PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824}
6,2 3 167
ocen
6,2 10 1 3167
Córy szczęścia
powrót do forum filmu Córy szczęścia

Jak zinterpretować zachowanie Maszy?Czy córka Nataszy była jednak wspaniałym,kochającym dzieckiem - oddając niejako siebie "pod zastaw"Robertowi i "uwalniając "matkę z jej własnego koszmaru w podzięce za to co dla niej zrobiła, czy też była wyrachowaną,bezduszną manipulantką - najpierw dając nieme przyzwolenie na sprzedawanie ciała przez matkę , wspierając ją zupełnie świadomie w tym co robi ( w imię opłacenia szkoły muzycznej, własnych potrzeb, wygodnego życia).
Zniknięcie Maszy z Robertem również może oznaczać pójście w ślady matki cyt."chcę być taka jak Ty", jednak tym razem z własnego,przemyślanego wyboru.

missi_2

jak dla mnie manipulatka ^^, chociaz kto wie moze czula, że dawanie dupy to jej powolanie :D

ocenił(a) film na 4
missi_2

Może i kochająca ale przede wszystkim manipulantka, może chciała mieć tę "władzę nad mężczyznami" (takie zadała przecież matce pytanie, choć w moim odczuciu to było jedynie pytanie retoryczne) może nie teraz ale zaraz po tym jak pozna tego jedynego, a może tym jedynym będzie ktoś kto jej zapłaci więcej niż dała matce. Raczej nie przez miłość do matki wyjechała z Robertem, może uznała, że w tym fachu w tym wieku zdziała jeszcze więcej niż matka...czyli czyt. tak jak napisał grzecho400...

ocenił(a) film na 7
sylbow

Dokładnie,też tak sądze...Ciekawi mnie tylko jak zinterpretować końcówkę,czy matka nie przyjęła pieniędzy(nie dziwię się) i dlatego wróciła do nauczania angielskiego?

Holly__Golightly

Manipulantka bez dwóch zdań. Ale co do końcówki to ja sądzę że ten starszy facio jej zaimponował kasą i potraktował ją jak własną córkę którą stracił. Ona chciała z nim zostać i w pewnym sensie wykupiła się od matki oddając jej kasę za siebie. Matka wypuściła jej zdjęcie i list do oceanu ponieważ zdała sobie sprawę że córka i tak już do niej nie wróci. Ot i cała historia tego niezłego dramatu.

ocenił(a) film na 6
missi_2

a mi się wydaje że jedno i drugie

bo córka tego chciała a jednocześnie uwolniła matkę, bo widziała, ze ta ciężko to wszystko znosi

matka utopiła zdjęcie, ale nie kopertę z czekiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones