PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 906
ocen
5,5 10 1 38906
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

HsM chowa Się Poprostu ! chociaż też fajne
Ale Camp Rock Arcydzieło moim zdaniem !
Demi zagrała świetnie i ta piosenka ;)
Rewelacyjnie zagrała Tess i Alyson Stoner ;)
A obecność JB ... ;) SUPER !!!

ocenił(a) film na 5
Czekoladova_Czekolada_

No film nawet spoko jak na ten typ. 5/10

ocenił(a) film na 1
Marq

Arcydzieło....hah dowaliłaś.O dobrym aktorstwie to tu niema mowy.Hahaha niewyrobię.

kamerun5

Czytając początek tego wątku utwierdzam się że to prowokacja bo nikt o zdrowych zmysłach tego filmu arcydziełem by nie nazwał.
Ani tego aktorstwa aktorstwem, a zwłaszcza jeśli chodzi o Demi Drevniato.

ocenił(a) film na 2
max_c

DAJCIE OSCARA!
pff.
jeśli to jest arcydzieło, to czym jest wg mnie bardzo dobra Mamma Mia?

Marq

Buhaha arcydzieło? I jeszcze lepsze od HSM? Filmy disneya są ogólnie do kitu. Jedyny co mogłam obejrzeć to właśnie HSM więc mi tu nie gadaj, że CR lepszy.

Czekoladova_Czekolada_

HSM nieskończenie razy lepsze. To jest najgłupszy film, jaki w życiu oglądałam. 1/10

Juszes

Tym to mnie rozbawiłeś/aś ;o Ty chyba jesteś zazdrosny/a o CR, bo wg. wielu osób przebił HSM na wylot!!! HSM nie dorasta CR do pięt! To moje skromne zdanie.

Iwqul4

o proszę, ale nasza "pOkKkEMoNOwa PrIncESkA" się podnieciła? uu, a co ja widzę? na avatarze masz... płyn do naczyń?? ha ha, pewnie kąpiąc się nalewasz se go do wanny(??)! ale cóż, trzeba liczyć się z faktem, że coraz więcej 11-letnich prowokatorów wchodzi na filmweb... jak to napisałaś na moim blogu, "żal.pl"...

a camp rock, to "(s)hit" sezonu!!!

Phoebe123

do cathy, mistrzyni w wykłócaniu się i nie mienia przyjaciół:

twoja aglomeracja mózgowa jest tak szeroka jak zakres twoich slow co nam daje redukcję: a+b=2 gdzie a=1, b=1, czyli jaki z tego wniosek jesteś tak inteligentna jak spasione dziecko przy drodze 147a czekające na potwora z bajki o krasnoludkach "bo mama powiedziała ze przyjdzie" gdyż twoje nie zbyt wykwintne słowa plączą sie w swojej głupocie, aha ps. http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82upota w razie nierozumienia podanych wyżej słów zapytaj mamę ;) , szanuj wypowiedzi innych i szanuj siebie i tak już jesteś tutaj pośmiewiskiem, więc po co pogrążasz się jeszcze bardziej?

Juszes

a w cale że nie HSM taki jaki CR nie jest lubię HSM ale CR bardziej hanę też

Czekoladova_Czekolada_

Camp Rock top zdecydowanie najlepszy film Disneya.

monika11223344

"Camp Rock top zdecydowanie najlepszy film Disneya."
No nie, błagam, ehem, ehem, ehem, co to miiało być? Czy ja się przesłyszałam? Najwyraźniej nie.... Do cholery, nie oglądałam filmu, ale to n i e może być najlepszy film Disneya. Mało tego, powiem ci tak: biedny Walt Disney przewraca się w grobie jak widzi że jego legendarna wytwórnia wypuszcza takie komercyjne gnioty. Kieyś każdy film Disney'a miał na koncie co najmniej nomiację do Oscara (Pocachontas, Piękna i Bestia, Kopciuszek, Król Lew, etcetera, etcetera...). Więc przesłodzona ochyda dla nastolatek nie może się równać z klasykami Disneya.

Dla mnie wogóle produkcje typu HsM itp., nie wnoszące nic poza wielką ilością szmalu, to n i e jest już Disney.

monika11223344

Że jak?? Najlepszy film Disneya? Mówiąc krótko dziewczyno chyba cię posrało. Obejrzyj sobie Mary Poppins czy Króla Lwa, potem się wypowiadaj.

ocenił(a) film na 10
Czekoladova_Czekolada_

CzEkOlAdOwA PrInCeSs x333- Zgadzam się całkowicie! Film jest nalepszym filmem jaki widziałam.
kamerun5- jeżeli uważasz że w tym filmie nie ma dobrego aktorstwa to kompletnie się nie znasz
Juszes- Każdy lubi co innego, ale moim zdaniem HSM jest suche i sztywne (a już na pewno 2!)
Cathy- I co z tego że ma 11 lat?! Zazdrościsz jej ze ma całe życie przed sobą? Poprostu nie znoszę ludzi którzy wyśmiewają się z innych bo są młodsi... Żenada
syauri-Daruj sobie tego typu wypowiedzi! Ja oglądałam ten film, bardzo mi się podobał i nie sadzę żebym była idiotką. Może sama nią jesteś i nie rozumiesz sensu scenariuszu...

A z resztą to się zgadzam bo były same dobre wypowiedzi! A tak od siebie to uwielbiam CR oraz Demi Lovato. Joe'a Jonasa.

użytkownik usunięty
mithie

"Camp Rock top zdecydowanie najlepszy film Disneya. "

Eeeee?
A klasyczne produkcje disneyowskie takie jak Piękna i Bestia?
Ale hm.. to tak jakby porównywać BMW i malucha...


Syauri nie jesteś czasem zarejestrowana na qnwortal? :P

Nie, nie jestem zalogowana na zadny qnwortalu.
ok, ja poprostu nie jestem fanem tego typu filmów.
Przyznam ze wole krwawe filmy, lub filmy akcji.
A nie przesłodzone miusicale nie nawidze ich nie pokazuja one niczego konkretnego, albo waznego w zyciu. Pozatym fabuła jest przenudzona 2 ludzi sie spotyka dziewczyna i chłopak ona jest biedna a on bogaty. Oczywiscie sie zakochuja w sobie. Jest takze, bardzo bogata dziewczyna pewna siebie i tylko to co widzi to pieniadze i akurat zawsze chłopakiem w którym sie zakochuje jest ten który sie podoba jak tej biednej. Potem sie kłóca. A potem pogadzaja sie z soba.
Nie jest to typ filmu ktory jest o tematyce powaznej i uczy nas o czyms wiecej niz wiezenia w siebie.
Film ten pokazuje swiat, który zobaczymy przez różowe i przesłodzone okulary.

użytkownik usunięty
syauri

Właśnie!
I mnie zastanawiam jeszcze... dlaczego to ma kategorie musical? :/

syauri

Ale niektórzy wolą widzieć świat przez różowe okulary,gdy wokół jest tylko przemoc i zło...Może i ten film nie ma nic ważnego do przekazania,ale mnie się na przykład podoba i zdania nie zmienię...
Wolę to niż filmy,w których wciąż tylko leje się sztuczna krew,a bohaterowie non stop krzyczą,żeby ich nie zabijać...To dopiero jest nudne...

ocenił(a) film na 10
Anua

Dobra Zdania Są Różne

KuR*** No Nie Wyrobie

Cathy !!! Co Ty Masz Do Mnie Dziecko ?!?!!?!!!?!!!

Co ? na moim profilu idze że nie odpisałaś ... ahhh przeczytałaś moją wiadomośc w komentarzu chyba ;);)

Kotku Już Ci Mówiłam 11 lat to ty masz ;) Skromnie się pochwale , że Ja mam 16 ;);)

Aaaa teraz właśnie to udowodniłŚ NA ILE cie STAĆ ... żenujące ...
ps : zwracam się do ciebie z małej litery bo na Dużą nie zasługujesz ;)
A te gadki zachowaj dla siebie ;) twoja krytyka Mnie nie dotyka ;)
Tak bezczelna małolata , że na forum Mnie obraża ;)
Gratulejszyn Pokrako Głupoty ;)

Do Innych :
Mi Się Film Podoba ... nie będe Was Krytykować ... ani obrażać nikogo ... w przeciwieństwie do innych

Jak już Pisałam Zdania są podzielone na ten temat ;)


Czekoladova_Czekolada_

Zgadzam sie opinie na temat tego filmu sa zroznicowane.

syauri

taak, P()kEm()n()w@ pR!nCeE$$ się buntuje? już notki nawet pisze? ojoj, żebyś jeszcze ostrzeżenia od fw nie dostała... chociaż, już napisałam:))

ocenił(a) film na 10
Phoebe123

ojej ojej ojej

i co myślisz że mi tym pojechałaś ? ;):)

haha .

Piszesz tu ... bo ? boisz się na moim profilu czy jak ? ;)

No właśnie widze ile masz lat ... zawyżyłam w mojej notce twierdząc że masz 13 ...

Ja ostrzeżenie? a słucham cie za co niby hę ? bo nie wiem ... oświeć mnie /

To raczej ty ;)
Za "bogate" inaczej słownictwo ;)

Słyszysz te brawa ?
One Są Dla Mnie ;)

Phoebe123

no to zaczynamy zabawę
antycathy number 2
mala smierdzaca, paskudna, zalosna, pusta i glupia pijawko okrutnie jak na wstep czyz nie? ale jak inaczej mozna okreslic osobie ktorej hobby jest klotnia
ah te twoje brudne buty... umyj je wreszcie
idz sobie h2o poogladaj na przemian z hsm, w koncu tylko tam wstepuja twoje ulubione aktorki, albo swiat wedlug kiepskich, w koncu to twoje upodobania, wlacz sobie jetix dzieciaszku, tylko tam masz swoja ulubiona gesia skorke
dziecko, tak sie zastanawiam czy ty kiedykolwiek myslisz? po co sie osmieszasz na forum robisz z siebie kompletna kretynke, dlaczego tutaj leczysz swoje kompleksy? wez jakis telefon zaufania sobie zalatw i tam onanizuj swoje kompleksy
wiem ze strasznie ciezko ci ze jestes tak samotna ale coz ja na rto poradze? ta twoja zazdrosc... dziecinko bym cie na zywo spotkala dostalabys z pol obrotu
jakby zebrac do kupy caly filmweb (bo wszystkich tu wyzywasz) mysle ze nic by z ciebie nie zostalo
pomyslmy... dlaczego nikt cie tu nie lubi:
1. jestes glupia? oczywiste
2. masz kompleksy? najprosciej
3. nie ma osoby ktore moze nad toba zapanowac? zbyt oczywiste
4. jestes obrzydliwa sekutnica?? kurcze.... zbiera sie co?? mozna jeszcze tego tysiace wymienic, niestety, wiec moze pomysl sama, usiadz na swoim grubym dupsku, pogadaj ze swoim najlepszym przyjacielem: firefox czy tam explorer i zastanowcie sie razem: dlaczego nikt nie lubi cathy?

Phoebe123

zostaw ją w spokoju lubi CR dobra ja też lubię a ty lepiej uważaj bo osrzeżenie to ty możesz dostac najpierw ode mnie w mordę a potem od fw

plumpek

chodziło mi o czekoladową czekoladę (sory jak przekręciłam nick)

ocenił(a) film na 3
Czekoladova_Czekolada_

dla mnie ten fil to totalna porażka 3/10

mithie

A co rozumieć w tym scenariuszu? Rozumiem, że ci sie podoba, bo grają tam Jonasi, ale w scenariuszu nie ma nic wybitnego! Tego filmu nie można nazwać arcydziełem, ponieważ jest to zwykły film na nude albo zły humor.

Skarlet16

* wiadomośc była kierowana do Mithie

Skarlet16

Wiesz co trafilas w sama 10. Ja tez tak uwazam. Chociaz na nude to polecam innego typu filmy.

Czekoladova_Czekolada_

hsm 1 byl świetny, hsm 2 słabszy hsm 3 usnęłam. 50 min wytrzymałam i poszłam. camp rock niebo lepszy ;]]

ocenił(a) film na 10
Czekoladova_Czekolada_

Każdy Ma Inny Gust, Trudno- Według Mnie To NapRawdę Świetny film... I Nie Lubię Go Tylko Dlatego Że Grają W Nim Jonasi. To Pytanie Kieruję Do Wszystkich, Antyfanów Którzy Twierdzą Że To Jest Przesłodzona Produkcja Disneya:

Oglądając Zapowiedzi Camp Rock-u, Wiedząc że to coś podobnego do HSM, Po co go oglądaliście? Przecierz wiedzieliście że to nie w waszym typie? Teraz będziecie przerzywać, jakie to nudne nie było... Na przyszłość- zanim coś obejrzysz przeczytaj recenzje.

mithie

nie oglądałam tego bo chciałam poprostu nudziło mi się więc juz z nudów, oglądnełam tą błazenade

mithie

"Oglądając Zapowiedzi Camp Rock-u, Wiedząc że to coś podobnego do HSM, Po co go oglądaliście? Przecierz wiedzieliście że to nie w waszym typie? Teraz będziecie przerzywać, jakie to nudne nie było... Na przyszłość- zanim coś obejrzysz przeczytaj recenzje."

Hmm... Miałem nadzieję, że będzie parę fajnych piosenek rockowych, a tu z telewizora wyskakuje kolejna podróbka idiotycznej Cyrus (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwiska "gwiazdy") i bracia Jonas, którzy myślą, że są muzykami.
Aha, zanim coś napiszesz, to przestudiuj słownik ortograficzny.
Z czystej litości daję 3/10.

ocenił(a) film na 1
Markusowy

Błagam, nie porównujcie rocka do tej popowej szmiry! To jest POP! a nie rock. Rock to co innego! Raaany.

Czekoladova_Czekolada_

Może nie jest to arcydzieło i kilka rzeczy można by poprawić ale z pewnością nie można go zakwalifikować do tej najniższej kategorii filmów. Ja z czystym sumieniem oceniam ten film na 6.

Czekoladova_Czekolada_

Oj Cathy czy tam Megan nie wiedziałam, że masz wypróbowany sposób czmu kąpać się w pachnącym płynie, bo wolę wykąpać się w płynie do mycia naczyń.

n_a_t_a_l_i_a

dzieci dzieci... za nauke sie brac albo ew. za muminki

ocenił(a) film na 7
Czekoladova_Czekolada_

Arcydziełem bym tego nie nazwała.Mi bardziej sie podoba HSM ale cóż to moje zdanie.Nie przepadam za JB ale tutaj zagrali całkiem ok.Ja kocham musicale dlatego CR tez obejrzałam i mi sie spodobał.

ivv_14

A ja nazwałabym to arcydziełem film jest bardzo fajny... Ja dałam 10\10. Jak komuś się podoba jakiś film który tobie się nie podoba to nie znaczy , że jest dzieckiem. Ja mam 16 lat i bardzo mi się podoba. HSM też jest fajny.

katarzynakp1

Katarzynka ale ty masz k***a nasrane w glowie,takie filmy tylko oglupiaja juz niezbyt madre nastolatki

ocenił(a) film na 1
AbsintH

Hahaha! :D
Jak tu się nie zgodzić?

Czekoladova_Czekolada_

hahah arcydzieło, a to dobre, kiedy skończysz tą podstawówke? Albo lepiej nie czytaj już Bravo i nie patrz w Jonas Brothers, wtedy obiektywnie ocenisz ten beznadziejny film.

butryk_2

nie czytam żadnych gazet bo są w nich same głupoty. Podstawówkę skończyłam już dawno , jestem w lO. nie patrze na joe, jest wielu lepszych od niego aktorów np Bohm, firth....

katarzynakp1

i jeszcze Ponce, Norgaard .... im całe mnóstwo,

butryk_2

Arcydzieło? Nie powiedziałabym. Aktorzy beznadziejni, gra aktorska- nie widzę tam żadnej, muzyka wogóle nie chwytliwa. HSM to wg. mnie też badziew ale dałam mu 3/10, a temu daję 1. Przewidywalny, okropnie nudny, a oglądanie go to strata czasu. Ktoś bardzo dobrze napisał, to jest s(hit) sezonu.
Ale nie ma co się kłócić, film ma wysoką średnią. A dowodzi to, że filmwebie jest coraz więcej 10,11 i 12 latek, które nie mają żadnego pojęcia o filmach. One swoje wiedzą Jonasi grali to film booski, bo one tak ich koffają:/ Chcieli ich wypromować i trochę się im nie udało. Ale zagorzałe fanki mają, zawsze jakiś plus, co za różnica że mają po 11 lat.

Nugathy

Większość jest takich, które mają ponad 15. Moim zdaniem film jest arcydziełem , każdy lubi filmy innego typu

katarzynakp1

Boże arcydziełem, zaraz spadne z krzesła, jak to można nazwac arcydziełem? Tyle świetnych musicali jest, np. "Moulin Rouge" a to coś nazywać arcydziełem to przegięcie, wg mnie nawet chore i boję się tego, że ludzie idą na szajs, a nie na arcydzieło, teraz Doda jest niesamowitą piosenkarka, ale żadnego talentu nie ma i własnego stylu. Większość Polaków niestety takie jest, wolą tandetę i shit.

butryk_2

Dody, wszystko kopiuje od Britney Spears . Ty możesz inny film uważać za arcydzieło. Ja akurat uważam , że ten nim jest

katarzynakp1

To nie znasz się na filmach po prostu, można nazwać arcydziełem "Ojca Chrzestnego", "Misje", "Skazani na Shoawshank", ale nie film, który ma skopiowaną fabułe od setek filmów, ze średnią muzyką. NAzwa arcydzieło to totalne przegięcie.

butryk_2

Znam się, ty się nie znasz, ten film nie ma skopiowanej fabuły jest ona bardzo oryginalna
treść filmu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Camp_Rock

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones