Nie polecam.

Widzę, że niewiele osób obejrzało ten film. Jak dla mnie produkcja bardzo słaba, oczekiwałam mocnego gore, a dostałam tanie porno gejowskie (gdybym chciała takowe obejrzeć, poszukałabym po różnych stronach :D). Elementy gore niby są, gdyż [SPOILER] mamy ukazaną scenę odgryzienia członka[/SPOILER], która w sumie wielu może obrzydzić, jednak na mnie nie zrobiła ona najmniejszego wrażenia. Ogólnie przez większą część filmu pokazane są igraszki dwóch homoseksualistów, dopiero pod koniec seansu widz może obejrzeć tortury, jakie wykonuje główny bohater na swojej ofierze. Jednakże, nie są one jakoś szczegółowo przedstawione, wręcz przeciwnie - sceny są krótkie, a obraz dosyć ciemny, więc nie wiele można dostrzec.

Tak jak w temacie, filmu nie polecam, choć warto się przekonać samemu i wykreować własne zdanie na temat 'Cannibala'. Człowiek nudzi się przez półtora godziny zastanawiając się, co to wszystko ma wspólnego z gore. Nie mniej jednak, w/w przeze mnie scena odgryzienia męskiego członka może wywołał obrzydzenie ludzi o słabych nerwach.

Moja ocena waha się miedzy 2 a 3, jednakże 'Cannibal' jest według mnie o wiele gorszy od 'Holocaust Cannibal', więc dam mu tą 3, a HC ocenie ciut wyżej.

Pozdrawiam : )

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: