PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486826}

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam
5,6 23 729
ocen
5,6 10 1 23729
3,7 3
oceny krytyków
Camp Rock 2: Wielki finał
powrót do forum filmu Camp Rock 2: Wielki finał
ocenił(a) film na 1
basia_1023_15

Oby nie.

ocenił(a) film na 8
basia_1023_15

Napewno nie, odtwóczyni głownej roli czyl aktorka Demi Lovatto boryka się teraz z problemami narkotykowo, psychicznymi (jakaś depresja). Więc niewiem czy nie wyrzucono ją czasem ze stajni gwiazd Disney (ma już 20 lat). Nawet w serialu "Z innej beczki" już nie dostała roli. Myślę, że to jej koniec. Jakiś czas temu było głośno o wstrzymanej do publikacji rozbieranej sesji... Szkoda :( uwielbiam Camp Rock

wojtpil

Co to to nie! Nie nie dostała roli w "Z innej beczki", tylko zrezygnowała z aktorstwa. Słyszałem jednak plotki o powstaniu 3 części "Camp Rock", chociaż nie sądzę, żeby powstała. No, chyba, że aktorzy będą inni a miejsce akcji to samo.

AdiXXX

Camp Rock 3 będzie na lato 2013. Informacje nie są potwierdzone.

goja1969

Raczej nie wyjdzie, skoro film na lato 2013 a na 2012 zaplanowano soundtrack z 3 części więc...

wojtpil

Demi miała problem z odżywianiem, przez co zaczął zanikać jej głos i musiała przerwać trasę koncertową "Camp Rock", w której brała udział razem z braćmi Jonas. Podobno z Anoreksji wyszła, ale jak na razie nie chce wracać do telewizji.
Nie wydaje mi się, żeby zrobili 3, a jeśli nawet to bez wcześniejszego wątku miłosnego.

Enchatrix

nie miala anoreksji tylko bulimie

Enchatrix

mocne narkotyki zrobiły też swoje

basia_1023_15

Okazuje się, że jednak jest. Gdzieś Jonas Brothers napisali że praca nad "Camp Rock 3" właśnie to nie to samo co praca z Demi nad poprzednimi częściami.

ocenił(a) film na 5
AdiXXX

www.youtube. com/watch?v=JFjiuY_L6Xc
Hmm...? (usunąć spację przy 'com')

ocenił(a) film na 5
basia_1023_15

bardzo bym chciała, ale wydaje mi się, że nie, bo Demi zakończyła współpracę z Disney Chanel.

basia_1023_15

'Camp Rock 2 Final Jam', to tak samo jak z 'HSM 3 Senior Year'. Na sto pro nie będzie

ocenił(a) film na 8
basia_1023_15

Będzie :) właśnie rozpoczęły się castingi :D http://www.castingcallhub.com/camp-rock-3-live-for-music-disney-movie/

ocenił(a) film na 10
basia_1023_15

Z tego co piszą na necie wynika że będzie camp rock 3 tylko że zarówno Demi jak i Joe są za tym by ta część była dla dorosłych. Co chcą przez to powiedzieć? Żeby było więcej wulgaryzmów więcej erotycznych scen. Jeśli wytwórnia Disneya się na takie warunki nie zgodzi to ta dwójka nie zagra.

basia_1023_15

nie i oby takich gniotów nigdy nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones