Co za idiota zaakceptował ten plakat?

Przecież to fake zrobiony ze zwykłych zdjęć Mary i Blanchett. I to strasznie topornie.

37
 • Kolejny "prawdziwy" news: "Film był kręcony w Londynie (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA)." Nie wiem kto zatwierdza te plakaty i informacje. Film był kręcony m.in. w Cincinnati, Ohio, USA, ale oczywiście o tym nie wspomniano :P

  • Taki to już portal, stawiają na (ni)jakość.

  • To uzupełnij informację, jak masz źródło o dodatkowych miejsach kręcenia filmu, a nie narzekasz.

   • Właśnie się dowiedziałam, że odrzucono moją propozycję odnośnie innych lokalizacji. Moja propozycja brzmiała tak: Film był kręcony przede wszystkim w Cincinatti (Ohio, USA) oraz w różnych lokalizacjach, w stanie Ohio, m.in. Downtown Cincinatti, Hyde Park, Lebanon, Hamilton oraz Over-the-Rine. Osoba sprawdzająca odrzuciła ją i napisała tak:
    "w stanie Uhio? to jakiś nowy stan? wszystkie lokalizacje dajemy w jednej ciekawostce
    osoba sprawdzająca
    rakija"
    I co Wy na to? Mi ręce opadają. Ohio to stan w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, gdyby ktoś nie wiedział. Na razie podałam informacje z Wikipedii, nie podawałam "filming locations" z Imbd. Mam dość. Gdyby jeszcze komuś się chciało użerać, niech napisze o tych lokalizacjach. Ja póki co mam dość i chyba się przerzucę na inne portale filmowe, żeby nie czytać rewelacyjnych info, że film "Carol" kręcony był w Londynie i Nowym Yorku...

    • Sorry, teraz widzę, że zrobiłam literówkę i w przy stanie napisałam Uhio... i pewnie tego się czepiała osoba sprawdzająca ALE kurde, to jest tym bardziej wpieniające. Zamiast poprawić literówkę i wstawić zaproponowane przeze mnie miejscowości, pozostaje po staremu i lokalizacje są niepoprawione...

     • Downtown Cincinatti to dzielnica Cincinatti, a dzielnic nie dodajemy. Hyde Park i OTR to tzw. neighbourhoods, które są czymś mniejszym niż dzielnice i też się tych "sąsiedztw" nie powinno dodać wg mnie, bo np. http://en.wikipedia.org/wiki/Neighbourhood --> "The Meatpacking District neighborhood of Manhattan in New York City", więc zostaje tylko Cincinatti, Hamilton i Lebanon, wszystko w Ohio. Inna sprawa, że wikipedii nie traktowałbym jako wyroczni, podobnie zresztą z imdb, ale to drugie źródło jest odrobinę pewniejsze. Wrzucasz rakiji na bloga poprawkę i masz z głowy dzisiaj albo jutro.

      Jak weryfikator jest w nastroju, to poprawi. Ale jakbyś miała sprawdzać różnych rzeczy trochę po kolei to zapewniam, że byś nie traciła czasu na poprawianie i odwalanie roboty za kogoś.

    • Ech, przepraszam, że tak się wcinam. Zgadzam się z Tobą w 100%. To, co wyrabia się na tym portalu przechodzi już ludzkie pojęcie. Ile razy to nie dodawałam prawdziwych informacji ze źródeł, ale te i tak były odrzucane przez niezbyt sympatycznych moderatorów z powodu błahostek jak zamiana jednej literki, bądź brak przecinka. Jakby sami nie mogli poprawić. Ręce opadają. Tu po prostu brak jakiekolwiek profesjonalizmu.

 • Post_Mortem - co do plakatu - jest jakiś lepszy na ten moment? Ja myślę, że nie ma, więc bym się tego nie czepiała.

  Yammamoto - uzupełniłam info, ale zanim filmweb to zaakceptuje, to pewnie trochę poczekamy :P A co do miejsc, gdzie film był kręcony, znalazłam takie miejscówki: "The seven-week shoot commenced on March 12, 2014 at Eden Park in Cincinnati. Various locations in Ohio were used during filming, including Downtown Cincinnati, Hyde Park, Over-the-Rhine, Wyoming, Cheviot, and Hamilton, as well as Alexandria, Kentucky." (źródło: Wikipedia). Nigdzie nie jest wspomniane o Londynie i Nowym Yorku, więc nie wiem dlaczego wstawili te miejscowości.

  A tu lista - "filming locations" z Imbd:

  "Cincinnati, Ohio, USA
  (Entire Movie)

  Cincinnati, Ohio, USA
  (as New York & New Jersey)

  Spare Time Grill, Alexandria, Kentucky, USA

  Eden Park, Cincinnati, Ohio, USA
  (Christmas Scene)

  Maury's Tiny Cove, Cheviot, Ohio, USA
  (Carol & Therese's first date)

  12th & Walnut, Cincinnati, Ohio, USA
  (Wilkymacky Street)

  Oskamp Nolting Department Store, 26 W. Seventh St., Cincinnati, Ohio, USA
  (Frankenberg's Toy Department)

  Shillito's Department Store, 7th & Race, Cincinnati, Ohio, USA
  (Frankenberg's Department Store)

  Hamilton, Ohio, USA
  (Kostas Restaurant) "

 • Plakat można zmienić, teraz jest tylko po to, żeby był.

 • takie plakaty serwuje Polska

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: