PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219796}

Captain America: Pierwsze starcie

Captain America: The First Avenger
6,7 189 722
oceny
6,7 10 1 189722
5,9 20
ocen krytyków
Captain America: Pierwsze starcie
powrót do forum filmu Captain America: Pierwsze starcie

Powrót Red Skulla.

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem Tesseract najprawdopodobniej przeniósł go gdzieś czemu towarzyszył słup energii jak w przypadku Bifrostu. Pytanie gdzie i czy w przyszłości wróci jako kolejny potężniejszy wróg Kapitana Ameryki?
Sądzę, że skoro zniknął i jest złym charakterem to może go spotkać tylko coś dobrego co da mu jeszcze większą moc, tak działa system dobra i zła od lat.
Istnieje też możliwość, że umarł, ale zdecydowanie lepiej byłoby wtedy ukazanie jak go rozwala lub poraża a nie powyżej opisana scena.

ocenił(a) film na 7
Zavulon

nie umarl ;) to go wciagnelo gdzies tam
byc moze pojawi sie w 3 czesci capa albo zaliczy cameo przy okazji tego co chce loki zrobic thorowi

ocenił(a) film na 6
Zavulon

Oby jednak nie wrócił ;) Jest wiele innych możliwości do wykorzystania, w 2 części otwarto wątek który wprowadza do fabuły komiksowego uniwersum Sin czyli córkę Red Skulla i wielu ciekawych związanych z nią rzeczy.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Ja tam bym się cieszył gdyby wrócił, pojawił się i zniknął w zaledwie 1 filmie, a przecież był jednym z czołowych wrogów Kapitana Ameryki, to jak był podły i niegodziwy budowało świetny charakter do stworzenia super antagonisty.

ocenił(a) film na 7
Zavulon

Obczaj scene po napisach Avengers.

WolferMan

Co z tą sceną? Nie było w niej przecież Red Skulla.

ocenił(a) film na 8
WolferMan

Jestem przekonany, że jedzenie w uniwersum Marvela jest wyśmienite, ale jak to się ma do tematu pojęcia nie mam.

ocenił(a) film na 6
Zavulon

Nie chodzi o tą, a o ważniejszą ze scen po napisach w której ukazany jest Thanos jako zapowiedź przyszłego wroga Avengersów.
Zapewne wolferman pomylił go z Redskullem...

ocenił(a) film na 7
Dealric

Czyli to był ktoś inny ? Racja pomyliłem go z Red Skullem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones