PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97026}

Córka prezydenta

First Daughter
5,8 37 231
ocen
5,8 10 1 37231
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

oglądał ktoś 'córkę prezydenta' ale z Mandy Moore ? :) jak tak to czy to się opłaca oglądać ? [ ktoś kto widział ma porównanie :)) ]

Entuzjazm

ja oglądałam. ten film nieco przynudnawy - ten z Mandy Moore bardziej mi się podobał (był nieco naiwny i wogóle, ale przy tym lekki i przyjemny)

Solidad

Tez widziałam ze 3 razy film fajny. Polecam!! Fabuła troszeczkę inna ale motyw ten sam. PZDR

użytkownik usunięty
Entuzjazm

Film z mandy moore jest o wiele lepszy, natomiast ten mi sie ni e podobal. POlecam tamten drugi :)

ja oglądnełam wczoraj na polsacie po raz pierwsz ten film i taki trochę dziwny, troche przegapiłam w srodku, bo mecz oglądałam i się zagapiłam na reklamie i troche sytuacje straciłam. A poza tym polsat zawalił sprawe, bo w zapowiedzi już wszystko powiedział. I dziwnie się skończył i ci ochroniarze byli wszedzie, a film z Mandy i Matthew był wg mnie zabawniejszy i bardziej mi sie podobał.

ocenił(a) film na 9
Entuzjazm

CÓRKA PREZYDENTA z Mandy Moore jest lepsza.

Karolina_ zmierzch2

A ja oglądałem przed chwilą na TVN i był super! (ten z Mandy Moore)

użytkownik usunięty
Krzysiek.93

ja tam wolę z Kate

ocenił(a) film na 4
Krzysiek.93

Też wolę ten z Mandy ( mimo całej sympatii dla Holmes, poza tym spodziewałam się po niej trochę więcej... z całego filmu pamiętam tylko jej niby uroczy uśmiech... przepraszam fanów ; ) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones