PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655878}

Carol

6,7 44 794
oceny
6,7 10 1 44794
6,9 31
ocen krytyków
Carol
powrót do forum filmu Carol

Ten film to cudo! Ile bym dała, żeby trwał choć trochę dłużej.

ocenił(a) film na 8
afirmacjaa

Proponuje obejrzeć jeszcze raz :)
Myśle, ze ten film będzie jak dobry album, do którego zagłada sie od czasu do czasu dla przyjemności.

ocenił(a) film na 8
SocialNetwork

Bardzo dobry film. Wspaniała gra aktorska Cate, ale Rooney też wypadła świetnie. Między bohaterkami czuć było autentyczną chemię i te głębokie, wszystko mówiące spojrzenia, cudo! Film co prawda mógł być jeszcze lepszy, czuję pewien niedosyt, liczyłam na jeszcze głębsze, bardziej rozbudowane przedstawienie relacji obu kobiet, ale pod tym względem chyba żaden film mnie nie usatysfakcjonował. Teraz trzeba dorwać książkę :)

ocenił(a) film na 5
LadyDark


Film wysmakowany wizualnie, bardzo dobra praca kamery, scenografia ale chemia między bohaterkami?

Chemię można sprowadzić do krótkiego opisu: "film o tym jak stara wampirzyca młodą gąskę hipnotyzowała."

To jest raczej nudne studium manipulacji.

afirmacjaa

Szkoda, że wiele nakręconych scen ostatecznie nie znalazło się w filmie. Wtedy oczywiście film byłby dłuższy, ale nie o długość mi chodzi. Może dzięki temu towarzyszyłby mi mniejszy niedosyt po zakończonym seansie. :)

ocenił(a) film na 9
afirmacjaa

gdzie oglądałaś ;) ?

ocenił(a) film na 10
afirmacjaa

Oj tak, nastrój jest tu niemal magiczny, szczególnie pod koniec. Jestem niecałą dobę po seansie, a już mnie kusi żeby jeszcze raz obejrzeć. Chyba kobieca strona mojej osobowości się przebudziła ;)

ocenił(a) film na 6
afirmacjaa

Albo coś z Tobą nie tak....

afirmacjaa

Zdecydowanie! Ten film jest po prostu piękny. Zdziwiło mnie to, że ma tutaj tak niską ocenę. Jedyna słuszna to 10/10 :D

ocenił(a) film na 9
afirmacjaa

Carol to zachwycająca korona, w której dwie perły idealnie się dopełniają ;) Nic tylko krzyczeć z zachwytu.

ocenił(a) film na 4
afirmacjaa

A ja zasnąłem.

ocenił(a) film na 10
afirmacjaa

Polecam książkę. Film był dobrze zrobiony i tak dobrze obsadzony, że czyta się jak uzupełnienie, widząc w głowie aktorki i sceny jak z filmu :)

ocenił(a) film na 10
afirmacjaa

„I Love You” zapamiętam do końca mego życia