PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483811}
6,6 215
ocen
6,6 10 1 215
Cafe de los maestros
powrót do forum filmu Cafe de los maestros

Dla mnie reweacja!

ocenił(a) film na 8

Czytajac wczesniejsze opinie na temat tego filmu jestem nieco zawiedziona. Dla mnie ten film byl niezwykly. Tu niesamowita byla pasja tych starzejacych sie ludzi ale i porywajacy rytm tanga argentynskiego. I coz, po obejrzeniu filmu poszlismy z mezem na nauke tego fascynujacego i uwodzicielskiego tanca. Mysle ze lepszej rekomendacji nie moze byc, bo ja ogladajac ten film wlasnie mialam ciarki na plecach :)

jolap4

Jeśli chodzi o muzykę i pasję starszych ludzi bardziej podobał mi się BVSC, a tango w różnych filmach jest porywająco pokazane niekoniecznie w Cafe. Gustavo powinien skupić się na muzyce, bo wychodzi mu dużo lepiej niż pisanie scenariuszy (a raczej nie-scenariuszy).
Film dla koneserów, na pewno pozycja obowiązkowa dla wszystkich sympatyków tanga i kultury latynoskiej. Za to soundtrack 10/10 ❤

ocenił(a) film na 8
jolap4

A mnie porusza takie zestawienie - w wyobraźni, oczywiście - tych twarzy staruszków, legend tanga, z twarzami współczesnych gwiazdek i gwiazdeczek muzyki popularnej i dyskotekowej. Niesamowite. Ta intensywność życia, duma, radość, pasja. Arystokracja kultury i sztuki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones