszy i ma lepszy soundtrack.

użytkownik usunięty
JaMajka69

Zgadzam się :) Muzyka o wiele lepsza. I był całkiem zabawny.

ocenił(a) film na 9
monika199406

Mandy Moore :)

ocenił(a) film na 10
monika199406

ja wolę z Kate Holmes

maniaczka_filmweb

Katie Holmes co prawda był słąby ale wolę z nią z tą całą Mandy jakoś nie przypadł mi do gustu

użytkownik usunięty
monika199406

Mandy. Jest zabawny i można się nacieszyć widokiem architektury w róznych krajach, a z Kate? Tylko USA i nawet nie śmieszne to było. Cukiereczkowate i nudne.

monika199406

Chasing Liberty, ogólnie bardziej mi się podoba fabuła, podróż po różnych krajach i samo zakończenie. Także oglądałam to z 10 razy i mi się nie znudziło. No a poza tym główni aktorzy :Mandy Moore, Matthew Goode i Mark Harmon wolę ich od tamtych.

ocenił(a) film na 6
monika199406

Zdecydowanie "Chasing Liberty" - zabawniejszy, piękne widoki no i Matthew...

ocenił(a) film na 7
monika199406

jasne, że "Chasing Liberty" , film jest zabawny i dobrze się go ogląda, no i oczywiście Matthew ^^

natatka

"Chasing LIberty", of course.

monika199406

szkoda, że dali taki, a nie inny tytuł, bo przez to te filmy są mylone... Chasing liberty można by świetnie przetłumaczyć jako W pogoni za wolnością (chociaż są już takie filmy), Ścigajac wolność, Goniąc za wolnością, W ucieczce za wolnością, czy inne tego typu... Córka prezydenta jest banalna i niestety kojarząca się z filmem Holmes, który wyszedł pół roku później ;/

ocenił(a) film na 8
monika199406

Mandy Moore, jak dla mnie Katie Holmes to totalny nie wypał:) pewnie gdyby nie to, że pomyliłem filmy i pierwsze obejrzałem tamtą wersję nigdy bym jej nie tknął :) Zdecydowanie Mandy Moore!

monika199406

Chasing Liberty z Mandy Moore.
1. W tle rozwija się trudna miłość między bohaterami drugiego planu, szpiegującymi córkę prezydenta.
2. Spodobał mi się z nią film "Szkoła uczuć".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones