PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=22}

Całkowite zaćmienie

Total Eclipse
7,2 29 035
ocen
7,2 10 1 29035
6,9 21
ocen krytyków
Całkowite zaćmienie
powrót do forum filmu Całkowite zaćmienie

Śmieszne to jest

ocenił(a) film na 8

Jak oglądałam ten film to się tak śmiałam, szczególnie ze sceny łóżkowej i tej z całowaniem. Jak go zobaczyłam pierwszy raz, to tak od tej pory chyba z 12 razy to oglądałam. Leonardo DiCaprio był taki ładny w tym filmie i musiał się zakochać w jakimś starym fafluśniaku

sylwia23

Z całym szacunkiem, ale... ciężko o bardziej płytki odbiór tego filmu.

ocenił(a) film na 8
sufrazystka

piękne to było :)

użytkownik usunięty
neftyfina

no, ja się zgadzam.

ocenił(a) film na 1
sufrazystka

haha, ja sie nie uwazam za plytka ale ten film sprowadza sie niestety do tego poziomu i to podsumowanie tu pasuje :D hahhaha przykro mi ale zadnego geniuszu nie widzialam.

użytkownik usunięty
Ania12345_filmweb

Ale jesteś przypustawa.

ocenił(a) film na 1

Bardzo inteligentna odpowiedz, na poziomie.

sylwia23

12 razy cały film czy wybrane sceny?

ocenił(a) film na 8
sylwia23

błagam powiedz, że jesteś fejkiem.

ocenił(a) film na 8
sylwia23

proszę szybko stąd wyjść, z Internetu.

ocenił(a) film na 8
sylwia23

się uśmiałam z tego : "starego fafluśniaka" :D

sylwia23

Sylwio jak możesz, przecież on nie zakochał sie w "starym faflusniaku" tylko w człowieku o genialneym umysle, pamietaj ze Verlaine to jeden z najwybitniejszych poetów nie tylko francuskich ale w ogóle na świecie, Czy na Czeslawa Miłosza tez byś powiedziała " stary Faflusnik"?

ocenił(a) film na 3
walecznabakteria

Jakoś po obejrzeniu filmu i tego jak traktował żonę już za geniusza go nie mam jedynie za tyrana choć nie to zbyt dosadne słowo bardziej pasuje sadysta.

ocenił(a) film na 6
nicolas39

Właśnie! Mnie się film całkiem podobał, ale zabrakło mi jakiegoś wyeksponowania tego geniuszu - zarówno Verlaine'a jak i Rimbaud'a. Ciągle mówili o poezji, ale właściwie jej w filmie nie było - przez to można to była odebrać tak, jak to opisała autorka tematu - jako film o młodym chłopaku, który zakochał się w starym fafluśniku...

ocenił(a) film na 8
mam_rysia

Tak uczciwie - niektóre sceny zawadzały o śmiech. Większość ludzi na golasa wygląda śmiesznie, a już starszy pan obcałowujący się z chłopakiem... z całym szacunkiem dla poezji francuskiej, nie jest to sprawa dostojna.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Piszę jako literaturoznawczyni, który nieco francuskich pomysłów na miłość poczytała.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

[która]

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

W sumie rozumiem naturalną reakcję autorki tematu.

ocenił(a) film na 8
walecznabakteria

Nie warto tego tłumaczyć.

sylwia23

Jeden z najpiękniejszych pocałunków filmowych :)

sylwia23

To chyba jednak nie film dla Ciebi skoro tak go widzisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones