Nie polecam.

ostatnia wypowiedź: ichi666
ichi666 ichi666
ocena: 3

Widzę, że niewiele osób obejrzało ten film. Jak dla mnie produkcja bardzo słaba, oczekiwałam mocnego gore, a dostałam tanie porno gejowskie (gdybym chciała takowe obejrzeć, poszukałabym po różnych stronach :D). Elementy gore niby są, gdyż [SPOILER] mamy ukazaną scenę odgryzienia członka[/SPOILER], która w sumie wielu może obrzydzić, jednak na mnie nie zrobiła ona najmniejszego wrażenia. Ogólnie przez większą część filmu pokazane są igraszki dwóch homoseksualistów, dopiero pod koniec seansu widz może obejrzeć tortury, jakie wykonuje główny bohater na swojej ofierze. Jednakże, nie są one jakoś szczegółowo przedstawione, wręcz przeciwnie - sceny są krótkie, a obraz dosyć ciemny, więc nie wiele można dostrzec.

Tak jak w temacie, filmu nie polecam, choć warto się przekonać samemu i wykreować własne zdanie na temat 'Cannibala'. Człowiek nudzi się przez półtora godziny zastanawiając się, co to wszystko ma wspólnego z gore. Nie mniej jednak, w/w przeze mnie scena odgryzienia męskiego członka może wywołał obrzydzenie ludzi o słabych nerwach.

Moja ocena waha się miedzy 2 a 3, jednakże 'Cannibal' jest według mnie o wiele gorszy od 'Holocaust Cannibal', więc dam mu tą 3, a HC ocenie ciut wyżej.

Pozdrawiam : )

 • tomus1125 tomus1125

  yhm... a można wiedzieć skąd go zdobyłaś?
  spodziewałem się czegos wiecej po twórcy melancholie der engel...
  ech szkoda
  pozdrawiam również

  • ichi666 ichi666
   ocena: 3

   Wiesz co, ściągałam go z jakiejś stronki, ale to było tak dawno temu, że nawet nie pamiętam adresu ani nic :C Co do samego filmu, to nie ma potrzeby tutaj niczego dodawać. Oczekiwania miałam ciut inne, ale cóż.. : }

   • tomus1125 tomus1125

    koneserka gatunku? na mnie także byle co wrażenia nie robi... =)

    • ichi666 ichi666
     ocena: 3

     powiem Ci, że mnie w ogóle mało co obrzydza, więc wszystkie filmy z gat. gore są dla mnie.. słabe XD jeszcze nie widziałam nic na tyle dobrego, żeby mnie w jakiś sposób wgięło : P niemniej dla reszty ludzi niektóre sceny mogą być naprawdę niesmaczne, a wręcz obrzydliwe [SPOILER] (jak np. scena z odgryzieniem penisa) [/SPOILER]. myślę jednak, że pomimo, iż filmu nie polecam, to warto go obejrzeć chociażby ze względu na to, by wyrobić sobie później o nim swoją opinię : )

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: